Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

(2018-11-10, 14:32:54)vladi1 написа:  Не е разбираемо, но аз още не съм връщал няма още за какво. Ти връшал ли си? Като позеленее моя ще говоря. Не че оправдавам някой тъпо е да, но се случва. И при епъл и при самсунг и при всички има дефекти. Като се бърза се греши.


Върнах го да.Телефона беше буквално с лепенките и на 2рия ден при употреба на минимална яркост се забелязваше това нещо.Не е допустимо да има такъв слаб quallity control,а в същото време цените на телефоните да растат.

Ако беше нещо по софтуера щях да го преглътна,ама това не.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-10, 14:45:51)eksoldier написа:  Именно. Бързането прецаква нас, потребителите! Ако мине номерът. Никъв контрол на качеството!

Моя стана още по зелен Bu
Утре заминава  ... Почна да позеленява и горния край...
Цитирай

Моят (подмененият вече) е на 4 ден с екран на LG и за сега няма LIGHT GREEN = LG ,но е въпрос на време сигурно.
Цитирай

Здравейте имам въпрос за камерата, имате ли фабричен протектор на нея че имам някаква прашинка и не мога да разбра как е влязла в нея, не е драскотина със сигурност. Работата е там че не мога да видя протектора на камерата а ако знам че има ще се опитам да го махна че явно е под самият него?

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай

Няма протектор, да не се бъркаш защото вътре има някакви като сензори под светкавицата.
(2018-11-11, 11:08:41)palamarov написа:  Здравейте имам въпрос за камерата, имате ли фабричен протектор на нея че имам някаква прашинка и не мога да разбра как е влязла в нея, не е драскотина със сигурност. Работата е там че не мога да видя протектора на камерата а ако знам че има ще се опитам да го махна че явно е под самият него?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ами не, баш си е като влакънце, много малко, мислех че е под фабричния протектор ама щом казвате че няма

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай

Няма протектор на камерата колега , а за прашинка , определено не би трябвало да има там .

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Ето го и моя дисплей. На този етап мисля, че не е чак толкова зле,
   но след месец мисля да го дам за смяна.
Цитирай

Моя утре ще го връщам, че позеленя отвсякъде.
Цитирай

Сподели как са се развили нещата, аз мисля да поизчакам, че ако попадна пак на тая партида не ми се занимава.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Моя зеленее вече и на бял фон, особено в горния ляв ъгъл и по цялата дължина на десния край.
Явно проблема се влошава с времето.

А1 нямат налични апарати от моя цвят и ще чакам явно.
Моля заменилите вече апарата да споделят дали в сервиза дават протокола за замяна веднага или се чака.

Huawei Mate 20 Pro Twilight
LG G4 black leather dual sim H818P
Цитирай

В сервиза за 3 минути щенустановят проблема, докато в тия нещастници А1 по всякакъв начин се опитваха да не го установят Знай, че в сервиза трябва да си носиш гаранцията поюс кутията с всипки неща от нея. Телефона остава при тях. С протокола отиваш в магазина на "сладурите" от А1 и започват мъките да си получиш нещо, за което симплатил и не можеш да ползваш. Ако нямат наличен, което е 99% сигурно, ще трябва да поръчват, и да чакаш да дойде.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

И извинявайте за правописните грешки. Пишех в движение

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

До края на тази/началото на следващата седмица в официалният представител на Хуавей ще пристигне партида,която няма да има проблеми,поне това бяха техните думи.Така че не бързайте да си подменяте апаратите,защото шанса да попаднете на дефектна бройка отново е голям.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Аз го подмених и съм отново с LG дисплей. От петък до момента няма проблем. Ще видим

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

А от къде тази информация колега, защото аз днес звънях и казаха че нямат информация.
(2018-11-13, 18:05:16)MagnateC написа:  До края на тази/началото на следващата седмица в официалният представител на Хуавей ще пристигне партида,която няма да има проблеми,поне това бяха техните думи.Така че не бързайте да си подменяте апаратите,защото шанса да попаднете на дефектна бройка отново е голям.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

От офиса им директно.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Моят втори сменен телефон вече започна да позеленява пак. Аман вече, какво да правя и аз незнам. Ако го сменя в Технополис пак ще е от дефектните.
Цитирай

Нормално. Или пак го сменяйте или изчакайте просто да докарат нови партиди.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Вчера за първи път имах възможността да разгледам телефона и да си поиграя с него. Мога да кажа, че не само не съм разочарован, но и съм впечатлен. От гледането на ревюта и четенето на такива човек си изгражда мнение и има определени очаквания за продукта още преди да го е държал в ръка... При мен очакванията бяха не само оправдани, но и надминати... Устройството е страхотно. Много бързо, много удобно, много красиво... Абе супер играчка... Жалко за проблема с дисплея защото той унищожава всичко хубаво, което са събрали в това бижу...
То е като да имаш Ферари в полето. Супер автомобил, но неможещи да го използваш...
Дано Ви решат проблема...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Huawei Mate 20 Pro - пълно ревю: http://4pda.ru/2018/11/14/354534/

 
Цитирай

Някой връщал ли е телефон на Теленор?
Цитирай

Аз да попитам, дефектните дисплеи са на LG, а другите дисплеи на кой са? В смисъл имат ли нещо общо със Самсунг?
Цитирай

Другите са на китайската компания-BOE,при тях има също дефекти но те са изразени по друг начин и са доста рядко.Но като цяло от произведените бройки съотношението е 1:2 в полза на LG,така че по-рядко се пада BOE.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Няма ли някъде информация, където да гледате серия на даден модел дисплей по партиди? Примерно в lg g4 си следяха платките и споделяха - дали са със стара, нова, по-нова. Така може да направите и тук, ако е възможно.
Цитирай

Би било добре, аз звънях и в оператора и на Леге 6, никой никаква информация не може да ти даде.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)