Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

Принципно аз никога не връщам настройки на телефон. От момента в който го купя и ги връщам в момента когато телефона ще смени собственика си. До сега никога не съм имал проблем след какъвто и да е ъпдейт. Принципно хората казват че било добре за да започнеш на чисто. Според мен е до това дали ти се занимава да инсталираш и нагласяш всичко наново.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
Аксесоари

редовно си резетвам, и инсталсция+всичко до 5 минути...вдичко ми седи като приложения,снимки и т.н.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нищо не ресетвам. Снимките лесно се възстановяват както и повечето приложения. Обаче с банковите приложения е мъка. На пощенска се активира със сертификат през браузър на компа. На цкб трябва да се активира в клон след всяка преинсталация. Мъка, мъка.....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2019-11-14, 22:58:23)icaka2001 написа:  Пробвай да рестартираш телефона при мен работи след като включих Vibrate on touch.[Изображение: b7ed89d1c8c924ee2bcf027bf09172a6.jpg]

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
когато съм с жестовете при връщане назад не работи или поне са го премахнали, вибрира само при плъзгане от долу нагоре. Може и да е не е бъг. И При теб ли е така?
Цитирай

(2019-11-15, 07:50:02)ickata25 написа:  когато съм с жестовете при връщане назад не работи или поне са го премахнали, вибрира само при плъзгане от долу нагоре. Може и да е не е бъг. И При теб ли е така?
Да и при мен е така. Но мен ме дразни и съм го изключил.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Като цяло е много добре ъпдейта. Като махнем новите неща, които всички знаем, забелязах доста подобрения в камерата:

1 - Ръчните настройки при видеото са повече отколкото при 9.1 (само липсва скорост на затвора)
2 - Плъзгачите за ръчните настройки са скъсени, което ги прави много по-удобни за плъзгане
3 - С жест надолу се връщаш в камерата, когато преглеждаш направена снимка

А нотификациите, или така наречената щора доста ми напомня на тази от LG преди 4-5 години, само дето иконите и надписите на са толкова огромни.
   
Цитирай

(2019-11-15, 07:53:06)icaka2001 написа:  Да и при мен е така. Но мен ме дразни и съм го изключил.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
Значи не е бъг.
В АНТУТУ 397762 ТОЧКИ НАПРАВИ Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

(2019-11-15, 07:57:31)yankoa написа:  Като цяло е много добре ъпдейта. Като махнем новите неща, които всички знаем, забелязах доста подобрения в камерата:

1 - Ръчните настройки при видеото са повече отколкото при 9.1 (само липсва скорост на затвора)
2 - Плъзгачите за ръчните настройки са скъсени, което ги прави много по-удобни за плъзгане
3 - С жест надолу се връщаш в камерата, когато преглеждаш направена снимка

А нотификациите, или така наречената щора доста ми напомня на тази от LG преди 4-5 години, само дето иконите и надписите на са толкова огромни.
Да, камерата е подобрена. Най-малкото при смяна на режимите изписва с големи букви кой си избрал. Иначе ставаха грешки преди. Въпреки, че ако изобщо премахнат това превъртане за смяна на режимите ще е супер.
Относно щората: ключовото тук е "преди 4-5" години. Връщат ни назад.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Резултатите в GeekBench 5 не са лоши. В сравнение с предния андроид - 2% повече на single core и 6% на multi.[Изображение: 39f77819577c2eecc414c819c449e177.jpg][Изображение: ff5795325ebb93be34d20d2f280f557c.jpg][Изображение: 53f23d6aab0a2cf62738042453e8dee7.jpg]
________
Резултата в Antutu също има подобрение от около 6%.
[Изображение: 4d9d402a6ec7ca68bfec2b5d4d8afe3f.jpg][Изображение: a9fdab91bc8e8da08baa54ce201e7228.jpg]

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 2 потребители изказват благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • 1124, panko1
Цитирай

При Андроид 10 има ли си ги бутоните за навигация отдолу?
Цитирай

(2019-11-15, 13:56:29)1124 написа:  При Андроид 10 има ли си ги бутоните за навигация отдолу?
Да [Изображение: d85bab552afd6ac68262f4156e3f340f.jpg]

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • 1124
Цитирай

Един може би тъп въпрос. Всички ли имате вече възможност за актуализация или има и други като мен на които излиза, че софтуера телефона е актуален, но още е 9.1.0.346?
Цитирай

(2019-11-15, 16:20:03)edisonov написа:  Един може би тъп въпрос. Всички ли имате вече възможност за актуализация или има и други като мен на които излиза, че софтуера телефона е актуален, но още е 9.1.0.346?
видя ли през hicarе

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да и там е същото. Принципно телефонът ми е с доставка през холандски склад доколкото знам , но си е за Европа ако има има някакво значение това.
Цитирай

(2019-11-15, 17:13:02)edisonov написа:  Да и там е същото. Принципно телефонът ми е с доставка през холандски склад доколкото знам , но си е за Европа ако има има някакво значение това.

На първия ми телефон, купен от Виваком, вчера дойде ъпдейта до 10.0
На втория, който като твоя е внесен от Холандия и купих преди 2 месеца още няма ъпдейт.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Ясно. Моят е на 1 месец само.

Не, че бързам толкова многа за 10-ката, ама всички като казват че вече я имат се зачудих да нямам проблем нещо.
Цитирай

има значение,защото ви е заключен региона.Имах едно p20 pro от Англия 6 месеца не дойде един ъпдейт и го махнах.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-15, 16:20:03)edisonov написа:  Един може би тъп въпрос. Всички ли имате вече възможност за актуализация или има и други като мен на които излиза, че софтуера телефона е актуален, но още е 9.1.0.346?
не би трябвало да имаш проблем аз от същата версия получих ъпдейта. А сега видях за региона да може просто да не е пуснат още за Холандия.
Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Нещо немога да си го обясня това какво значение има примерно дали телефона е купен през Холандия, Англия или някъде другаде в Европа. Нали в момента е зададена България за всички настройки за място, език и всичко останало би трябвало поне според мен да зависят къде е телефона, а не от къде е купен. Но може би има някаква друга логика. А може би и оператора А1 като не е от него теефона да стопира нещо.
Цитирай

(2019-11-15, 18:22:42)edisonov написа:  Нещо немога да си го обясня това какво значение има примерно дали телефона е купен през Холандия, Англия или някъде другаде в Европа. Нали в момента е зададена България за всички настройки за място, език и всичко останало би трябвало поне според мен да зависят къде е телефона, а не от къде е купен. Но може би има някаква друга логика. А може би и оператора А1 като не е от него теефона да стопира нещо.
Не аз също съм на А1, а телефона е купен от Виваком. Това няма значение.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

много е просто, виж си цифрите последните на модела

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Модела е с 1 сим карта, защото така исках - LYA-L09. Това каква информация може да ми даде. Да не би с 1 сим карта да са по-назад с актуализациите? Тази последнта актуализация 346 дойде преди няма и 2 дена. При вас кога дойде 346?
Цитирай

l 09 получава ъпдейти само от страната която е закупен

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

моя p20 pro също бе така

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-15, 18:40:30)edisonov написа:  Модела е с 1 сим карта, защото така исках - LYA-L09. Това каква информация може да ми даде. Да не би с 1 сим карта да са по-назад с актуализациите? Тази последнта актуализация 346 дойде преди няма и 2 дена. При вас кога дойде 346?
Вечерта преди да дойде 10. И да има възможност да е заради това че е с 1 сим карта.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Това къде го пише? До момента от както съм го купил преди месец дойдоха поне 5 ъпдейта включително и този последния 346. Отделно не е купен директно от Холандия, а от български търговец на мобилни телефони който ги доставя през склада от Холандия и гаранцията е активирана от България. Ако все пак е така и не получа 10-ка ще пробвам да получа съдействие от сервиза на Лега. Надявам се там да могат да помогнат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)