Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro
#51

Увеличава се с времето...
Владо, а твоя проблем трябва да се заснеме с друго устройство, за да се види.
Цитирай
Аксесоари
#52

Да после се досетих. В xda има малко писано в смисъл, че май само един човек, което ме навежда, че или е при малко устройства, или не им прави впечатление пък и май още няма много хора с телефона.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#53

От видеото нищо не става ясно, относно проблема на колегата.
Цитирай
#54

(2018-11-03, 16:40:54)vladi1 написа:  ........

Също и един въпрос: по какъв начин мога да направя авто яркостта да е до желан от мен минимум? Много ми го намаля вечер и гонувеличавам ръчно.

Хардуерно няма как да се види затъмнението на хром. На въпроса ти ползвай програма като Lux Auto Brightness и кажи как е с нея. Може и да помогне и за другия ти проблем.
Цитирай
#55

При мен не помогна на П9+. Иначе ползвам Twilight за очите. Вградената програма няма функция като бял лист за приложения които не искам да има пожълтяване...
Цитирай
#56

Ами то бях писал че не е само на хром а на 99% от приложенията и като върна в начален и си личи с просто око как вдига. Иначе и в мултитаскинг е добре.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#57

Една добра новина. Сменят дефектните бройки без проблем. Очакваме в България официално становище.
https://www.gsmarena.com/huawei_finland_...-34052.php
Цитирай
#58

Аз имах розовеене на Самсунг С8 на дисплея, ама пуснаха опция за ръчно настройване със следващ ъпдейт и се оправи без ремонти и заменяне, тука явно проблема си е по сериозен.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#59

Аз това със зеленото в краищата го нямам където е по снимките в мрежата засега де.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#60

И аз го нямам.. ама засега... То може и след 1 месец да се появи.. екрана си ми е на LG.. и си е притеснително, ама каквото стане... няма какво да направя.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#61

Един ъпдейт в новината на гсмарена където се цитира мнението от коментара във форума на huawei UK, че проблема едва ли не бил нормално явление за кривите амоледи.

UPDATE: Shortly after this post went live. A Huawei spokesperson reached out to clarify that the statement issued below was given by a Huawei UK Community Forum Manager and is not an official statement from Huawei. At the same time, Huawei has not offered its official statement so we'll let you know when we hear a response.
Цитирай
#62

(2018-11-04, 10:22:23)eksoldier написа:  Един ъпдейт в новината на гсмарена където се цитира мнението от коментара във форума на huawei UK, че проблема едва ли не бил нормално явление за кривите амоледи.

UPDATE: Shortly after this post went live. A Huawei spokesperson reached out to clarify that the statement issued below was given by a Huawei UK Community Forum Manager and is not an official statement from Huawei. At the same time, Huawei has not offered its official statement so we'll let you know when we hear a response.

Чети болднатото, във Финландия ги заменят без хън, мън, много ясно че ще ги заменят. Това е дипломатичен отговор за печелене на време, докато се изясни ситуаицията.
Цитирай
#63

Проблем Smile
[Изображение: f87d6d93d27b762869a56211cbc493e4.jpg][Изображение: 07a5251c60bc87ba4cc1218d7368706a.jpg][Изображение: aa6c22acee595a6aa23c8ee489b084e9.jpg][Изображение: feab503d88c08b1f703ae9cd413adc21.jpg][Изображение: 7a3a45020c0815c828e58a5178a539e5.jpg]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#64

Връщай очеваден проблем като тези в мрежата. Да сменят дисплея или телефона направо.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • eros
Цитирай
#65

Аз ако съм ще си искам парите!
Цитирай
#66

Направо телефона. В петък съм го взел. Само да видим колко ще сенправят на ударени от А1. Одеве се опитаха да ме пуснат по пързалката и трябваше да се вика по тях.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#67

Силно препоръчвам на желаещите да купят телефона да изчакат няколко месеца! Ако се премахнат дефектите, ок, но ако продължават... Достатъчно други телефони има. Ако от huawei не излязат с официално изявление и не обещаят замяната на дефектните бройки ще ми паднат в очите много!
Цитирай
#68

Разбирам всички разочаровани от такъв дефект на толкова скъп телефон, но по закон го отремонтират. Само ако я няма въпросната част налична и няма да могат да спазят закона от 30 дни, само тогава го сменят.
Колкото и да викате и да се карате, полза няма. Има си закони.
Само тези, които са си го купили онлайн са късметлии и могат да го върнат без обяснение.
Изпадал съм в такива ситуации с друга марка телефон и знам какво може и какво не.
Цитирай
#69

Колега хапче,
Първото нещо, което направих като видях е да се обадя на официалният сервиз на марката. Казаха ми, че след като не са минали 7 дни, нямам работа при тях. Отивам там, където съм го купил и го заменят. А викането беше по съвсем друга причина. Като клиент от 19 години на сегашните А1 не заслужавах такова отношение.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#70

За това казвам да се изчака! Знам какво е да искаш най новия модел. Така преди 10 години чаках с нетърпение внасянето в България на първите бройки Нокиа Н95 8гб. Единственият телефон за който съм дал над 1000 лева. Е да ама тоя телефон работи до ден днешен, като още го ползвам за аларма. Ся даваш два бона и духация на петия ден. Е мерси!
Цитирай
#71

Гадно. Дано се оправят нещата...
Телефона наистина има много интересни функции и подаде заявка за най-добрият за 2018.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#72

След вчерашния ъпдейт който дойде, всички които бяхме с дисплеи на LG 43, сега стана на LG 51 според Device Info.
[-] 1 потребител изказва благодарност на exte за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#73

(2018-11-06, 13:48:52)exte написа:  След вчерашния ъпдейт който дойде, всички които бяхме с дисплеи на LG 43,  сега стана на LG 51 според Device Info.

Потвърждавам и аз, дисплея завършва на 51 вече.
От сервизния център казаха, че проблема е "ескалиран" и се чака становище.
Щели да ни държат в течение.

Huawei Mate 20 Pro Twilight
LG G4 black leather dual sim H818P
Цитирай
#74

Потвърждавам за това

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#75

Същото е и при мене. Вече е на 51[Изображение: 8fc2a35e7c810205e3bf623f9551d501.jpg]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)