Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

И моя се смени на -51.... В това вече не знам каква е логиката , да го променят.
Обаче проблема наистина ескалира доста стабилно и нещата силно се надявам да не останат така.

''A true master is an eternal student''

Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Момци чета, ровя... След месец трябва да преподписвам договор и ще се взема телефон. Бях метнал мерака на въпросния модел, но като ви прочетох темата... Май ще е най-разумно да не си го нашивам зарлен отзад? Ще ви помоля да обновявате темата с инфо при някакво развитие, имам още месец за размисъл.
Цитирай

Днес бях във Виваком и служителя там ми каза,че дефектната партида уж била изтеглена.Колко е вярно,не знам.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

(2018-11-06, 15:53:12)gamerz7 написа:  И моя се смени на  -51.... В това вече не знам каква е логиката , да го променят.
Обаче проблема наистина ескалира доста стабилно и нещата силно се надявам да не останат така.

Обновили са драйвера на панела.
Цитирай

Аз след няколко изчетени ревюта и разговори с двама презентатори на Huawei установих, че този модел се произвежда с дисплей н двама производители LG и китайската BOE. Презентаторите бяха с апарати NOT FOR SALE, но познайте дисплеите им от кой бяха - BOE. Знаеха за дефекта и потвърдиха,.че е на единични партиди само с LG display

Samsung Galaxy S9 Plus 256
Цитирай

Телефона е брутално як, но в тоя ценови ранг. .. Направо излагация. И моя дисплей жабурняса...  Пародия
Цитирай

(2018-11-09, 19:35:16)cvetelin01 написа:  Телефона е брутално як, но в тоя ценови ранг. .. Направо излагация. И моя дисплей жабурняса...  Пародия

Колега снимай да видим как е жабурясал
Цитирай

(2018-11-09, 22:29:40)ickata25 написа:  Колега снимай да видим как е жабурясал

Утре ще го снимам
Цитирай

И да го снимате и да не го снимате......срали са на метеното......Аз май ще взимам Mate 20.....Щеше ми се Pro-то...ама

TheBigOne
Цитирай

Дам ще е пак самсунярник.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

LYA-L29
Цитирай

След цяла седмица разправия със сладурите от А1, и адските нерви, успях да сменя телефона с нов. За съжаление, новият е отново с LG фисплей

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Единственото разумно решение е да се изчака да минат тея партиди с калпавите дисплеи с надеждата, че ще оправят проблема......

TheBigOne
Цитирай

Аз говорих с Хуавей Българи и казаха, че ще ми го сменят. Ако не ме дразни след нова година ще имат партиди с хубавия дисплей. Въпреки, че дисплея създава ядове не бих го сменил. Всичко адски ми допада в тоя телефон. А камерата е .... Нещото заради което го търпя такяSmile )  
Като изключим блатото по диплея ... Машинката няма аналог!

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

Следващия им модел ще бъде топ, за да върнат реномето си.

Huawei Mate 10 Pro 
Galaxy Watch Active 2
Galaxy Buds+

Цитирай

(2018-11-10, 08:46:10)nanobanano написа:  Следващия им модел ще бъде топ, за да върнат реномето си.

Абе като изключим това с дисплея, телефона няма аналог. Той и така си е топ?
Цитирай

(2018-11-10, 08:21:47)cvetelin01 написа:   Ако не ме дразни след нова година ще имат партиди с хубавия дисплей. 

Чак след нова година ли?? Undecided

TheBigOne
Цитирай

(2018-11-10, 00:13:56)DimitarBT1 написа:  Единственото разумно решение е да се изчака да минат тея партиди с калпавите дисплеи с надеждата, че ще оправят проблема......

Колко време след като ползваш телефона се появи позеленяването?
Цитирай

(2018-11-10, 09:15:51)cvetelin01 написа:  Абе като изключим това с дисплея, телефона няма аналог. Той и така си е топ?
Да, въпросителната накрая е много на място. За хората с хуавей е топ, ама други мислят доста по различно от тях.

За дефектните дисплеи - който го е взел и има проблема по добрия вариант е просто да изчака докато дойдат нови партиди. Няма смисъл да се сменя със същата партида и той да бъде по зле примерно. Може да ви е гадно да ползвате с тия зеленажи, ама ако пък ви писне го връщате 3 пъти ли беше и си искайте парите. Който е изръсил кешовица. С операторите не знам, сменяйте със S9+/Note 9.

Sent from my LM-G710
Цитирай

Аз още не мога да разбера,как може да допуснеш флагмана ти да има такъв проблем.Айде ако е нещо по софтуера или други дребни неща добре,ама точно с дисплея.Тия от LG да се самозакриват.

Цитирай

Какво не можеш да разбереш като че ли за пръв път се случва такова нещо с флагман. Аз съм с екран LG и още нямам такива неща 11 ти ден е днес.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • boris.stz
Цитирай

Ако за теб е разбираемо да връщаш 2 пъти едно и също устройство и всеки път да е като при билетче от Националната лотария,то за мен не е.

Цитирай

Чесно казано няма да го сменя за сямсунг. Щото нищо ново не предлагат. Когато го купувах го сравняеах с с9 и ноте9. Абсолютно не разбрах кое е по топ на самсунгSmile  Хващайки хавая и всичко свърши. 
Телефона е ок. Ще изчакам, не бързам. 
Точно по празниците ще ме лишат от камератаSmile
Цитирай

Не е разбираемо, но аз още не съм връщал няма още за какво. Ти връшал ли си? Като позеленее моя ще говоря. Не че оправдавам някой тъпо е да, но се случва. И при епъл и при самсунг и при всички има дефекти. Като се бърза се греши.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Абе дразнещо е, но никой не е застрахован от такова нещо, едни гърмят, други розовеят нашите зеленеят, важното е да решат проблема а аз ще изчакам обещаха замяна дори и след 14 дневния срок за сега ме устройва....е винаги може и по добреSmile

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Именно. Бързането прецаква нас, потребителите! Ако мине номерът. Никъв контрол на качеството!

SAMSUNG Note 10 Plus Black 
HUAWEI Mate 10 Pro Blue 
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)