Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

Благодаря за инфото. Рядко зареждам нощем, а 4 часа за през деня ми се виждат много. Мислех за офиса да взема безжично, но по добре направо със кабела да го зареждам защото даже и с по слабото зарядно за 30 минути се зареждат 50% което си е цял ден след това ползване при мен.
Цитирай
Аксесоари

Не знам защо не зареждаш нощем? Не виждам логика. Така или иначе на сън не ползваш телефона. Вместо това си губиш от времето през деня да се занимаваш със зареждания.


Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Просто навик като се прибера в къщи да си сложа телефоните да се зареждат. А през деня понякога свършва тока и се налага да зарежда, макар че Мейта при моето ползване държи 2 дни и май и за през деня няма да имам проблеми.
Цитирай

И аз не го зареждам през нощта, не виждам смисъл да седи на зарядно 8-9 часа при положение, че телефона се е заредил за един час. Аз го зареждам докато см на работа, че ми е най удобно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

И какво ще му стане докато е на зарядното? Нищо. Дали ще се зареди за 1 час или за 5 е все тая...

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Ами нищо просто ми е безсмислено да седи на зарядно без да се зарежда.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Просто така е най-удобно на хората, някой нямат време през работно време, защото тогава го ползват.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Добър вечер колеги. Да ви питам нещо. Харесах си тоя телефон и ще го вземам. Но исках да питам следното. Още като излезе мейта нали казваха че може да се свърже с екран и мишка и клавиатура и интерфейса на телефона да се промени като на компютър. Това има ли го като екстра и някой ползвал ли го е? В Интернет гледах че се казва easy project маи. И това подобно като при на самсунг dex ли е
Цитирай

Ами би трябвало да го има. Нямам кабел да пробвам. 
Цитирай

(2019-10-23, 18:39:12)d_t_g написа:  Добър вечер колеги. Да ви питам нещо. Харесах си тоя телефон и ще го вземам. Но исках да питам следното. Още като излезе мейта нали казваха че може да се свърже с екран и мишка и клавиатура и интерфейса на телефона да се промени като на компютър. Това има ли го като екстра и някой ползвал ли го е? В Интернет гледах че се казва easy project маи. И това подобно като при на самсунг dex ли е

Да, подобно е на DeX, но според мен DeX е по-добро и всички приложения ти работят перфектно там. Реално може да го пробваш с кабел USB C към HDMI или USB C към USB C (зависи от монитора ти), или безжично, ако телевизора ти поддържа miracast. Ако вържеш Bluetooth мишка и клавиатура става почти като PC.
Цитирай

Малко да изтупам праха от темата. Вчера взех телефон на 14 месеца с гаранция още 10 месеца към А1 с BOE дисплей, който явно е бил ползван с бутоните на дисплея, защото са се отбелязали (т.нар. burn in). Не го видях при покупката, но си пролича след като опитах да използвам жестовете. Свързах се със сервиза на Хуавей (Леге 6), хората направиха проверка и казаха, че ще го сменят гаранционно още днес. Доволен съм да ви кажа, защото го спазарих за 550лв пълен комплект с оригинален Huawei калъф и в състояние като нов, а сега ще получа и чисто нов дисплей. Кофтито е, че след време сигурно пак ще се появи (не смятам да ползвам бутоните), но каквото токова, ние да сме живи и здрави. Весели празници!
П.С. За момента съм впечатлен от телефона.
Цитирай

Това е добре. Аз не харесвам жестовете и си ползвам бутоните. Проблеми по дисплея нямам засега.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • niksapz
Цитирай

Ами ще видим, защото калъфа е малко висок и една идея по-трудно става с жестове, но ще преценя днес като го сменят. Доста отзивчиви бяха хората от сервиза. Имаха само една бройка дисплей за Black версията и ми го запазиха Smile Очарован съм за момента като цяло от сервиза на Huawei. Пожелавам ти да не се появяват, защото не са приятни и дразнят окото.
Цитирай

Вероятно е ползван на максимална яркост и затова се получило това с дисплея, на автоматична няма да имаш проблеми!
Цитирай

Вече е бита карта, в официалния сервиз на Хуавей за 40 минути смениха дисплея, страничната лайстна и батерията - с две думи си имам почти нов телефон на 1/2 цена. Big Grin Страшно съм доволен от обслужването и извършения ремонт. Весели празници!
Цитирай

(2020-04-16, 10:24:13)niksapz написа:  Малко да изтупам праха от темата. Вчера взех телефон на 14 месеца с гаранция още 10 месеца към А1 с BOE дисплей, който явно е бил ползван с бутоните на дисплея, защото са се отбелязали (т.нар. burn in). Не го видях при покупката, но си пролича след като опитах да използвам жестовете. Свързах се със сервиза на Хуавей (Леге 6), хората направиха проверка и казаха, че ще го сменят гаранционно още днес. Доволен съм да ви кажа, защото го спазарих за 550лв пълен комплект с оригинален Huawei калъф и в състояние като нов, а сега ще получа и чисто нов дисплей. Кофтито е, че след време сигурно пак ще се появи (не смятам да ползвам бутоните), но каквото токова, ние да сме живи и здрави. Весели празници!
П.С. За момента съм впечатлен от телефона.

Нека и аз да потвърдя казаното от колегата. Появи се въпросното прегаряне на дисплея и при мен, в допълнение с още два проблема. Посетих сервиза им на "Леге" 6,в резултат си получих телефона след 1 (да един) час със сменен дисплей, сменен юсб порт, сменена слушалка и сменена батерия, всичко това съпроводено с много учтиво и отзивчиво обслужване. Та ако някой има проблем и е в гаранция, да не се чуди а да носи телефона!
Поздрави.

LG G2-CloudyG2_3.3-Dorimanx-V7.5-LP: LG G4/Huawei honor 8/Huawei Mate 10 Pro,Huawei Mate 20 pro. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer34 за това мнение:
  • niksapz
Цитирай

На мен ми обясни момичето че сменя ли се дисплея, сменят покрай него слушалката ( май е комбинирано слушалка и говорител) и батерията? Така ли е или вие изрично посочихте че искате за Ваша сметка да се смени батерията.
Става въпрос отново за burn in на дисплея, телефона е гаранционен.
Все пак не съм сигурен дали ще е така, затова Ви питам
Иначе обслужването е супер, даже дадоха оборотен Twilight, готин цвят е
Цитирай

Ами, днес го взех, дисплея от лг вече е бое, тъй като капацитета на батерията се следи с accuvattery, видях че и тя е сменена. Обясниха ми че уж целия дисплей е модул с бая аксесоари, явно и сензора за пръстов отпечатък и за лицевото разпознаване, тъй като трябваше да ги добавям наново. Сменен е и задния стъклен капак. Така ми каза служителката, мисля че заради IP защитата го правят. Телефона с две думи е нов. Само не ми хареса какъв протектор сложиха, някакъв матов, та ходих на друго място да го сменям.
Цитирай

Аз оставих днес моя за смяна на батерия като ми казаха, че шанса да мине гаранционно е 90% и ми дадоха оборотен един. Да видим колко бързо ще я сменят, принципно ми казаха, че може и до края на деня да стане, дано.

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Ако нямат много работа даже до няколко часа
Цитирай

(2020-09-18, 18:44:26)Andon0v написа:  Ако нямат много работа даже до няколко часа
Еми не ми звъннаха днес предполагам другата седмица. Нищо поне ми дадоха оборотен.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Аз моя го бях оставил в 11 и към 5 и 40 получих смс че е готов, но бях далеч и го взех на следващия ден
Цитирай

Днес си взех телефона. Не са ми сменили батерията, а само някакъв лентов кабел. При положение, че съм го дал за смяна на батерия техникът решил че е в добро състояние. Останах малко разочарован, защото наистина вече батерия е доста зле.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Чета темата и нещо ми направи впечатление. А именно:Носих един по-стар телефон на Леге 6 за смяна на батерия. Беше преди около 3 години. Смениха я гаранционно, но ми бе съобщено, че е сме мен и USB порта, защото видяли, че давал някакъв проблем. Благодарих и си тръгнах. Преди 2 месеца носих и Мейта за смяна на батерия. Смяната не мина по гаранция, но ми казаха, че телефона ще бъде готов след около час. Седнах си аз на Витошка и зачаках обаждане. Звини ми дамата от офиса и ми казва следното : "Господине, батерията Ви е сменена, но техника установи, че имате проблем с USB порта (???) Отново тоя порт! В момента обаче нямаме наличен и ако искате, можете да дойдете да си вземете телефона и след една седмица да го донесете отново за смяна на порта. Не се върнах и им оставих телефона докато получат частта и да я сменят. Държа да отбележа, че не съм имал какъвто и да било проблем с тоя прословут USB порт на нито един от двата телефона, които носих на Леге. И понеже прочетох в по-горен пост, че не съм единствен започвам да мисля, че не само в Дания има нещо гнило Wink! Интересно ми е дали има и други, освен мен и колегата, които са имали проблем с този порт, без дори да подозират за това?

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

Колко SOT правехте преди и след смяна на батерия/USB port?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)