Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Honor 10
#1

[Изображение: 446103-632-canny-pic.jpg]

Коментирайте тук аксесоарите за Huawei Honor 10.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой слагал ли си е от така наречените 6D стъклени протектори от алито?

Sent from Honor 10
Цитирай
#3

Аз ползвам силиконов прозрачен на кейс на Spigen препоръчвам го пази камерата и от пред има борд и пази дисплея за протектор ползвам някъкви от амазон залепнаха иделано но след седмица се показаха мехурчета по края сега чакам от алиекспрес 5D да видя с него как ще бъде
Цитирай
#4

Купих си micro usb to type c адаптер, ще го пробвам след няколко дни че не е в мен.[Изображение: 33a0b78b00c5cf39cde73b2278c0500e.jpg]

Sent from Honor 10
Цитирай
#5

И аз купих един които се оказа, че не поддържа OTG та се наложи да взема друг.

huawei p30 pro
Цитирай
#6

Ето този калъф получих днес.Много ми допадна.Прилагам снимка от сайт защото моят няма как да го снимам . Има го и син.[Изображение: 5edfa3f3532c7d80487b49b0cc5f51a5.jpg]

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk

Тази гривна Honor Band 3 не е точно от аксесоарите които обсъждаме тук , но аз я купих точно като допълнение към телефона за да ползвам нотификациите .Работя в много шумна среда и е абсурд да усетя вибрациите му или да чуя позваняване . С гривната нямам този проблем защото винаги се усеща когато вибрира на китката.
[Изображение: 460abec4d262000d2d72caa1b41c6c84.jpg]

Smile
Цитирай
#7

Здравейте, пробвах няколко пъти с 5д протектори от али, за съжаление без успех. Остава си от всички страни една линия около 3мм незалепен. Последния даже го носих в сервиз да ми го сложат, е, същата работа. Днес ми дойде активен кейс пак от алиекспрес и за пореден път се чувствам като идиот. Инсталирах всичко необходимо и не мога да го подкарам и това е! Иначе е много красив, ама май ще си го ползвам само за калъф. Някой ако има идеи, да помага.
Цитирай
#8

Vess77 , да не си купил нещо от тоя род цък ?

Smile
Цитирай
#9

Баш такова е, ама от друг продавач. Интередно, че тръгва и спира когато си иска. Даже половината прозорец се показва с пръст като закрия сензора, а от капака-тц! Имам чувството, че де що има боклуци, при мене идват. Не дрига всичко  ями си махнах и протектора с идеята, че проблема идва от него - все пак е доста дебел, та сега и протектор нямам. Рева!
Цитирай
#10

Моят отиде в коша защото на всичко отгоре и ми надра протектора , явно капака от вътрещната страна нещо не беше добре . Сега съм с един закупен тук от България и съм доволен . Качил съм снимка в по горен пост .

Smile
Цитирай
#11

Колега беше писал за клечка за зъби и олио леко по краищата и се бил оправил протектора, не пречи да пробваш.
(2018-10-30, 19:41:40)Vess 77 написа:  Здравейте, пробвах няколко пъти с 5д протектори от али, за съжаление без успех. Остава си от всички страни една линия около 3мм незалепен. Последния даже го носих в сервиз да ми го сложат, е, същата работа. Днес ми дойде активен кейс пак от алиекспрес и за пореден път се чувствам като идиот. Инсталирах всичко необходимо и не мога да го подкарам и това е! Иначе е много красив, ама май ще си го ползвам само за калъф. Някой ако има идеи, да помага.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#12

Пробвах всичко, явно аз съм идиот! Сега залепих малко парченце скоч на капака на отворе горе, където са сензорите и като затворя капака се заключва и излиза часовника и картинката, която съм избрала, обаче пък като се отвори капака и телефона се отключва без лицево разпознаване и без пръстови отпечатъци, което за мен не е опция  защото аз вечно го забравям някъде. За 7 лв на какво ли съм се надявала и аз ... Явно ще го ползвам като калъф до като не се надере из чантата ми и после ще мисля друг вариант ???
Цитирай
#13

Някой пробвал ли е това стъкло на Nillkin, https://s.click.aliexpress.com/e/Ay3wtFa ?


Sent from my Honor 10
Цитирай
#14

Здравейте,някой от вас купувал ли е micro usb to type c адаптер ,който да работи с телефона?В къщи имам otg ,но той е със накрайник на старите зарядни.

Mac os x
Цитирай
#15

https://s.click.aliexpress.com/e/bgkQUiRe

Ето това имам и работи.

Sent from my Honor 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)