Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Това вече си е страхотно.!
Цитирай
Аксесоари
#27

Вие нещо не сте добре ,тела е супер як а снимките са номер едно сред телефоните явно не може да боравите правилно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mariano за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#28

На първо четене и аз да споделя, красиво устройство, хубав дисплей, захвата в ръката е добър, не съм фен на извития дисплей, но имам опит от три Самсунг модела и не ми е чуждо, зареждането на батерията ми взе акъла снощи, от 22% до 100% за по-малко от час, за лицевото разпознаване писах вече че е зле, пръстовия отпечатък действа безотказно, камерата още не съм разгледал по обстойно, ще се заигравам с нея уикенда. Не мислех да го взимам, но ми изпадна много изгодно, а и сменям телефоните често, 2000лв не бих дал за него и за който и да е телефон. Лек ден.
Цитирай
#29

Да попитам тъй като съм на кантар да го вземам гледам по снимки и клипове, че иконите нещо се различават една друга. Една обла, друга с ръбове квадратна. Може ли да се уеднаквят както е при Самсунг примерно без теглене на приложения и смяна на теми?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#30

Тези които са си в устройството са на 99% еднакви, това което сваляш всяко се бори за независимостSmile може и да има начин, но имам телефона от вчера и още не съм открил, също така като минус мога да отбележа, че при АОД не се показват всички нотификейшъни, дано с ъпдейт се поправят.
Цитирай
#31

А дали няма някаква настройка за АОД нотификациите?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#32

Гледах, търсих...нищо не откривам, ако някой знае нещо нека сподели, само настройки за начало и край на вкл и изкл
Цитирай
#33

(2018-10-24, 09:19:22)vladi1 написа:  А дали няма някаква настройка за АОД нотификациите?

Хуавей не поддържат нотификации освен системните си на AOD в досегашните телефони, дано този стане първият, на който отворят фреймуърка да се достъпен за 3rd party apps както са другите производители. И това го прави безполезен според мен, харчи доста батерия за 1 часовник, пропуснати разговори и смс.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#34

Колеги как е звука от говорителите? Казват, че не е много силен
Цитирай
#35

Ужас това може да ме откаже. Това е леко недодялано.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#36

Имам айфон 7 и мейт 10 про. Първият има осезаемо по-добро аудио. Предполагам и с новия модел няма да има фрапиращата разлика...
Цитирай
#37

Тествай си сам в някой магазин че да не останеш разочарован.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#38

Някой който го има телефона - във видео режим излиза ли ви иконата за AI филтрите (ефектите)?
    Днес го купих, но при мен няма икона за включване на филтри във видео режим, а в ревютата я има.
    Впечатления по-нататък ще споделя.
Цитирай
#39

Хубав лош поръчах го вече. Обичам да експериментирам. Никога не съм си и помислял някога, че ще имам Хуауей.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#40

На мен досега нито един път лицевото не ми е направило проблем но все пак съм си красавец може би при по грозните и криви лица бърка.
Цитирай
#41

Колегите, които вече го имат да пишат отзиви кое как е това онова. Аз го поръчах вчера от теленор, че жената преподписва и така. Дадоха заявка и незнаят кога ше ме огрее. Дано е по-скоро.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#42

И плюсове и минуси, минуси за мен са видеото, извития дисплей, по големия ноч и цената, а иначе красива изработка, батерията, зареждането, дисплея, пръстовия отпечатък в дисплея....това на първо четене, имам го от два дни все пак.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#43

Ползвам вече телефончето 2 дни , батерията е перфектна .
Издържа точно 2 дни с моето ползване , което е инстагра, фейс , клаш роял и моба легендс.. Big Grin
Звука от говорителите е силен и доста ми харесва , слушалките не ги ползвам и не съм пробвал как е , защото слушам музика чрез блутут от колата.
Пръстовия отпечатък не ми хареса , за мен е бавен и самия натиск трябва да е някак си по силен.. Докато лицевото разпознаване е бомба , нямам никакви проблеми с него , дори и на пълна тъмнина отключва. За пример : Тази нощ се събудих вдигнах си телефона и той взе та се отключи.. А мислех че на тъмно не става.
Като производителност е адски бърз , но аз идвам от галакси Ноут 5 което е доста старо устройство и нормално този да ми се стори самолет.
Камерата не съм я пробвал по интензивно , но на първо четене естествено е по - добра от ноута няма какво да се коментира.
С извития дисплей свикнах веднага и вече не ми прави впечатление , и с ноча свикнах почти веднага.

П.С сега остава някакви стъкла да почнат да предлагат и кейсчета за пълна защита и сме доволни за момента. Нямам оплакване от телефона, макар че със сигурност ще има ъпдейти и ще фиксват разни работи като перформъст , камера и т.к.н

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#44

(2018-10-23, 12:04:16)totopz написа:  Снимките и на мен ми харесаха. Разликата със снимката на айфона не е толкова фрапираща, ако се вгледате в детайлите. Имам чувството, че просто Mate-а право доста повече софтуерна обработка, за да засили цветовете и да замаже малко несъвършенствата.
Аз мога да се похваля, че телефонът си намери нов собственик и на мен донякъде ми олекна. Ще се огледам пак за iPhone или ще чакам Galaxy S10 на пролет. Обаче тези извити дисплеи по края адски много ме дразнят. Красиви са, но повече пречат отколкото да помагат при работа с устройството - поне според моето мнение.

То излиза, че Mate 10 Pro е в пъти по-добре за видео, поне има OIS на мейн шутъра, за разлика от Mate 20 Pro....
Цитирай
#45

Че то няма ли ois? Май няма да се разделям скоро с моя... За един широк ъгъл и 2к дисплей не мисля да броя парата. Последните дни си играя доста с ръчните и при 100 200 исо с 1/10 - 1/5 затвор си правя нощни снимки с идеално качество без триподи... Отделно веждата ме спира, та ще видим.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#46

(2018-10-26, 16:02:41)eksoldier написа:  Че то няма ли ois? Май няма да се разделям скоро с моя... За един широк ъгъл и 2к дисплей не мисля да броя парата. Последните дни си играя доста с ръчните и при 100 200 исо с 1/10 - 1/5 затвор си правя нощни снимки с идеално качество без триподи... Отделно веждата ме спира, та ще видим.

Именно, и аз това мисля, че не си заслужава ъпгрейд от Mate 10 Pro. Камерата на Мейт 10 превъзхожда тази на 20, нищо че е 40 не знам си кви пиксели. ;-)
Цитирай
#47

Някой би ли пояснил на кой режим няма стабилизация?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#48

Както и при P20 Pro оптична стабилизация има само при телефото камерата.
Цитирай
#49

(2018-10-26, 16:51:03)vladi1 написа:  Някой би ли пояснил на кой режим няма стабилизация?

Колегата ме изпревари. Никой съществен режим, освен телефото режима. Тоест във всички останали няма хардуерна стабилизация и ефекта е ужасяващ, поне от това което видях в тубата.
Цитирай
#50

Демек е голям проблем и не може да снима и да прави клипове? П20 про защо го дават, като добър камерафон тогава? Понеже съм с с8+ и мисля да вземам мейта, не разбирам толкова много при моя липсват ли тези неща, които на мейта? Ако да няма да ми е проблем лично на мен защото не съм имал проблеми досега със Самсунга, нито при снимане, нито при клип.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)