Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro - Лични впечатления и коментари

Покрай сагата около новата Mate 30 серия, тествах и моя със SafetyNet Test и странното е че излезе Fail като резултат - т.e. че няма достъп до Google Play Services.

А всъщност има - без никакъв проблем си инсталирам, ползвам и ъпдейтвам гугълските приложения. Как е при вас?

   
Цитирай
Аксесоари

Приложението което си изтеглил не струва, пробвай това https://play.google.com/store/apps/detai...net.sample

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

(2019-05-03, 07:51:20)Mondiso написа:  Много по-удобно от ACR и други подобни приложения. Харесва ми, че можеш да го активираш по желание по време на разговор, а не да ти записва всеки и след това да те пита да го запазва или не. Както и да си записваш автоматично разговори с определени номера - с тъщата например Smile

Извинявай, но линка не вече активен има ли по-съвременна алтернатива или друг линк за да си инсталирам това приложение за запис на разговори? Аз съм с Mate 20 Pro
Цитирай

(2019-10-06, 06:52:12)viharat написа:  Извинявай, но линка не вече активен има ли по-съвременна алтернатива или друг линк за да си инсталирам това приложение за запис на разговори? Аз съм с Mate 20 Pro
 
Заповядай - линк

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
[-] 1 потребител изказва благодарност на OKTOPOD за това мнение:
  • viharat
Цитирай

Предполагам директно на телефона се инсталира?
Цитирай

(2019-10-06, 09:41:28)viharat написа:  Предполагам директно на телефона се инсталира?
 Да, сваляш си го на телефона apk файла и си го инсталираш директно, след като дадеш необходимите права затова, в случай, че няма разрешение за инсталиране на външни приложения. 

След инсталацията, по време на разговор ще ти се появи опция за запис на разговора.

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
[-] 1 потребител изказва благодарност на OKTOPOD за това мнение:
  • viharat
Цитирай

Можете да купите смартфона Mate 20 Pro на цена от $569,99 за конфигурация с 6GB RAM и 128GB ROM, като доставката до България ще ви струва още $1,43: https://technews.bg/article-119982.html

 
Цитирай

Тест за бързина с Мейт 30 про

Цитирай

(2019-10-17, 08:52:15)NoMaD написа:  Можете да купите смартфона Mate 20 Pro на цена от $569,99 за конфигурация с 6GB RAM и 128GB ROM, като доставката до България ще ви струва още $1,43: https://technews.bg/article-119982.html
В olx има запечатани кутии за по 850 кинта с гаранция към операторите.
Цитирай

Eдно добре направено сравнение с Мейт 30 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • askomar
Цитирай

(2019-10-06, 08:29:23)OKTOPOD написа:   
Заповядай - линк
Чисто ли е? 

В смисъл няма вируси в софтуера?
Цитирай

Здравейте,
Колеги някой обръщал ли внимание, че когато свържа телефона с блутут слушалка мелодията при звънене е някаква странна не е тази на което е настроен телефона. Някой знае ли как да се оправи?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

привет на всички съфорумници.отскоро съм член на форума и ми трябва помощ или съвет.дъеря ми е с Huawei Mate 20 Pro от края на 2018г.наскоро и купихме bluetooth слушалки AirPods.звука е доста тих и заглъхнал особенно на YouTube.първите 1-2 дена свиреха добре,но после се появи проблема със звука.на друг апарат от същия модел се чува по същия начин.на други модели като на моя самсунг или на жената айфона се чува перфектно.дайте съвет има ли някакви настройки за звука или са само тия на dolby atmos.
Цитирай

Ами вероятно до настройките на самите слушалки може да се стигне само през iphone. Поне при бътс на самсунг през приложение на самсунг се стига до настройките им може и apple да си имат приложение.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма приложение за слушалките. Чел съм, че за да свирят нормално с андроид телефон трябва да се включи една опция от менюто за разработчици, ето линк към това:
How to fix low volume issues when using AirPods on Android

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • creative
Цитирай

Здравейте, ползвам си Mate 20 pro и сигурно до сега не ми се беше случвало но вече година и малко и не изпитвах желание да погледна за друг телефон. Обаче последните дни почвам да се замислям че един ден този момент ще настъпи и за какво ще си сменя тогава моето бижу..... Вчера телефона се ъпдейтна до EMUI 10.1 появиха се много яки неща и работи още по мазно но въпроса си остава един ден ще умре или ще искам да взема нещо ново. Споделете мислили сте за какво бихте го сменили защото при мен е много труден въпрос.... дайте мнения може и да се вслушам Smile))
Цитирай

Като гледам, скоро не смяташ да вземаш. На 6 месеца излизат флагмани. Аз моя mate 10 pro го смених с galaxy note 10 plus. Смятам, че Note серията на Самсунг няма да я сменя повече.
Цитирай

(2020-07-17, 19:09:42)eksoldier написа:  Като гледам, скоро не смяташ да вземаш. На 6 месеца излизат флагмани. Аз моя mate 10 pro го смених с galaxy note 10 plus. Смятам, че Note серията на Самсунг няма да я сменя повече. 
Ами да ти кажа остават ми 3 месеца и малко до ъпгрейда в оператора и се замислям да взема нещо ама не знам какво.... тъжно е че не виждам толкова много предимства в новите телефони и то даже виждам единствено по бързо опресняващи се екрани което не знам точно какво му е предимството освен че ми тегли батерията назад.... от към камера виждам последните Хубавей ама те не подържат гоогле сървис и едно 5g което е още далече от добро покритие демек чак следващия телефон най вероятно ....
Цитирай

За тва заложих на големия 2к дисплей без грозни вежди и центрирана камерка, якото стерео и стилуса, който ми върши перфектна работа и заради който не бих сменил вече ноута. Тва опресняване в новите модели и мен не ме грее, ама изобщо. Явно обаче докато сменя след две години всички ще са минимум 120 херца...
Цитирай

(2020-07-17, 19:24:41)eksoldier написа:  За тва заложих на големия 2к дисплей без грозни вежди и центрирана камерка, якото стерео и стилуса, който ми върши перфектна работа и заради който не бих сменил вече ноута. Тва опресняване в новите модели и мен не ме грее, ама изобщо. Явно обаче докато сменя след две години всички ще са минимум 12
Да разбирам ли че самсунга  ти харесва??? Батиря у а ако споделиш ще се радвам... макар че бях казал самсунг никога повече ...
Цитирай

Ами тва ми е първият Самсунг. Понеже имам постоянно 10к външна батерия, от години не ме вълнува колко карат защото често зареждам през деня. Днес изключение, че по-малко имаше ровене, та чак сега ще го бодна.
Ето виж, 4 часа. И повече съм правил, но тва си е мощна машина и аз я товаря яко...    
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • danielvasev1982
Цитирай

Ако ще сменяваш със Samsung, изчакай Samsung Galaxy Note 20 Ultra, защото да скочиш от Huawei Mate 20 Pro на Samsung Galaxy Note 10+ няма да има голяма промяна, освен ако те устройва цената, защото е паднала.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Аз подписах наскоро и взех P40 pro с часовник, но го продадох и си запазих Мейта. На практика нищо ново няма, което да ме накара да го сменя.
Не ми трябват 90 херца ,4к/60fps, по-добър зуум и камера. И мене Galaxy Note 10 plus ме кефи много, но реално не ми трябва по-голям дисплей и каквото и да е било повече. Реално вкъщи цъкам само на таблета М6

Това все пак са мои виждания.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • danielvasev1982
Цитирай

(2020-07-17, 19:55:44)1124 написа:  Аз подписах наскоро и взех P40 pro с часовник, но го продадох и си запазих Мейта. На практика нищо ново няма, което да ме накара да го сменя.
Не ми трябват 90 херца ,4к/60fps, по-добър зуум и камера. И мене Galaxy Note 10 plus ме кефи много, но реално не ми трябва по-голям дисплей и каквото и да е било повече. Реално вкъщи цъкам само на таблета М6

Това все пак са мои виждания.
чакай сега p40 казваш това е този дето не подържа гоогле вече нали така...??? Камерата много по добре ли е от Мейта или не точно защото мейта си правя много добрите снимки като цяло да не кажа повече от задоволителни....
Цитирай

Хах, 4 часа Нотето, а аз на моя му се мръщя, че падна на 5-6 Wink

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)