Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei Mate 20 Pro
#1

[Изображение: images.png]
Коментирайте тук батерията на Huawei Mate 20 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Държи достатъчно дълго.
Цитирай
#3

аз вчера направих 7 часа екран но без да съм играл игри
Цитирай
#4

(2018-11-10, 10:58:45)bluereidon написа:  Държи достатъчно дълго.
Съмнявам се Wink Какво означава достатъчно дълго?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#5

Два дни.
(2018-11-10, 18:11:25)degman написа:  Съмнявам се Wink Какво означава достатъчно дълго?

Sent from my LM-G710

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#6

С дисплей колко? На WiFi или на мобилни? Спирано ли е нещо и какво и кога е пуснато. LG G2 ми държи по 4 дни. Примерно.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#7

[Изображение: 24143110.jpg]


[Изображение: 24143123.jpg]


Днес ми е 2 ри ден с авто екран като е бил между 50% и 70%. Имам около 4 часа на мобилни данни през другото време wifi. Вечер ми пада с около 4% без да спирам нищо или да затварям приложения. Имам и снимано през това време почти нямам разговори. Само сърфиране. С С8цата не бях докарвал 2 дни, а и днес повечето време бях на 2G или по точно на H като ми се стори, че на H работи нета по-бързо от на С8+ по-бързо отваряше сайтове и соц. мрежи.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#8

Мен не ме интересуват часове екран и т.н. интересува ме с моето ползване колко ще изкара, нямам нищо изключено и ограничено, П20 Про 40% изкарваше по 2 дни, тука процентите са 90, аз по добра батерия в телефон до сега не съм имал.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#9

След 2 дни ползване имаш 90 процента ли? Може ли скрийншот

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

Не, не, в 90% от случаите изкарвам 2 дни, и това при положение че аз не чакам да падне до край, сега като се замисля аз батерията под 30% не съм я виждал.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#11

Дайте снимки на един цикъл от 100 до 15% да кажем. Както казах и G2 ми кара по 4 дни като го ползвам само за будилник.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#12

Ето де

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#13

Втори ден не означава два дни. Как да го кажа - тия 6 часа дисплей са добре но нищо особено. Има значение дали са 35 или 45 часа ползване защото два дни са 48 часа. Които пак не видях. Втори ден та втори ден....

Sent from my LM-G710
Цитирай
#14

Не знам за какво спорите с човек , който дори няма телефона.. Батерията си държи супер . При силно натоварване при мен изкарва един ден, но аз играя много игри , те дърпат адски много.
Ако не играя игри и се огранича само до Фейсбук , инстаграм и малко браузване , до ден и половина го докарвам горе долу.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#15

Батерията е най-добрата към момента, сменям телефоните постоянно, но тази вече е брутална, нямам притеснения че ще остана без ток вече

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
#16

За какво спорим и какво значение има дали имам телефона? Исках снимка на батерията - време на ползване и дисплей както и горе долу потреблението какво е било. Явно и батерията ще се окаже просто реклама както и всичко останало в телефона. То това вашето отношение просто не е нормално. Имал най добрата батерия, държи много, не мисля за батерията..... Ако не искате да отговорите няма проблем, не ми пука като цяло.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#17

Ще ти кажа с думи прости, махам го от заряд сутринта, и го зареждам на следващия ден вечерта, сега разбра ли?
(2018-11-11, 11:20:04)degman написа:  За какво спорим и какво значение има дали имам телефона? Исках снимка на батерията - време на ползване и дисплей както и горе долу потреблението какво е било. Явно и батерията ще се окаже просто реклама както и всичко останало в телефона. То това вашето отношение просто не е нормално. Имал най добрата батерия, държи много, не мисля за батерията..... Ако не искате да отговорите няма проблем, не ми пука като цяло.

Sent from my LM-G710

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#18

Да, това не са два дни, а ден и половина Wink Става батерията, не е зле Smile

Sent from my LM-G710
Цитирай
#19

Да кажем 2 дена ползване, 7 часа екран около 1 час разговори, слушане на музика на слушалки 4 часа, това достатъчно описателно ли е, или сега ще питаш и на каква осветеност и на какъв Интернет и т.н. Има достатъчно ревюта в Интернет сайтове, сравнения на батериите на всички флагмани и да батерията не е реклама тя просто е само едно от хубавите неща в този телефон

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
#20

Повече ми държи от С8+ с нова сменена батерия.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#21

Само аз ли го разбирам, какво ви пита? :Big Grin
Отговаряте много абстрактно - добра е, много е добра, и т.н. което всъщност са само думи. Дори можете да имате грешна представа, но без да го знаете.
И това, че го зареждам днес сутринта и го зареждам утре вечерта не са два дни. Сметнете ги по часове.
Но най-странното е, че мислите, че се заяждат с вас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • degman
Цитирай
#22

Е кое не съм отговорил в случая колега, май се пише без да се чете както обикновено? Написал съм часове дисплей, разговори и т.н. Колко по конкретен да съм, ако искаш ела да ти дам телефона една седмица да го ползваш дано тогава да добиеш ясна представа колко пък много държи тая батерия, ххахахах.

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
[-] 1 потребител изказва благодарност на palamarov за това мнение:
  • johny
Цитирай
#23

Така ли? Странно, аз чета само абстрактни коментари тук. Дори и ти да си написал подробно, една птичка пролет не прави. Даже и твоя ми изглежда такъв. "Да кажем два дена.."
Не ме грее колко ти държи телефона, честно казано, че чак и да ми го даваш.
Май се налага да ми прочетеш коментара отново, а не да го раздаваш засегнат.

Колегата Влади1 е написал много полезен пост и само неговия взимам на сериозно. Само да имаше и история от кога е зареждан за последно и щеше да е перфектен.

Към vova в следващете коментари (за да не се спами) - не се интересувам. Ако обичаш цитирай, къде съм питал за батерията, че такива преписвания ми идват в повече.
Само констатирам положението. Съвсем случайно видях, че има отворен форум и реших да прочета. Нима не мога да изразя мнение, че почти няма дадени свястни резултати?
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • degman, vladi1
Цитирай
#24

За всеки един телефон, БАТЕРИЯТА, БАТЕРИЯТА и пак батерията. Хайде стига вече едва ли по 24 часа нямате достъп до ел. енергия. Какво жалите тези батерии толкова? Както и да ги ползвате и експлатирате все 3 години карат.
Цитирай
#25

Честно казано едно че забравих и друго че не знаех къде точно да го търся малко по различно ми е. Вече свърши така че утре чак.  Bu

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)