Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Honor 10
#51

А забавяне в телефона усещате ли?
Щото тия тестове дават цената на картофите в самоковско принципно.
Цитирай
Аксесоари
#52

Не съм забелязал за момента някакво забавяне! Всичко си работи нормално! Относно теста, в приложението за батерията има ново меню " Режим на ефективност", като го включих и изкара 212 000 точки на теста.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

При мен прави видеото без звук. Не съм правил фабрични настройки, но дадох изтриване на данни на камерата и пак видеото е беззвук. Върнах си 8.1.0

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#54

Вие които сте с ъпдейта чрез FF ли го придобихте!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#55

Аз лично го качих през ff

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#56

С ОТА ъпдейт съм. Телефона е купен от Технополис.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

И аз не съм доволен от 9ката бенчмарк 30% по - малко когато пусна камерата понякога забива трябва да изляза от приложението и да вляза на ново (струва ми се, че батерията пада по бързо) ъп през ОТА

Gsmart Maya m1 v2 +16gb microSD => Lenovo vibe x2 => Honor 10
Цитирай
#58

И при мен дойде ъпдейта

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#59

Дойде и при мен сутринта на А1 съм . Изчезна ми раздела " непознато" в "набиране" оставили са само "всички" и "пропуснато" , което адски ме ядоса , защото ми вършеше работа това " непознато" т.е телефоните, които не са в "контакти" . Изобщо са реорганизирали "набиране" според мен към по-лошо . Разните фонове са сменени и нови звуци са сложили . Това съм забелязал на първо четене .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#60

Като чета... Чудя се дали да ъпдейтвам...  Undecided
Цитирай
#61

Аз съм си доволен!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#62

Може да е "втилясване", но батерията пада доста по бързо. Имамчувство че няма да изкара цял ден. По принцип с 8 ми изкарва деня и съм на около25-30%.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#63

Може ли още някой да сподели след ъпдейта как му се струва батерията
Цитирай
#64

На по горния пост съм писал, че според юен е доста по-зле

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#65

Батерията наистина е по-зле с 9-та. Телефонният указател също, положителното в него е единствено новото разположение на иконите.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

При мен дойде Андроид 9.0 и малък ъпдейт
Цитирай
#67

Аз не намирам батерията да е по-зле от преди ъпдейта и ако има някаква разлика тя при мен е незабележима.
Какво е новото при иконите нещо не виждам , при мен са си същите на същите места .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#68

В телефонният указател, иконите за набиране, контакти и любими са в долния край на дисплея, докато в 8-та са горе.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

При мен батерията е дори по-добре.. правя с около 30мин повече сот

Honor 10
Цитирай
#70

(2019-01-11, 20:09:56)nikolai.nedelchev.330 написа:  В телефонният указател, иконите за набиране, контакти и любими са в долния край на дисплея, докато в 8-та са горе.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk

Да тези икони/бутони  са разменени , а в набиране има и изчезнала , не съм доволен , предишните бяха изписани с едър шрифт , тия ми се губят.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#71

Някакви нови мнения от новия ъпдейт, батерията как се държи след няколко зареждания, може ли да сподели някой. В чужд форум някой беше писал, че е излезнал patch3

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#72

Аз съм доволен! От всичко като цяло. Винаги има минуси.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#73

Преди малко получих януарската корекция 439МБ. 9.0.0.162 C432
Цитирай
#74

Браво

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
[-] 1 потребител изказва благодарност на mrasnikavip за това мнение:
  • yordan4002
Цитирай
#75

Нещо ново пише ли в нея или е корекция само за сигурност

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)