Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Honor 10
#76

Ами не само за сигурността ма странно защо е толкова голям файла Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#77

И при мен излезе 162 ъпдейта,

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogostiv за това мнение:
  • stefo1970
Цитирай
#78

И при мен!


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#79

mrasnikavip, на кой оператор си, защото аз съм на вива и volte нямам

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#80

(2019-02-16, 18:22:41)gogostiv написа:  mrasnikavip, на кой оператор си, защото аз съм на вива и volte нямам

Telenor

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#81

Получих го днес...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#82

И при мен дойде днес .179 и се активира volte на Виваком.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • georgieff21
Цитирай
#83

Yordan 4002 може ли един принтскрийн на дисплея с опцията за 4g volte, защото и аз съм на виваком и иконата горе в ляво до сигнала не ми се показва, както на колегата с карта на теленор

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#84

При мен опцията в настройките за volte си я имаше още с пая,но не ми тръгваше с последната актуализация .179 след рестартирането всичко си дойде на мястото разлика осезаема не намирам единствено,когато се свързвам със някой,който и той я има тази екстра свързването е много бързо . Ето скрийн https://1drv.ms/f/s!Ag54p8JMAeJ_htgzJ-3Qsy00DTO9-Q
Цитирай
#85

При мен на виваком и след рестарт не ми се показва горе иконата

П.п: виждам че номера на картата ти е от мтел и може би ако си го прехвърлил към виваком са сменили чипа с по-нов. При мен не се появява нищо.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#86

Да чипа ми е нов преди година го смених тъй ксто бях със старите и го бях изрязвал няколко пъти и го прецаках.Прехвърлянето ми беше преди повече от 5г.
Цитирай
#87

Обаждах се в виваком, но казаха че хонор 10 още не се поддържал. От няколко дни се поддържали p smart 2019 honor 8 lite. Ще почакам да видим кога ще се покаже и на моя

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#88

Получих го преди малко.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#89

При мен на А1 VoLTE още го няма , има ли някой на А1 да го е получил .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#90

То А1 все още не поддъжа тази екстра.
Цитирай
#91

(2019-03-06, 20:49:32)mrysna_usta написа:  Получих го преди малко.

Аз вчера.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#92

След актуализацията до 9.0.0.203 ми се прецакаха входящите обаждания на VIBER-а , започва да звъни и веднага прекъсва връзката , на отсрещната страна дава заето . Преинсталирах Viber-а , рестартирах телефона няколко пъти , но проблема остана , иначе текстови съобщения и снимки вървят , на А1 съм , някакви идеи.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#93

Тази вечер пристигна и секюрити за март.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#94

Гугъл актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
       

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#95

Актуализация за месец май.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#96

Актуализация за месец юни!


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#97

Сега чакаме EMUI 9.1 и евентуално ако ни огрее след това Android Q
Цитирай
#98

Здравейте имам следния проблем който мисля че е свързан с актуализациите. С 10ка съм и преди няколко дни имаше актуализация такава междинна и след нея имам липсваща функция в галерията а именно с познаването на лица на снинките и правенето на албуми когато човек е на дадена снимка. Та въпроса ми е на някой друг случвало ли му се е подобно нещо?
Цитирай
#99

Колеги показа ли се по OTA 9.1 на някой, гледам в ff fiinder е одобрен по imei. Само не разбирам какво значи COL-LGRP2-OVS и дали се отнася за нашия модел

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Все още го няма, скоро трябва да се появи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)