Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

Ако търговеца прави драма - не се занимавайте ако сте в София
Директно в сервиза на марката
Цитирай
Аксесоари

ако телефона е закупен от Англия има ли шанс да го заменят в сервиза на хуавей ?

Huawei mate 20 pro
Цитирай

Ако има документи за покупка не трябва да има проблем.
Цитирай

Като "изключим" проблема с дисплея някой с някакви други забележки към Mate20Pro? Чудя се дали да е той или Ноте 9?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Поне при мен няма, Нота също е добър избор имах такъв 8 и бях много доволен, най-добре ги разгледай по-внимателно.
Цитирай

Е как да дам 2000 лв., за зелен екран?????????
И кога ще разбера дали е отстранен проблема?
Просто думи нямам! ?

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай

20 ти ден и нямам зелен екран все още.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Е кой те кара да ги даваш?! Караш си със стария мейт и тва е. Аз лично така съм решил. Отделно смятам, че повече от 1000 лв. за флагман са пари на вятъра! Не, че и тея 1000 лв. не са много...
Цитирай

Някой който е закупил телефона от Виваком да каже дали има проблем с дисплея.
Цитирай

Здравей те колеги. Аз също имам проблема със зеления екран и утре го връщам. Закупих го на 30 октомври но чак сега като се поразрових и след няколко прочетени от мен публикации разбрах че и моя явно е бъгав. Днес си направих експеримент и отидох до Теленор да видя изложения им телефон дали има такъв проблем. Оказа се че го има. След което минах през А1 и там бе същото. След което във Виваком но там вече тела бе ок. Нямаше никакви зеленикави оттенаци. Прикачвам снимка от моя .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Добре де, има ли вариант бройката без да се разопакова да се разбере какъв е дисплея LG или BOE? И има ли някой който е заупил апарата от БГ с BOE?
Цитирай

Аз днес за 2ри път връщах телефона,директно в представителството и ми дадоха такъв с BOE дисплей.Няма как да ти кажат дали е с LG или BOE,но може да се ориентираш по това дали е нова партида чрез серийния номер.18 е годината,след нея следва буква обикновено "А"-October,"B"-November и след нея цифра,която обозначава датата на производство,т.е нещо от сорта на 18А22,което ще значи че телефона е произведен на 22 Октомври.Този,който ми дадоха е на 31,така че е от нова партида.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
[-] 1 потребител изказва благодарност на MagnateC за това мнение:
  • lub4ito
Цитирай

И аз го смених днес моя апарат. Дори сутринта ми звъннаха да ми кажат че е дошла новата партида.
За радост (надявам се) дисплея е на BOE.

Huawei Mate 20 Pro Twilight
LG G4 black leather dual sim H818P
Цитирай

A кои са старите партиди? Гледах един в Теленор беше 18А22, след кой Октомври може би са читави?
Цитирай

А къде се гледат тоя номер?
При мен срещу сериен номер стои това.[Изображение: b98903b61b1fe26c90608ea83ae9c0be.jpg]

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

В серийния номер, позиции 6,7,8,9 и 10 s/n:ххххх18А22хххххх. Може да се види и на неразпечатана кутия. Твоя е 28 септември 2018, ако е А е октомври, В ноември .....
Цитирай

Ами предполага се че края на Октомври,началото на Ноември,би трябвало да са нови партиди.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Аз от вчера съм със сменен телефон от Теленор. Новият е с ВОЕ дисплей. Проверих имей-а и на двете устройства в imei.info, за едното пише, че е пристигнало в България на 17.10, а другото на 08.11 ...
Цитирай

(2018-11-21, 17:06:25)n3vity написа:  Аз от вчера съм със сменен телефон от Теленор. Новият е с ВОЕ дисплей. Проверих имей-а и на двете устройства в imei.info, за едното пише, че е пристигнало в България на 17.10, а другото на 08.11 ...

Това е добре, значи в Теленор са/има читави бройки Smile
Цитирай

Колеги апаратите с нови ли ги сменяват или само дисплеите, тъй като и моя зеленася
Цитирай

(2018-11-21, 17:08:35)ickata25 написа:  Колеги апаратите с нови ли ги сменяват или само дисплеите, тъй като и моя зеленася

Би ли дал сериен номер на твоя да видим дата на производство?
Цитирай

На първото връщане от Теленор ми казаха, че съм инсталирала приложение което не работи коректно с дисплей-а, след намесата на Huawei го смениха, разбира се бааааааавно и славно...
Цитирай

(2018-11-21, 17:11:25)turl написа:  Би ли дал сериен номер на твоя да видим дата на производство?
Ето


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

На моя в средата няма буква само цифри.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Моя днес дойде да го вземе куриер на DHL , след като вчера звъннах на Центъра за обслужване на клиенти.
  Няма нужда да се занимавате с магазина от който сте го купили. Звъните на 080018818 и казвате какъв ви
  е проблема с дисплея (или въобще с телефона), и ви пращат куриер да го вземе за тяхна сметка (както и връщането е за тяхна сметка).
  Това се отнася за всички модели на Huawei с дефект. Дано попадна на читав дисплей, иначе пак ще връщам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)