Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro

Благодаря за инфото. Рядко зареждам нощем, а 4 часа за през деня ми се виждат много. Мислех за офиса да взема безжично, но по добре направо със кабела да го зареждам защото даже и с по слабото зарядно за 30 минути се зареждат 50% което си е цял ден след това ползване при мен.
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Не знам защо не зареждаш нощем? Не виждам логика. Така или иначе на сън не ползваш телефона. Вместо това си губиш от времето през деня да се занимаваш със зареждания.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Просто навик като се прибера в къщи да си сложа телефоните да се зареждат. А през деня понякога свършва тока и се налага да зарежда, макар че Мейта при моето ползване държи 2 дни и май и за през деня няма да имам проблеми.
Цитирай

И аз не го зареждам през нощта, не виждам смисъл да седи на зарядно 8-9 часа при положение, че телефона се е заредил за един час. Аз го зареждам докато см на работа, че ми е най удобно.

OnePlus 5T 8/128 > Huawei Mate 20 Pro 6/128 Twilight

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

И какво ще му стане докато е на зарядното? Нищо. Дали ще се зареди за 1 час или за 5 е все тая...

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Ами нищо просто ми е безсмислено да седи на зарядно без да се зарежда.

OnePlus 5T 8/128 > Huawei Mate 20 Pro 6/128 Twilight

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Просто така е най-удобно на хората, някой нямат време през работно време, защото тогава го ползват.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black 
                                                                                                      Apple AirPods 2
Цитирай

Добър вечер колеги. Да ви питам нещо. Харесах си тоя телефон и ще го вземам. Но исках да питам следното. Още като излезе мейта нали казваха че може да се свърже с екран и мишка и клавиатура и интерфейса на телефона да се промени като на компютър. Това има ли го като екстра и някой ползвал ли го е? В Интернет гледах че се казва easy project маи. И това подобно като при на самсунг dex ли е
Цитирай

Ами би трябвало да го има. Нямам кабел да пробвам. 

PHONE : Huawei mate 20 pro, LG G4
TABLET : Huawei mediapad M6 10.8, Huawei mediapad M5 10.8 LTE
Цитирай

(2019-10-23, 18:39:12)d_t_g написа:  Добър вечер колеги. Да ви питам нещо. Харесах си тоя телефон и ще го вземам. Но исках да питам следното. Още като излезе мейта нали казваха че може да се свърже с екран и мишка и клавиатура и интерфейса на телефона да се промени като на компютър. Това има ли го като екстра и някой ползвал ли го е? В Интернет гледах че се казва easy project маи. И това подобно като при на самсунг dex ли е

Да, подобно е на DeX, но според мен DeX е по-добро и всички приложения ти работят перфектно там. Реално може да го пробваш с кабел USB C към HDMI или USB C към USB C (зависи от монитора ти), или безжично, ако телевизора ти поддържа miracast. Ако вържеш Bluetooth мишка и клавиатура става почти като PC.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)