Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

(2019-01-06, 13:15:49)ickata25 написа:  Не само когато снимам видео е така
Значи нещо по камерата, чисти кеш, незнам за нулиране в краен случай да пробваш.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

(2019-01-05, 16:11:24)Malkia написа:  Прикачи снимка ако може

Това е, което мога да пратя в момента само. Моят е с дисплей на LG с номер 53 и при по-тъмни условия зеленото е доста по-ярко изразено отколкото на тази снимка.. Утре ще звъня на сервиза и се надявам на смяна.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-01-07, 01:27:17)Monnie написа:  Това е, което мога да пратя в момента само. Моят е с дисплей на LG с номер 53 и при по-тъмни условия зеленото е доста по-ярко изразено отколкото на тази снимка.. Утре ще звъня на сервиза и се надявам на смяна.

А кога го закупи? От колко време го имаш?? Защото моя и той завършва на 53 но все още няма проблем. Имам го от месец и полвина вече.
Цитирай

Не всички LG дисплеи са дефектни.
Цитирай

(2019-01-07, 18:31:35)yankoa написа:  Не всички LG дисплеи са дефектни.

Уф дано. Само като знам че моя е пак с LG  дисплей и се изприщвам. Първия беше с LG  и бе дефектен със зелен дисплей. Замениха ми го но и втория е с LG. За сега уж всичко е ок. Но ми стана навик през ден два да го проверявам.
Цитирай

Добър вечер колеги , днес бях в София на улица Леге 6 , офиациалния магазин на Хуавей.. Без разправии отидох със всички документи , след което ми казаха да изчакам около 30 минути.
Върнах се след половин час и си получих новото устройство - цвят Twilight , стария беше черен Big Grin ////
И най - важното.. BOE дисплей.. Надявам се да няма повече проблеми Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Уф, като чета, направо излиза да съм късметлия. Моя е Twilight BOE от Технополис. Вече 2ри месец за сега нямам оплаквания.
Цитирай

Собственици на Мейт 20 Про, които притежават телефона повече от 1 седмица може да гласуват в руския форум 4пда за това позеленял ли е или не:
http://prntscr.com/m4bwaj

За съжаление има 21 човека или около 5% с екран БОЕ, който е позеленял. Така че и ние, които сме с БОЕ също да обръщаме внимание на екрана си и дано не попаднем в тези 5%, а ако някой има проблем своевременно да търси решение. Явно най-добре и бързо става на Леге 6.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Да бях го пратил на приятел в София да го смени,вече 21 дена чакам А1 .
И се нервя излишно.Ако вляза в серия за втора/трета смяна,така ще направя.
За три дни ще е обратно при мен.
Цитирай

Здравейте на всички, 

Аз съм с дисплей BOE и ми прави впечатление, че има синьо-зелен оттенък в двата края на дисплея, като при промяна на ъгъла на виждане изчезва. Нормално ли е това или е дефект?
Цитирай

Във вторник го взе куриера и днес звънях в сервиза да видя пристигнал ли е и какво е станало. Казаха че е там и са ми поръчали нов като доставката се очаква след около 2 седмици..
Цитирай

(2019-01-09, 16:24:15)Adrian написа:  Здравейте на всички, 

Аз съм с дисплей BOE и ми прави впечатление, че има синьо-зелен оттенък в двата края на дисплея, като при промяна на ъгъла на виждане изчезва. Нормално ли е това или е дефект?

Не е дефект. И аз го имам. Мисля че се получава от пречупването на светлината и извивката. На старата ми 8ца беше също така.
Цитирай

(2019-01-08, 23:56:04)slavbg написа:  Да бях го пратил на приятел в София да го смени,вече 21 дена чакам А1 .
И се нервя излишно.Ако вляза в серия за втора/трета смяна,така ще направя.
За три дни ще е обратно при мен.

Никога не пращайте телефоните за ремонт на операторите както се прецаках и аз : Дата на приемане: 14.12.2018
и все още нищо.
Бесен съм е меко казано!
Утре ще пътувам на 120 км до офиса на Виваком от който е закупен телефона за да видя какво се случва.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Едва ли ще ти кажат нещо по-различно от написаното в сайта. Но утре срокът свършва и може да искаш нов телефон или връщане на парите.
Цитирай

Те при всички положения дават нов телефон, така че явно им е все тая дали ще се забавят малко със срока  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-01-13, 13:21:51)eksoldier написа:  Едва ли ще ти кажат нещо по-различно от написаното в сайта. Но утре срокът свършва и може да искаш нов телефон или връщане на парите.
Понеже имам позната там реших да и драсна за да не  се разкарам напразно 250 км и ето по долу отговора.
А някой да ми каже от 14.12.2018 до 14.01.2019 не са ли 32 календарни дни , или аз не мога да смятам?


Прикачени файлове
.jpg пфф.JPG Размер: 61.37 KB  Сваляния: 97
Цитирай

Виваком са мега зле откъм наличности на всякакви модели на Хуавей. 5 дни търсих един прост 8x в цяла София, имам навъртяни над 150 км градско. 123 нямат идея в кой магазин какви наличности има, абе пълен потрес.

Бих отишъл във вторник за по-сигурно, защото могат да кажат, че утре е все още 30-тия ден. Отиваш и си искаш парите, защото очевидно ново устройство нямат.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

И само им казваш КЗП и почват да бегат бате.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Здравей те отново група. И моя телефон отново позеленя. Поне според мен. Ще прикача и снимка. Това е втори телефон които позеленява с дисплей на LG. Но най интересното поне при мен е това че телефона позеленява тогава когато повече време работя с него. Дефакто когато е студен телефона си е ок. И не зеленее. Но когато започна да го ровичкам по дълго време или играя някоя игра зеления оттенък се вижда. Ако някой е забелязал подобен проблем да сподели. Днес се обадих на Леге и ми отговориха че нямат от моя цвят и чакат доставки. Записаха ми номера и ми отговориха че като пристигнат ще ми се обадят и ще заявят куриер да дойде да го вземе. Телефона супер. Но с този дефект на дисплея си е чиста подигравка . 2 бона за зеленикав дисплей . Приказка направо.

(2019-01-14, 19:53:19)Malkia написа:  Здравей те отново група. И моя телефон отново позеленя. Поне според мен. Ще прикача и снимка. Това е втори телефон които позеленява с дисплей на LG. Но най интересното поне при мен е това че телефона позеленява тогава когато повече време работя с него. Дефакто когато е студен телефона си е ок. И не зеленее. Но когато започна да го ровичкам по дълго време или играя някоя игра зеления оттенък се вижда. Ако някой е забелязал подобен проблем да сподели. Днес се обадих на Леге и ми отговориха че нямат от моя цвят и чакат доставки. Записаха ми номера и ми отговориха че като пристигнат ще ми се обадят и ще заявят куриер да дойде да го вземе. Телефона супер. Но с този дефект на дисплея си е чиста подигравка . 2 бона за зеленикав дисплей . Приказка направо.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз за това се отказах от Mate и си взех P20 Pro.
То с Lg дисплеите да, ама има и дефекти и при Boe.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

(2019-01-14, 19:53:19)Malkia написа:  Здравей те отново група. И моя телефон отново позеленя. Поне според мен. Ще прикача и снимка. Това е втори телефон които позеленява с дисплей на LG. Но най интересното поне при мен е това че телефона позеленява тогава когато повече време работя с него. Дефакто когато е студен телефона си е ок. И не зеленее. Но когато започна да го ровичкам по дълго време или играя някоя игра зеления оттенък се вижда. Ако някой е забелязал подобен проблем да сподели. Днес се обадих на Леге и ми отговориха че нямат от моя цвят и чакат доставки. Записаха ми номера и ми отговориха че като пристигнат ще ми се обадят и ще заявят куриер да дойде да го вземе. Телефона супер. Но с този дефект на дисплея си е чиста подигравка . 2 бона за зеленикав дисплей . Приказка направо.


Важното е че ще ти го сменят. Моя е с дисплей на BOE и нямам проблем.
Цитирай

(2019-01-15, 09:35:09)ickata25 написа:  Важното е че ще ти го сменят. Моя е с дисплей на BOE и нямам проблем.

Да се надяваме.От Леге ми казаха че ще ли да ми се обадят когато им дойдат бройки. Защото няма ли от моя цвят. Питах ги горе долу кога ги очакват но те ми отговориха че и те не знаели.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Malkia за това мнение:
  • vladols
Цитирай

(2019-01-15, 10:28:31)Malkia написа:  Да се надяваме.От Леге ми казаха че ще ли да ми се обадят когато им дойдат бройки. Защото няма ли от моя цвят. Питах ги горе долу кога ги очакват но те ми отговориха че и те не знаели.

Дано по скоро да ти го сменят. Но мисля че заради този гаф който се получи този телефон няма да пожъне някакъв успех.. Има и разни бъгове за дооправяне , които ако в следващия ъпдейт не са ги оправили ще се сбогувам с мейта.
Цитирай

Здравейте,понеже няма тема за чистия мейт 20 да попитам тук,заглеждам апарата от известно време и мн ми харесва,но ме притеснява единствено снимането на видео..Има ли някаква стабилизация при снимане на видео този модел?Гледах доста клипове в тубата,не знам в какви режими снимат,но доста си личи липсата на ois . https://www.youtube.com/watch?v=_NNbe5oaol8 тук е особено забележимо

p.s. някой модератор може ли да ми измести въпроса в правилната тема,ако тук не му е мястото

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2019-01-15, 10:43:45)ickata25 написа:  Дано по скоро да ти го сменят. Но мисля че заради този гаф който се получи този телефон няма да пожъне някакъв успех.. Има и разни бъгове за дооправяне , които ако в следващия ъпдейт не са ги оправили ще се сбогувам с мейта.
Аз също вече почвам да се замислям за сбогуване . Ще видим какво ще излезне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)