Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

Не мисля, че има връзка със околната светлина след като не е на авто екрана.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

(2018-11-01, 20:42:00)vladi1 написа:  Не мисля, че има връзка със околната светлина след като не е на авто екрана.

Има има, никога не съм си държал дисплея на авто, но го имах този проблем.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

Цитирай

Това за четливостта на дисплея на слънце го спрях и няма промяна. Това е голяма простотия честно. Отправям голяма молба към всички със същия телефон да споделят дали и при тях е така за да преценя дали да пращам за сервиз преди да съм продал с8 цата. Просто дали да чакам ъпдейт ако е софтуерно или да не чакам че ми е много тъпо така. Това много дразни.

[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Slavi84
Цитирай

Дано се реши този казус, че и мен много ме дразни (намалянето на екрана) дори звънях на съпорт и от там на сервизен център, а те все едно не са чували за такова нещо и ми казаха да си изпратя телефона при тях.
Цитирай

Пробвайте с изключена умна резолюция.

Huawei Mate 10 Pro 
Galaxy Watch Active 2

Цитирай

Тва не помага!

HUAWEI Mate 10 Pro Blue 
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

Аз изтеглих приложението за тест на екрана и при черен/сив екран на минимална яркост на дисплея,в тъмно помещение,не виждам да има зелени отенъци по краищата.Телефона е използван само 2 дена,кода на екрана завършва на 43.Дано да е читава партидата,че хамалогията по връщане и съответно вземане на нов телефон е голяма и не е сигурно дали новата бройка няма да е дефектна.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

(2018-11-01, 20:59:42)vladi1 написа:  Това за четливостта на дисплея на слънце го спрях и няма промяна. Това е голяма простотия честно. Отправям голяма молба към всички със същия телефон да споделят дали и при тях е така за да преценя дали да пращам за сервиз преди да съм продал с8 цата. Просто дали да чакам ъпдейт ако е софтуерно или да не чакам че ми е много тъпо така. Това много дразни.
Както казах на П9+ до последно си беше така. Но както го описваш явно при теб е по силно изразено. Интересно, че в мейт 10 про няма проблем. Все повече се убеждавам, че няма смисъл да вземам нов телефон.

HUAWEI Mate 10 Pro Blue 
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

(2018-11-01, 20:59:42)vladi1 написа:  Това за четливостта на дисплея на слънце го спрях и няма промяна. Това е голяма простотия честно. Отправям голяма молба към всички със същия телефон да споделят дали и при тях е така за да преценя дали да пращам за сервиз преди да съм продал с8 цата. Просто дали да чакам ъпдейт ако е софтуерно или да не чакам че ми е много тъпо така. Това много дразни.

Във форума на 4pda четох за проблеми с авто яркостта. При мен засега не съм забелязал такъв проблем.
  Изчакай да дойде ъпдейт - пуснали са го вече за Европа.
Цитирай

Нямам проблем с авто яркостта

''A true master is an eternal student''

Цитирай

Аз нямам проблем с авто яркостта а явно с нещо друго

Цитирай

(2018-11-02, 12:45:36)gamerz7 написа:  Нямам проблем с авто яркостта

Така е няма го "намаляването" на екрана в режим авто но аз не си държа телефона в тази опция, дано го оправят с ъпдейта!
Цитирай

Ето и на видео: 

Цитирай

Да не става въпрос за този проблем? :

https://www.gsmarena.com/huawei_responds...-34037.php

Ако е такъв като в горния клип и в статията - си е за сервиз.
Цитирай

Това със самозатъмняването при switch-ване към Хром го имах на Р10тката в началото, после с ъпдейт го оправиха.

Moto MPx200, Toshiba Q900, SGS1, SG Note2, iPhone 5, Xiaomi Mi3, SG Alpha, LG G4, HTC M8, Lumia 830, BB Z10, iPhone 5, Huawei P8, HTC 10, iPhone SE, Huawei P10, Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Не не вече мисля че е софтуерно

Цитирай

Здравейте, предполагам сте чули за проблема с дисплеите на Хуалуей, така е! Поне моят (на LG), има зелен оттенък при минимална осветеност на екрана и май (може и да си внушавам) се овеличава. Какво да правя сега или да изчакам становището на Хуалуей ???

(2018-11-02, 18:01:03)exte написа:  Да не става въпрос за този проблем? :

https://www.gsmarena.com/huawei_responds...-34037.php

Ако е такъв като в горния клип и в статията  - си е за сервиз.

При мен е така  Sad
Цитирай

Няма какво да чакаш. Използвай гаранцията.

Huawei Mate 10 Pro 
Galaxy Watch Active 2

Цитирай

Ако няма 7 дена от покупката ходи и го сменяй директно. После ще чакаш ремонти...

HUAWEI Mate 10 Pro Blue 
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

(2018-11-03, 01:12:17)Slavi84 написа:  Здравейте, предполагам сте чули за проблема с дисплеите на Хуалуей, така е! Поне моят (на LG), има зелен оттенък при минимална осветеност на екрана и май (може и да си внушавам) се овеличава. Какво да правя сега или да изчакам становището на Хуалуей ???

При мен е така  Sad

Колега , можеш ли кажеш кой ти е номера на екрана , то е ясно че е LG Ама като последна цифра , значи като влезеш в Device for HW и на GENERAL
Гледаш на Touchscreen - моя е LG-01-18-10-43 /////   А гледах че повечето с проблеми завършват на -51 , и ми е интересно кой е твоя номер накрая Smile

''A true master is an eternal student''

Цитирай

Повечето са с 51, но има дефектни и с 43...

HUAWEI Mate 10 Pro Blue 
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

(2018-11-03, 09:20:35)eksoldier написа:  Повечето са с 51, но има дефектни и с 43...

Моят номер е "synaptics-LAYA171020-LG-01-18-10-43. Мисля да ходя до Технополис днес да видим какво ще направят, а телефона ми е на 9 ден днес. Sad
Цитирай

(2018-11-02, 20:06:16)vladi1 написа:  Не не вече мисля че е софтуерно

Би ли направил някакво клипче, да видим абжеба какъв е този проблем, че май само при теб е силно изразен, другите собственици казват, че има такова затъмнение, но реално никой не е хукнал да си сменя телефона като теб и не му пречи толкова много.

Което ме навежда на 2 неща или си супер педант и проблема не е толкова голям, или проблема ти е сериозен и не е "маловажен" като при другите и си е направо за сервиз/смяна.

Samsung Note 10+ Aura glow
Цитирай

Аз че съм педант съм педант. Не казвам че става тъмен екрана. Просто като излезна от хром или което и да е приложение фейс, инстаграм в начален екран или как там се казва хоум скриин за 2 секунди виждам съответно как се променя яркостта. Ще направя клип.
https://youtu.be/_KLPnfkwS_0

Също и един въпрос: по какъв начин мога да направя авто яркостта да е до желан от мен минимум? Много ми го намаля вечер и гонувеличавам ръчно.

[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

В крайна сметка този проблем със зеленото, с времето се увеличава или си стои такъв какъвто е, защото от както го прочетох не спирам да си внушавам и постоянно проверявамSmile

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)