Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro
#1

[Изображение: 111768-computer-and-hardware.png]

Коментирайте тук хардуерните проблеми свързани с Huawei Mate 20 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Копирам тук мнението ми от другата тема:

Някой да се е сблъскал с някакви проблеми с дисплея? Чета в XDA и в един китайски форум оплаквания от зелено оцветяване в краищата на панели от LG. Моят е с панел на BOE и всичко е наред.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Видях темата и свалих тази програма DEIVCE for HW и се оказа , че моя дисплей е LG - 01 -18 - 10 - 43 , след което веднага свалих Screen Test и отидох в пералното помещение на абсолютно тъмнина и пуснах приложението на черен и бял екран , абсолютно нищо нямам за момента.. Дори сменях brightness от максимален на минимален и за момента няма проблем.
Също така забелязах , че повече с проблеми са с LG екран , но номера им е LG - 01 -18 - 10 - 51 , а моят е 43...Дано нямам проблем.. Ако ли не.. Refund..

''A true master is an eternal student''

           
                
[-] 1 потребител изказва благодарност на gamerz7 за това мнение:
  • mulder
Цитирай
#4

И моя на края е 43. Мисля, че нямам проблем. Обаче виждам нещо друго доста странно - значи екрана си е на едно ниво примерно на осветеност, на начален екран е по-светъл влизам примерно в хрома и постепенно потъмнява сякаш димира. Това ме дразни доста. Не знам дали е софтуерно или хардуерно.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#5

Да, тва го имах при P9+. При m10 pro са го оправили, но явно при 20 пак за го "върнали"... Жалко да чуя за проблема.
Цитирай
#6

Проблем в екрана ли е това или в софта нещо телефона ми е 3 ти ден

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#7

В софта по-скоро. Четох, че при P9+ се проявявя след ъпдейт до андроид 7. Аз като го взех началото на годината директно ъпдейтнах и си ми димираше ор самото начало. После се разрових да видя от къде идва щото и мен ме дразнеше. Имаше някви фатки дето уж го оправяли, но ми се сториха ненужно сложни.
Ето инфо за P9 https://forum.xda-developers.com/p9/help...e-t3559949
Цитирай
#8

С такъв мерак го взех сега тоя тъп проблем. Я го оправят я не.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#9

Абе не е голяма болко тва, но все пак дразни. Особено като си навън и ти трябва по ярък екран!
Дано партидата за България няма другия, по-голям проблем.
Цитирай
#10

Аз мога да го върна не знам до колко време беше май 14 дни. Чудя се и аз, но мен си ме дразни особено изразен е в хром.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#11

14 дни да го върнеш само ако е от интернет.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#12

(2018-11-01, 14:28:26)vladi1 написа:  Аз мога да го върна не знам до колко време беше май 14 дни. Чудя се и аз, но мен си ме дразни особено изразен е в хром.
Ще връщаш телефона заради един хром? Пробвай други версии на браузъра, ползвай друг браузър. Изчакай ъпдейт примерно. Ако толкова не ти харесва телефона заради нещо хардуерно, примерно извития дисплей липсата на карта с памет, посредствения звук, емуй като цяло... го върни, ама точно заради бъгавия хром няма смисъл.

Sent from my LG-D802
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#13

Няма значение от версията на хрома. При мен на п9+ тва го правеше и с тубата и беше гадно. Правеше го в доста приложения, включително и операта която ползвам като основен браузър.
Цитирай
#14

Ами щом софтуера емуй на хуавей е виновен и няма как да се оправи тогава решението е да разкараш хуавей. Затова някои хора не могат да се откажат от Самсунг експириънс(TW), MIUI(муй), iOS, чист андроид(пиксел)... на каквото и друго дори по - добро устройство да минат.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#15

Не го прави само на хром просто дадох пример. И да много е гадно.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#16

Настройка нещо търсил ли си?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#17

Аз чак не смея да се похваля, правих тестове до сега, всичко е точно.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#18

Чак звънях в Хуауей ама такива неща ме караха да правя и такива въпроси ме питаха че.....

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#19

(2018-11-01, 16:19:02)vladi1 написа:  Чак звънях в Хуауей ама такива неща ме караха да правя и такива въпроси ме питаха че.....

Сподели. ;-)
Цитирай
#20

(2018-11-01, 13:16:23)vladi1 написа:  И моя на края е 43. Мисля, че нямам проблем. Обаче виждам нещо друго доста странно - значи екрана си е на едно ниво примерно на осветеност, на начален екран е по-светъл влизам примерно в хрома и постепенно потъмнява сякаш димира. Това ме дразни доста. Не знам дали е софтуерно или хардуерно.

Софтуерно е .Моят Хуауей Нова беше така без значение от андроида. Влезеш ли в хром и винаги потъмнява, бялото става леко сивкаво.
Много модели на тази марка са засеганти от това.
Даже имаше едно клипче на един германец, но на английски беше, където обясняваше за това и беше много издразнен на Хуауей, че упорито не го оправят.
Ще го потърся.

https://youtu.be/uN1tNi3108Y
Цитирай
#21

В настройки не го прави и в калкулатор навсякъде другаде го прави. В набиране е по слабо изразено. Дали съм бил включил авто осветеност или някоя настройка на екрана, или пък економия на екрана а най-смешното беше да увелича времето на заспиване на екрана. В галерия не го прави. А и защо не на всички с Mate 20 pro става така?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#22

Виж да не е от това тук: Natural tone. Аз лично го държа изключен и нямам подобни наблюдения в нито едно приложение
   
Цитирай
#23

Всички тези глупости за екрана са ми спрени. Остава ми едни фабрични да ръгна. Другото, което направих е че прехвърлих всичко от Самсунга с phone clone даже и приложенията. Дано нещо се е омазало от това.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#24

Колеги, от меню разработчик махнете отметката да се осилва дисплея на слънце. Рестартира те телефона и сте готови. И на мате 9 и на мате 10 и сега на п20 про го правеше и след гореспоменатите деистви всичко е на ред и го няма лекото затъмняване в приложенията.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#25

При мен на Mate 10 Pro не затъмнява, а нищо не съм пипал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)