Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro
#26

Новия ъпдейт е 559MB и някои вече са го получили.
Оптимизира фейс ънлока, скенера, фиксва нотификациите, ноемврийски пач...Новата версия е 9.0.0.146.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-06, 21:06:30)elcerebro написа:  Новия ъпдейт е 559MB и някои вече са го получили.
Оптимизира фейс ънлока, скенера, фиксва нотификациите, ноемврийски пач...Новата версия е 9.0.0.146.
И аз щях да казвам че за 146 прочетох, не за 151. Абе изключително се изнервям от липсата на ъпдейти. Поправете ме ако е грешка, но все още стоим на 122 патч02, нали?
По останалите страни отдавна минаха 123, 130(и нещо си). 

Бях писал на нашия HUAWEI, но отговора беше крайно отбиване на номера.Нещо от сорта на: "Когато- тогава!"
Другото, което е интересно и прочетох е че поради някаква си причина, макар и телефона да е отключен и небрандиран, кога ще получиш ъпдейта  зависи и от оператора.(иначе казано от СИМ картата в телефона) и чета как хората сменят СИМ карти като луди, колкото да излезе нотификацията. 
На трети пък, каквото и да правят, ъпдейта не излиза ОТА, но излиза през HiSuite .

Ситуацията е пълен абсурд!
Съветвам всичко да се оплачат/пишат на HUAWEI, вместо да се коментира по форумите.
Цитирай
#28

Ами на мен в приложението firmware finder това излезна ама може и да бъркам нещо.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#29

(2018-12-07, 10:40:40)vladi1 написа:  Ами на мен в приложението firmware finder това излезна ама може и да бъркам нещо.

Firmware finder не е оптимизиран за emui 9, сигурно бърка нещо тъй като за LYA-L29C432 си излиза 122patch01. Твоя да не е друг модел?
Цитирай
#30

Ами аз гледам това, което излиза за долния lya-l29. Без другите явно се влиза на горното.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#31

При мен излезе това току що[Изображение: 36e2737d5694ef7cb537c5fd376d4b73.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#32

през Hisuite излиза 146 ъпдейт.Аз няма да чакам оператора да ми го пусне и си го слагам сега Smile
а сега и с проверка през менюто на телефона също ми излезе ОТА
Цитирай
#33

(2018-12-07, 11:33:51)vovalinder написа:  При мен излезе това току що[Изображение: 36e2737d5694ef7cb537c5fd376d4b73.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

И при мен излезе току що. ОТА .Честито!
Цитирай
#34

И при мен излезе и направо я сложих.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#35

На първо четене, натиска за пръстов отпечатък е по лек, и на видео вече има AI
Цитирай
#36

И при мен излезе преди 10 минути.. (Виваком) .. Мисля че е добре , не се забавиха много Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#37

Пръстовия е доста бърз в сравнение с предния ъпдейт.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#38

Дойде тегля го.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#39

Здравейте на всички. Купих си HUAWEI P20 lite побърниках се в менюто и сега при отключване на дисплея/екрана/ тапетите не се променят както преди, а стои един с същ. Носих го в сервиза, не са могли да ми помогнат. Bu Може би някой знае как пак мога да активирам този процес от албума "отключване на списание" Благодаря ви предварително
Цитирай
#40

На заключен екран дръпни нагоре долната част на дисплея, в ляво има катинарче виж да не е активирано.
Цитирай
#41

Ако не става отдолу, плъзни от ляво на дясно

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • vladi1
Цитирай
#42

При мен се оправи. Не беше активирано катинарчето но пак не ги сменяше от известно време. Активирах и пак деактивирах и се оправи. Благодаря. При вас като пуснете камерата намаля ли ви светлината на екрана задължително с около 5% и си личи тоя път на плъзгача. Това май след новия ъпдейт?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#43

(2018-12-09, 10:58:52)vladi1 написа:  При мен се оправи. Не беше активирано катинарчето но пак не ги сменяше от известно време. Активирах и пак деактивирах и се оправи. Благодаря. При вас като пуснете камерата намаля ли ви светлината на екрана задължително с около 5% и си личи тоя път на плъзгача. Това май след новия ъпдейт?
Да току що го забелязах. След като затворя камера и дръпна панела надолу плъзгача се движи.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#44

Хах пощуряха тотално с това осветяване

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#45

(2018-12-07, 15:47:46)yunona написа:  Здравейте на всички. Купих си HUAWEI P20 lite побърниках се в менюто и сега при отключване на дисплея/екрана/ тапетите не се променят както преди, а стои един с същ. Носих го в сервиза, не са могли да ми помогнат. Bu Може би някой знае как пак мога да активирам този процес от албума "отключване на списание" Благодаря ви предварително
Пробва ли през Теми? Теми, после долу в дясно на Мои-Персонализиране-Стил заключване на екрана-Списание...

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#46

На заключен екран плъзгаш от долу на горе и натискаш плей бутончето. При мейт 20 вече мисля е от ляво надясно

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#47

Катинарче е трябва да е отключено. При мен беше и пак беше спряло да показва различни. При мен се оправи като заключих и отключих.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#48

Днес е дошъл .153.Само ъпдейт на Google security patch-a.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай
#49

При мен не предлага ъпдейт?!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#50

И аз сега проверих , нямам ъпдейт..

''A true master is an eternal student''

           
                
[-] 1 потребител изказва благодарност на gamerz7 за това мнение:
  • gelet0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)