Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

А с какво ще го замените, стана ми интересноSmile
Цитирай
Аксесоари

(2019-01-15, 14:08:46)vovalinder написа:  А с какво ще го замените, стана ми интересноSmile

С нещо къде няма такива дефекти. 2 бона за телефон със зелен дисплей. Пълна подигравка. Да не говорим за разправиите. Чакането и несигурноста от това кой ли ден ще те зарадва отново зеленото сияние. Вече втори телефон ми позеленява и ми писна да не казвам на кое от тези бъгави истории.
Цитирай

Истината е че телефона има няколко бъга и да ги кажем косури за оправяне, но нито един не бих казал че е dealbreaker, дори напротив. С всеки ден харесвам телефона все повече и се радвам че смених LG, които дори за най-новите си флагмани не са пуснали Android 9.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2019-01-15, 13:53:33)Malkia написа:  Аз също вече почвам да се замислям за сбогуване . Ще видим какво ще излезне.

Не оправят ли звука когато записвам видео(писал съм за проблема) ще си кажа довиждане с телефона. Не може най-голямият им флагман със силен акцент в камерата да е омазан така със звука. Един п 20 с един говорител звукът е по чист и силен. Като изключа този резил всичко друго е ок. И като се знам как си сменявам телефоните през 6 месеца мисля че следващия ще ми е S10 plus. А Huawei ще си помисля дали да си взема повече.

(2019-01-15, 14:18:50)Malkia написа:  С нещо къде няма такива дефекти. 2 бона за телефон със зелен дисплей. Пълна подигравка. Да не говорим за разправиите. Чакането и несигурноста от това кой ли ден ще те зарадва отново зеленото сияние. Вече втори телефон ми позеленява и ми писна да не казвам на кое от тези бъгави истории.

със S10 + когато излезе
Цитирай

(2019-01-15, 14:18:50)Malkia написа:  С нещо къде няма такива дефекти. 2 бона за телефон със зелен дисплей. Пълна подигравка. Да не говорим за разправиите. Чакането и несигурноста от това кой ли ден ще те зарадва отново зеленото сияние. Вече втори телефон ми позеленява и ми писна да не казвам на кое от тези бъгави истории.

Да, зеленията е неприятна, факт, но се отстранява и никой не обича да се разправя със сервизи и замени и чакане и т.н. За мен телефона има (освен зеленото) три сериозни забележки, пак казвам за мен и не ангажирам никой с мнение, това са звук, видео и цена. Цената сте я знаели преди да го купите и сте я дали, видеото се надявам със следващ ъпдейт ако не се лъжа 171 където ще има доста неща по камерата, да го пооправят, уви звука няма как да стане кой знае колко по-добър, ако изобщо може да се подобри. Батерията ми е важна и съм предоволен, камерата тепърва ще се подобри, а и за момента е ок за мен, ноча не ме яде, извития дисплей също, имал съм три телефона с такъв, така че ако ще сменяте, поне изчакайте до средата на годината се чакат интересни модели.
П.С. каква е гаранцията, че и следващия апарат няма да даде някакъв дефект?
Цитирай

(2019-01-15, 14:45:59)vovalinder написа:  Да, зеленията е неприятна, факт, но се отстранява и никой не обича да се разправя със сервизи и замени и чакане и т.н. За мен телефона има (освен зеленото) три сериозни забележки, пак казвам за мен и не ангажирам никой с мнение, това са звук, видео и цена. Цената сте я знаели преди да го купите и сте я дали, видеото се надявам със следващ ъпдейт ако не се лъжа 171 където ще има доста неща по камерата, да го пооправят, уви звука няма как да стане кой знае колко по-добър, ако изобщо може да се подобри. Батерията ми е важна и съм предоволен, камерата тепърва ще се подобри, а и за момента е ок за мен, ноча не ме яде, извития дисплей също, имал съм три телефона с такъв, така че ако ще сменяте, поне изчакайте до средата на годината се чакат интересни модели.
П.С. каква е гаранцията, че и следващия апарат няма да даде някакъв дефект?

така е няма как да сме сигурни. Затова ще изчакам и ще видя какви за отзивите. На мен ми стига само звука да оправят да не насича и заглушава когато снимам видео. Но незнам дали ще имам нерви да изчакам..
Цитирай

И аз да се похваля, днес ми дадоха нов с уникалния цвят и с ВОЕ дисплей.
Както и нова гаранция с нова касова от 15.01.2019 г
Дай боже да е читав вече, защото телефона е уникален и не мога без него.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Добрата новина от деняSmile дано нямаш повече никакви проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • panko1
Цитирай

(2019-01-15, 14:45:59)vovalinder написа:  Да, зеленията е неприятна, факт, но се отстранява и никой не обича да се разправя със сервизи и замени и чакане и т.н. За мен телефона има (освен зеленото) три сериозни забележки, пак казвам за мен и не ангажирам никой с мнение, това са звук, видео и цена. Цената сте я знаели преди да го купите и сте я дали, видеото се надявам със следващ ъпдейт ако не се лъжа 171 където ще има доста неща по камерата, да го пооправят, уви звука няма как да стане кой знае колко по-добър, ако изобщо може да се подобри. Батерията ми е важна и съм предоволен, камерата тепърва ще се подобри, а и за момента е ок за мен, ноча не ме яде, извития дисплей също, имал съм три телефона с такъв, така че ако ще сменяте, поне изчакайте до средата на годината се чакат интересни модели.
П.С. каква е гаранцията, че и следващия апарат няма да даде някакъв дефект?

Съгласен съм с мнението ти. Прибързаноста понякога ще ти изиграе лоша шега.

(2019-01-15, 15:46:41)panko1 написа:  И аз да се похваля, днес ми дадоха нов с уникалния цвят и с ВОЕ дисплей.
Както и нова гаранция с нова касова от 15.01.2019 г
Дай боже да е читав вече, защото телефона е уникален и не мога без него.

Какъв цвят?
Цитирай

(2019-01-15, 17:22:09)Malkia написа:  Какъв цвят?

Twillght   Big Grin Cool Big Grin
Цитирай

(2019-01-15, 18:47:12)panko1 написа:  Twillght   Big Grin Cool Big Grin

Питам защотото и моя е цвят Twillght и ми казаха че нямат бройки. 
Цитирай

Телефона е бижу.Имах три айфона. Два айфон седем и един айфон осем. И трите чисто нови.След това си купих Galaxy s9 и сега съм Huawei mate 20 pro. Действително има някой неща за дооправяне, но като цяло е върха. Все пак, ако имате нужда от уникален звук, си купувате уредба.Ако искате уникални снимки си купувате фотоапарат за 10 бона.Ако искате нещо удобно, красиво и практично, което съчетава хубави снимки и задоволителен звук си купувате, това което предлага пазара. Аз направих своя избор и не смея да съм чак толкова критичен. Действително цената е висока, но ако бяхте си избирали кола, недвижимо имущество или дори кухненски уреди, също щяхте да сте толкова предирчиви. Угодия няма и хората са казали ....на всеки му според чергата. Ако имаш пари, ще си купиш каквото искаш, ако нямаш пари , ще си купиш каквото можеш.Пожелавам на всички желанията да вървят ръка за ръка с възможностите.Smile))))))Ако Samusng galaxy s10 plus ме впчечетли, не е сигурно, че ще си го купя, защото самсунг правят уникални дисплей, но снимки като хуавея , едва ли ще направят скоро.
[-] 2 потребители изказват благодарност на chokolad за това мнение:
  • Last_Hope, Mondiso
Цитирай

(2019-01-15, 20:42:01)chokolad написа:  Телефона е бижу.Имах три айфона. Два айфон седем и един айфон осем. И трите чисто нови.След това си купих Galaxy s9 и сега съм Huawei mate 20 pro. Действително има някой неща за дооправяне, но като цяло е върха. Все пак, ако имате нужда от уникален звук, си купувате уредба.Ако искате уникални снимки си купувате фотоапарат за 10 бона.Ако искате нещо удобно, красиво и практично, което съчетава хубави снимки и задоволителен звук си купувате, това което предлага пазара. Аз направих своя избор и не смея да съм чак толкова критичен. Действително цената е висока, но ако бяхте си избирали кола, недвижимо имущество или дори кухненски уреди, също щяхте да сте толкова предирчиви. Угодия няма и хората са казали ....на всеки му според чергата. Ако имаш пари, ще си купиш каквото искаш, ако нямаш пари , ще си купиш каквото можеш.Пожелавам на всички желанията да вървят ръка за ръка с възможностите.Smile))))))Ако Samusng galaxy s10 plus  ме впчечетли, не е сигурно, че ще си го купя, защото самсунг правят уникални дисплей, но снимки като хуавея , едва ли ще направят скоро.

Бижу е да, но да бяха се постарали малко повече с видеото, за да си оправдаят високата цена. Само това ми е трън в гащите. Дано скоро да го оправят.
Цитирай

Споко, Ицка. Следващият ъпдейт, който вече почна в някои държави, внася подобрения по камерата и видеото. Леко полеко ще напаснат нещата


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mondiso за това мнение:
  • Last_Hope
Цитирай

За чистия мейт 20 има ли предвидени ъпдейти за видеото?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Ще има и там. Всичко е въпрос на време и търпение


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2019-01-17, 12:08:08)Mondiso написа:  Споко, Ицка. Следващият ъпдейт, който вече почна в някои държави, внася подобрения по камерата и видеото. Леко полеко ще напаснат нещата

в него ми е надеждата Big Grin
Цитирай

Моя е с Lg екран за сега няма проблеми, купен октомври от Технополис

[Изображение: IMG-20190122-165737.jpg]

Huawei P30 Pro
Цитирай

Днес на ярко слънце на бял фон забелязах, че си личи къде е пръстовия. Има един леко очертан квадрат.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

спокойно, това е нормално,на xiaomi mi 8 pro също се вижда,дори по осезаема на слънце

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Някой знае ли, защо от време на време като получа съобщение по месинджър ме известява като смс. Ако на някой друг му се е случвало това ще съм благодарен да сподели решение .
Цитирай

(2019-04-01, 18:49:03)Malkia написа:  Някой знае ли, защо от време на време като получа съобщение по месинджър ме известява като смс. Ако на някой друг му се е случвало това ще съм благодарен да сподели решение .

Това се маха от настройките на месенджър
Цитирай

Има ли някой който е закупувал скоро huawei mate 20 pro и дали са вече отстранени софтуерно бъговете коментирани в този пост т.е. с зеления екран и насичащия звук на видеото или пък, ако е установен някакъв нов проблем бих се радвал да споделите, защото определено съм се спрял на тази марка и модел?
Благодаря.
Цитирай

Зеления дисплей е хардуерен проблем и е отстранен още след първата партида някъде ноември 2018.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

(2019-09-14, 18:55:55)hitman написа:  Зеления дисплей е хардуерен проблем и е отстранен още след първата партида някъде ноември 2018.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Благодаря, а това с посивяването на екрана при пускане на Хрома и други браузъри, както и при други функции на телефона дали е отстранено? И звука на видеото или и там нещата са решени в полза на потребителите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)