Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei Mate 20 Pro
#26

Като не те грее колега, защо питаш и се интересуваш? С една и съща употреба до сега предишните ми телефони издържаха ден, от сутрин до вечер, а на мен това ми е важно.
(2018-11-11, 15:12:26)galaxyhopper написа:  Така ли? Странно, аз чета само абстрактни коментари тук. Дори и ти да си написал подробно, една птичка пролет не прави. Даже и твоя ми изглежда такъв. "Да кажем два дена.."
Не ме грее колко ти държи телефона, честно казано, че чак и да ми го даваш.
Май се налага да ми прочетеш коментара отново, а не да го раздаваш засегнат.

Колегата Влади1 е написал много полезен пост и само неговия взимам на сериозно. Само да имаше и история от кога е зареждан за последно и щеше да е перфектен.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай
Аксесоари
#27

Като чета в интернет и гледам телефоните на приятели и познати според мен днешните телефони са направени да изкарват средно между 4 и 6ч екран и всичко над 6ч е свързано с някакво енергоспестяване и гонене на рекорди, а под 4ч вече може да се смята за някакъв проблем било то с батерия, приложения, лош обхват, настройки и така нататък да не изброявам всичко.
Цитирай
#28

С прости думи изкарва повече от флагманите на другите компании.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на extremee13 за това мнение:
  • gamerz7, Mondiso
Цитирай
#29

(2018-11-11, 21:47:58)extremee13 написа:  С прости думи изкарва повече от флагманите на другите компании.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
С други прости думи държи колкото G7 с моето ползване. А той е с 3000ма батерия. И както виждате не аз задавам въпрос странно, ами вие отговаряте неопределено. Както и да е де, все някой ще пусне и време на ползване + дисплей и какво точно му е било пуснато през това време.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#30

Само дето G7-цата е с една от най-слабите батерии от флагманите до средата на тази година.Доста по-слаба от S9+,да не говорим за P20 Pro.А Mate-a издържа повече и от тях.Няма база за сравнение.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай
#31

Ами там е работата че батерията му в момента е по добра от на S9+. Ако не вярваш, има още няколко човека с телефона във форума питай ги тях. Ако на мен не ми вярваш Wink

Sent from my LM-G710
[-] 2 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#32

Mate 20 чист. Нищо не се спира - нет и синхро. Екрана е адаптивен. Макс 9 часа екран съм правил. [Изображение: 8574de8b505abf366030750458889593.jpg][Изображение: ea1b13518a83f77816e39c9b4720268b.jpg][Изображение: f36d6282781226eba9b335445c3cfb16.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#33

[Изображение: 24165887.jpg]

[Изображение: 24165954.jpg]



Снощи ми падна за 9 часа 5% докато спя. Екрана ми е бил между 40 и 60%. Резолюция на макс. АОД от 9 до 21ч. Синхронизации пуснати имейли на най-често. Най-нормално ползване. Малко снимки соц. Мрежи доста чат и хром. Почти без разговори. На wi fi повечето време. Гледане в you tube също.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#34

След три седмици ползване, тестове и т.н., ето и от мен една средно-типична статистика на батерията за последните два дни:

   
           

Ако използвам камерата и слушалката много, тогава в края на деня съм с около 30% и предпочитам да го заредя същият ден.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#35

Дисплея на макс или ауто?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#36

На ауто го ползвам предимно. Само забелязах, че ако се гледат 4K HDR клипове в YouTube, дисплея става на мах и не може да се намали. 

Примерно това:
https://www.youtube.com/watch?v=tO01J-M3g0U&t=11s

Също така не ползвам fingerprint сензора, а в GSM арена четох, че той доста дърпа от батерията, заради силното осветяване под дисплея, но аз така или иначе никога не съм бил фен на отключване с пръстов отпечатък.
Цитирай
#37

(2018-11-12, 09:25:05)spitfirebg написа:  Mate 20 чист. Нищо не се спира - нет и синхро. Екрана е адаптивен. Макс 9 часа екран съм правил. [Изображение: 8574de8b505abf366030750458889593.jpg][Изображение: ea1b13518a83f77816e39c9b4720268b.jpg][Изображение: f36d6282781226eba9b335445c3cfb16.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Колега чистия MATE 20 със 4 или 6 гб рам е
Цитирай
#38

(2018-11-15, 04:07:14)mumunm написа:  Колега чистия MATE 20 със 4 или 6 гб рам е

Мейт 20 (не Про) е с две конфигурации - 4/128 и 6/128, като модела, който се продава във Виваком, Теленор и Амазон Италия е 4/128, за съжаление..

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#39

Честно казано, от опита ми с mate 10 pro, на wi-fi нещата се получаваха, ма мобилни всичко отиваше по дяволите. И все пак аз повече от 5 часа веднъж не съм успявал с 10 прото. Не че искам да предизвиквам дрънканици.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

C 10 Pro смесено мобилни/вифи стига без грижи 7 часа, 5 си прави чисто само на мобилни, до 10 само на вифи вкъщи.
Цитирай
#41

(2018-11-14, 12:59:10)yankoa написа:  На ауто го ползвам предимно. Само забелязах, че ако се гледат 4K HDR клипове в YouTube, дисплея става на мах и не може да се намали. 

Интересно и при mate 10 pro е така. Сега проверих.
Цитирай
#42

Колеги един съвет от мен- НЕ ДРЪЖТЕ ТЕЛЕФОНА ЦЯЛА НОЩ ДА СЕ ЗАРЕЖДА, ВРЕДИ НА БАТЕРИЯТА по добре вечер докато гледате телевизия примерно дори и да не се зареди до 100 го изключете, но не ги дръжте на зарядно цяла нощ, защото съкращавате живота на батерията
Цитирай
#43

Да, аз от както имам телефон го зареждам всяка вечер и до сега нямам една съкратена батерия...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • mrjackal
Цитирай
#44

Моя е от декември и се зарежда цяла нощ. Никаква разлика в батерията

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • mrjackal
Цитирай
#45

Винаги и аз и жената сме си зареждали телефоните всяка вечер като си легнем, та до сутринта, независимо на колко процента е батерията вечер. Никога не сме имали никакви проблеми с батериите. Единственото нещо, което гледам да спазвам, не знам да ли е от значение, е докато телефона е на зарядно да не правя нищо с него. Тоест да няма едновременно заряд и разряд. Така съм чел по чужди форуми и така правя, не знам колко е вярно. Но глупостите да не стои на зарядно когато достигне 100% съм ги игнорирал от времето на NiMH батериите преди десетина години.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • mrjackal
Цитирай
#46

Така или иначе след достигане на 100% зареждането спира.Какво е значението дали ще държиш телефона на зарядно или не?

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
[-] 4 потребители изказват благодарност на MagnateC за това мнение:
  • eksoldier, mrjackal, nedelchev nikolai, niksapz
Цитирай
#47

@degman

Съжалявам, че ще го кажа, но след като ти попрочетох мненията в почти всички теми за Huawei Mate 20 Pro останах с впечатление, че влизаш и почваш да го оплюваш, а не да споделиш лично впечатление. А и няма как да имаш такова, след като не си фен на марката и нямаш такъв телефон. Което пък не те прави обективен.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#48

Ами бъркаш се. Така беше и с P20/Pro. Голямата разлика между моето мнение и на другите е че казвам какви недостатъци имат телефоните. Без значение дали са хуавей, самсунг, LG или Xiaomi, а и всички останали. Тоест бих казал че точно моето мнение е най обективно реално. Защото най добър телефон няма, не знам дали някога ще има. Мнения от типа "най добрия, няма по добър, невероятен е, по добър е от всички останали,.... " са несериозни и бих казал абсолютно неверни. Това че не се харесва моето мнение е защото отговарям рязко на точно подобни мнения. За което се извинявам на всички засегнати. И ако си направиш труда да провериш всичко което съм писал, никъде не съм излъгал за нещо за разлика от мненията с "перфектен и най добрия и тн". Хуавей правят добри конкурентни телефони, ама хайде без превъзнасяния от които няма нужда Wink

Ако не вярваш, провери ми мненията в самсунг раздела и специално S7 Edge където съм писал какво мисля за на самсунг поддръжката. И без такива да виждаш само каквото ти изнася Wink

Sent from my LM-G710
Цитирай
#49

Отварям и днес Антуту и гледам, че на първо място продължава да е Mate 20 Pro. Или твоето мнение е по-обективно от това на хилядите потребители, тествали телефоните си с това приложение? И не само с него. Чета и гледам клипове в Тубата, където сравняват Мейта с какво ли не. Кой телефон го бие комплексно, а не по отделен показател? Защото ако търсиш по-евтин телефон има такъв, с по-издържлива батерия пак има, с по-голям или по-малък екран също има, по-дебел и по-тънък, без котлони и т.н. Подчертавам - комплексни показатели.
Далеч съм от мисълта, че Мейта е съвършеният телефон, но продължава да е първи по съвършенство и в несъвършенството си ;-)


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#50

Ами там е работата че няма най - добър както казах. И да, има такива които го "бият" комплексно. Но и той ги "бие" по доста неща. Не разбирам целта ти обаче, ако е да ти кажа че твоето е най - хубаво печелиш. Но нищо повече не мога да направя за теб за да се почувстваш по - добре Wink

(2018-12-09, 17:35:23)Mondiso написа:  .........
Далеч съм от мисълта, че Мейта е съвършеният телефон, но продължава да  е първи по съвършенство и в несъвършенството си ;-)

Съжалявам ама нека спрем до тук, няма смисъл, радвай се на телефона и това е. Моето мнение няма да се промени Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)