Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro
#26

Не мисля, че има връзка със околната светлина след като не е на авто екрана.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-11-01, 20:42:00)vladi1 написа:  Не мисля, че има връзка със околната светлина след като не е на авто екрана.

Има има, никога не съм си държал дисплея на авто, но го имах този проблем.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#28

Това за четливостта на дисплея на слънце го спрях и няма промяна. Това е голяма простотия честно. Отправям голяма молба към всички със същия телефон да споделят дали и при тях е така за да преценя дали да пращам за сервиз преди да съм продал с8 цата. Просто дали да чакам ъпдейт ако е софтуерно или да не чакам че ми е много тъпо така. Това много дразни.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Slavi84
Цитирай
#29

Дано се реши този казус, че и мен много ме дразни (намалянето на екрана) дори звънях на съпорт и от там на сервизен център, а те все едно не са чували за такова нещо и ми казаха да си изпратя телефона при тях.
Цитирай
#30

Пробвайте с изключена умна резолюция.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#31

Тва не помага!
Цитирай
#32

Аз изтеглих приложението за тест на екрана и при черен/сив екран на минимална яркост на дисплея,в тъмно помещение,не виждам да има зелени отенъци по краищата.Телефона е използван само 2 дена,кода на екрана завършва на 43.Дано да е читава партидата,че хамалогията по връщане и съответно вземане на нов телефон е голяма и не е сигурно дали новата бройка няма да е дефектна.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай
#33

(2018-11-01, 20:59:42)vladi1 написа:  Това за четливостта на дисплея на слънце го спрях и няма промяна. Това е голяма простотия честно. Отправям голяма молба към всички със същия телефон да споделят дали и при тях е така за да преценя дали да пращам за сервиз преди да съм продал с8 цата. Просто дали да чакам ъпдейт ако е софтуерно или да не чакам че ми е много тъпо така. Това много дразни.
Както казах на П9+ до последно си беше така. Но както го описваш явно при теб е по силно изразено. Интересно, че в мейт 10 про няма проблем. Все повече се убеждавам, че няма смисъл да вземам нов телефон.
Цитирай
#34

(2018-11-01, 20:59:42)vladi1 написа:  Това за четливостта на дисплея на слънце го спрях и няма промяна. Това е голяма простотия честно. Отправям голяма молба към всички със същия телефон да споделят дали и при тях е така за да преценя дали да пращам за сервиз преди да съм продал с8 цата. Просто дали да чакам ъпдейт ако е софтуерно или да не чакам че ми е много тъпо така. Това много дразни.

  Във форума на 4pda четох за проблеми с авто яркостта. При мен засега не съм забелязал такъв проблем.
  Изчакай да дойде ъпдейт - пуснали са го вече за Европа.
Цитирай
#35

Нямам проблем с авто яркостта

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#36

Аз нямам проблем с авто яркостта а явно с нещо друго

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#37

(2018-11-02, 12:45:36)gamerz7 написа:  Нямам проблем с авто яркостта

Така е няма го "намаляването" на екрана в режим авто но аз не си държа телефона в тази опция, дано го оправят с ъпдейта!
Цитирай
#38

Ето и на видео: 

 
Цитирай
#39

Да не става въпрос за този проблем? :

https://www.gsmarena.com/huawei_responds...-34037.php

Ако е такъв като в горния клип и в статията - си е за сервиз.
Цитирай
#40

Това със самозатъмняването при switch-ване към Хром го имах на Р10тката в началото, после с ъпдейт го оправиха.
Цитирай
#41

Не не вече мисля че е софтуерно

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#42

Здравейте, предполагам сте чули за проблема с дисплеите на Хуалуей, така е! Поне моят (на LG), има зелен оттенък при минимална осветеност на екрана и май (може и да си внушавам) се овеличава. Какво да правя сега или да изчакам становището на Хуалуей ???

(2018-11-02, 18:01:03)exte написа:  Да не става въпрос за този проблем? :
 
https://www.gsmarena.com/huawei_responds...-34037.php

Ако е такъв като в горния клип и в статията  - си е за сервиз.

При мен е така  Sad
Цитирай
#43

Няма какво да чакаш. Използвай гаранцията.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#44

Ако няма 7 дена от покупката ходи и го сменяй директно. После ще чакаш ремонти...
Цитирай
#45

(2018-11-03, 01:12:17)Slavi84 написа:  Здравейте, предполагам сте чули за проблема с дисплеите на Хуалуей, така е! Поне моят (на LG), има зелен оттенък при минимална осветеност на екрана и май (може и да си внушавам) се овеличава. Какво да правя сега или да изчакам становището на Хуалуей ???


При мен е така  Sad

Колега , можеш ли кажеш кой ти е номера на екрана , то е ясно че е LG Ама като последна цифра , значи като влезеш в Device for HW и на GENERAL
Гледаш на Touchscreen - моя е LG-01-18-10-43 /////   А гледах че повечето с проблеми завършват на -51 , и ми е интересно кой е твоя номер накрая Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#46

Повечето са с 51, но има дефектни и с 43...
Цитирай
#47

(2018-11-03, 09:20:35)eksoldier написа:  Повечето са с 51, но има дефектни и с 43...

Моят номер е "synaptics-LAYA171020-LG-01-18-10-43. Мисля да ходя до Технополис днес да видим какво ще направят, а телефона ми е на 9 ден днес. Sad
Цитирай
#48

(2018-11-02, 20:06:16)vladi1 написа:  Не не вече мисля че е софтуерно

Би ли направил някакво клипче, да видим абжеба какъв е този проблем, че май само при теб е силно изразен, другите собственици казват, че има такова затъмнение, но реално никой не е хукнал да си сменя телефона като теб и не му пречи толкова много.

Което ме навежда на 2 неща или си супер педант и проблема не е толкова голям, или проблема ти е сериозен и не е "маловажен" като при другите и си е направо за сервиз/смяна.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#49

Аз че съм педант съм педант. Не казвам че става тъмен екрана. Просто като излезна от хром или което и да е приложение фейс, инстаграм в начален екран или как там се казва хоум скриин за 2 секунди виждам съответно как се променя яркостта. Ще направя клип.
https://youtu.be/_KLPnfkwS_0

Също и един въпрос: по какъв начин мога да направя авто яркостта да е до желан от мен минимум? Много ми го намаля вечер и гонувеличавам ръчно.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#50

В крайна сметка този проблем със зеленото, с времето се увеличава или си стои такъв какъвто е, защото от както го прочетох не спирам да си внушавам и постоянно проверявамSmile

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)