Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Honor 10

Със метод от xda получих emui 9.1


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • stefo1970
Цитирай
Аксесоари

Може ли линк, защото през ff finder не става

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/honor-1...r-t3952270
Важното е да влезеш във документа IMEI и да въведеш твоя .Но задължително първия и всичко става за нула време.
Цитирай

Честито


Прикачени файлове Миниатюри
           

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Това по ОТА ли долетя, защото през компютъра нещо не можах да подкарам програмата от колегата yordan4002

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogostiv за това мнение:
  • mrysna_usta
Цитирай

Вече и през ОТА идва актуализацията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • stefo1970
Цитирай

Този месец са точни с актуализациите.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

След ъпдейта приложението "Време" няма звук!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

След последната актуализация ми изчезна бързото зареждане. С 9.1.0.321 съм в момента. Някой знае ли как да си го върна? Smile
Цитирай

(2019-08-31, 07:20:18)ksiks написа:  След последната актуализация ми изчезна бързото зареждане.  С 9.1.0.321 съм в момента.  Някой знае ли как да си го върна?  Smile
Цъкай да видиш за актуализация. Има ъпдейт на 9.1.0.326. И все пак пробвай с рестарт или друго зарядно! И на мен веднъж се бъгна така след големият ъпдейт. Сложих друго зарядно и всичко беше ок. И после пак с моето зарядно си продължих.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Проблема се задълбочи. Почна сам да влиза във всевъзможни менюта и трудно го контролирам. На моменти и тъча се прецаква и не хваща. Пробвах с ресет но не се оправя, единствено не влиза толкова често в менютата. Какви са опциите? Да не се е прецакал тъча, вижда ми се малко вероятно защото не съм го удрял или изтървал. Ако пробвам да го преинсталирам дали ще се оправи?
Цитирай

Възможно е да се е предал тъча.При мен ме дразни,че много често започна да грее и намаля яркостта до степен в която не виждам нищо, някой имал ли е подобен проблем?
Цитирай

Аз го имам този проблем с яркоста, но мисля, че и с 9.0 също ми се е появявал този проблем. Доколкото за греенето, моя грееше още и с 8цата, редовно беше на около 40 даже 44 градуса

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Някой в последно време получавал ли е актуализация, защото в FF има с ниво на защита за октомври, а аз съм още с август

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2019-11-17, 07:53:14)gogostiv написа:  Някой в последно време получавал ли е актуализация, защото в FF има с ниво на защита за октомври, а аз съм още с август
И аз също съм с август.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

   

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Това по въздуха ли дойде, или през ff finder

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2019-11-23, 13:30:59)gogostiv написа:  Това по въздуха ли дойде, или през ff finder
По въздуха.

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Благодаря, значи ще го очакваме след около седмица след теб

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Случайно на някой да му е пристигала 10ка,гледам че в фф има одобрени версии,но не мога да ги кача

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Не вярвам да е скоро. Сега е планиран ъпдейт за Honor 20 за 15 март, за Honor 10 е планирана бета. https://www.kaldata.com/телефони/honor-п...31129.html

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan9049 за това мнение:
  • mrasnikavip
Цитирай

Пристигна това. Още сме със секюрити за януари месец.
[Изображение: 178badc34d9bf65270cc4a524e8b2702.jpg]
Цитирай

Следващия трябва да е вече 10

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Аз съм с 10-ка вече от седмица поне! При мен се получи след проверка в AppGallery. Но моят Honor 10 е китайче, COL-AL 10

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай

Ние ще си почакаме поне до май.Как е от към батерия,лагове има ли?

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)