Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

(2019-09-05, 07:25:53)turl написа:  Току що дойде.[Изображение: 2e9cee774ea5a07b9424de9d4df140f8.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
И аз току що го получих този. Да видим дали после ще дойде и 320.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
Аксесоари

При мен тази сутрин след като случайно си рестартирах телефона (дълго задържане) дойде 310 с вграден патч 2. След ъпдейта веднага дойде и 320. Чакам 330 с dc dimming.
Засега нищо ново не забелязвам. Уж отпечатъка работел по-бързо пък ще видим.
Иначе на мен ми се иска да са оправили автоматичната яркост, но едва ли.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Аз току що ъпдейтнах до 310, но сега не ми излиза ъпдейт до 320 ще чакаме.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

След ъпдейта до 310, ръчно проверих за ъпдейти и веднага излезна ъпдейта до 320:

   
Цитирай

Аз нямах същия късмет, след ъпдейта до 310 ръчно проверих отново за ъпдейт, но не ми излезе нищо.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

И аз днес получих на куп 310 и 320
Цитирай

Значи още.преди ъпдейтите се появи един странен проблем вчера. По принцип Chrome и гугъл снимки са ми деактивирани (както повечето гугълски неща). От вчера се самоактивират и самоъпдейтват колкото и да ги деактивирам. По-късно ще пробвам през adb с pm uninstall -k --user 0.

Дано така да се отърва завинаги.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Здравейте, при мен също след 310 веднага пусна 320  Big Grin

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай

И при мен дойде току що. 161 мб беше.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Дам 161Мб[Изображение: 842a9e16bd103f151bbfdd8f638c6dce.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен дойде 320 след 310.
Цитирай

Не знам след кой от всичките ъпдейти е станало, но забелязвам положителни промени в приложението оптимизатор. Или по-точно в частта за почистване. Както повечето от вас знаят от Андроид 9 (може и от 8 да е) бутона за изчистване на кешовете на приложенията в меню съхранение беше премахнат от Гугъл. На теория триенето на кешовете забавяло после работата на приложенията, защото трябва да ги генерират на ново. Донякъде е така, но голяма част от кеша не се ползва отново и телефона се задръства. Не системните приложения за почистване (свалени от google play например) без рут могат да чистят кешовете само от външното хранилище (sdcard), намиращи се в папка Android. Така беше и с вградения оптимизатор досега. Обаче голяма част от приложенията съхраняват кеша в /data/data и след като го няма вече бутона за почистване , трябва кешовете да се чистят на ръка за всяко приложение. Още по-лошото е, че някои разработчици съхраняват кеш при системните данни на приложението (настройки и други). Такъв е случая с Aliexpress например. И за да се изчисти кеша е необходимо да се изчистят данните, което води и до нулиране на приложението. След последните ъпдейти обаче в Оптимизатор-а има доста опции за почистване. Само от кешовете изтрих 4гб. Смятам, че това е доста полезна новост, в предвид, че за почти една година съм понапълнил телефона а nm картите памет са все още безбожно скъпи.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
[-] 2 потребители изказват благодарност на azcv за това мнение:
  • exte, Mondiso
Цитирай

Вчера съм пуснал коментар за ъпдейт на Мейт 20 Про в грешна тема за лични впечатления. Препоствам и тук:

Днес при мен мина ъпдейт на приложението Музика. Много нови опции, скинове на плейъра, функции и най-вече ме кефи това, че има готови плейлисти с различни жанрове музика и за различни ситуации (шофиране, релакс, ходене и т.н.). Нещо като Спотифи. Има и режим бягане, където има таймер, отброяване на крачки и опция изпълняващите се песни да отговорят на ритъма на бягане. Разгледайте го.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mondiso за това мнение:
  • venko1407
Цитирай

(2019-10-01, 17:27:51)Mondiso написа:  Вчера съм пуснал коментар за ъпдейт на Мейт 20 Про в грешна тема за лични впечатления. Препоствам и тук:

Днес при мен мина ъпдейт на приложението Музика. Много нови опции, скинове на плейъра, функции и най-вече ме кефи това, че има готови плейлисти с различни жанрове музика и за различни ситуации (шофиране, релакс, ходене и т.н.). Нещо като Спотифи. Има и режим бягане, където има таймер, отброяване на крачки и опция изпълняващите се песни да отговорят на ритъма на бягане. Разгледайте го.

Благодаря! Хубав ъпдейт са му направили. Това обаче, което ме дразни в това приложение и не знам какво да направя, е че разбърква песните при плейване в албумите ми, които съм си качила на телефона. По принцип песните съм си ги номерирала в заглавията, за да ми се пускат в този ред. То обаче, си ги подрежда по негово осмотрение и ми разбърква последователността им. Не виждам за съжаление опции за преподредба на песните. По принцип си влизам в тях през приложението, в раздел Библиотека/Папки. Когато си отворя папките с албуми през файловия мениджър на телефона, песните са ми подредени, както си трябва. Но пък оттам трябва всяка песен да я пускам поотделно, т.е. не ми ги възпроизвежда в плейлист. Много моля, за някаква помощ да оправя този проблем. Опцията да тегля друго приложение от Play Store не ми е ОК, защото там всичките са бъкани с реклама. Предварително благодаря!
Цитирай

Huawei Mate 20 Pro започва да получава ъпдейт до Android 10.

[Изображение: 00cffb78761f322180e8aab928134737-full.jpg]

Актуализацията до версия Android 10 идва с модификациите по нея от производителя, които Huawei нарича EMUI 10. Това включва сериозни промени по интерфейса, като обемът на ъпдейтът е доста голям - 4.42 GB.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Ще започнем да го получаваме след месец.
   Сега само някои блогъри (влогъри) са го получили, които имат тестови бройки от миналата година.
   Ако трябва да сме честни, в Xda четох , че само един холандец го е получил, като човека
   си писа, че получава ъпдейтите около месец преди другите.
Цитирай

Дойде актуализацията за септември.

   
Цитирай

И при мен дойде. Нищо ново освен security глупостите...

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Лично на мене Андроид 9 ми допада повече, като визия.
Цитирай

(2019-10-20, 07:22:01)1124 написа:  Лично на мене Андроид 9 ми допада повече, като визия.
Да. Нямаше нужда толкова да променят дизайна. Щората е копие на MIUI 10. Има елементи и от one ui на самсунг. Не знам каква е тая нова мода с тия едри елементи. Ужасно е. Вместо да се побират повече неща на екрана ще трябва да се скролва. Мястото до часовника в щората създава неприятно усещане. На още няколко места има такова one ui пилеене на място. Ще се свикне в един момент....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Ако питаш мен щората си е направо One ui....И на мен не ми харесват тези огромни иконки ,старата визия на Huawei е доста по-хубава .
Цитирай

Мен пък ми харесва доста повече отколкото old school design-a в момента.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Чак old school не е. Просто смисъла да имаш голям дисплей с висока резолюция е да побереш повече неща на него. С огромните икони се чувствам все едно съм с Alcatel за 130 лева...

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Това ми излезна днес.
   

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Това го има от три дни. Може би е последния преди 10.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)