Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

Wear level-a е доста по висок когато зареждаш до 100% и е най нисък както е написал колегата 30% - 80%.

Аз не харесвам аку батери защото е безсмислено освен ако не искате статистиката в която няма никакъв смисъл реално.
Аку ти показва 118% защото не си сетнал колко ти е battery capacity-т

ps. Сега видях, че колегата същност е сетнал battery capacity-то, значи приложението съвсем нереални неща показва Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
Аксесоари

Естествено, че тези 118% не са реални.
Вероятно и недозареждането обърква наистина стойностите. Важно е колко държи батерията в крайна сметка, а не какво ти показва някакво външно приложение.

Huawei Mate 20 Pro / Huawei P9 lite / Sony Xperia M / Sony Xperia J / Nokia 2330 / Nokia 2630 / Motorola V620 / Sony Ericsson T39 / Siemens C35
Цитирай

Със новия Андроид 10 батерията е малко по добре ?


Прикачени файлове Миниатюри
               

Huawei P30 Pro
Цитирай

При мен изскочи 10.0.0.181.
Няма да бързам да я качвам, обаче - скептик от класа, к`во да прай`ш.

Huawei Mate 20 Pro / Huawei P9 lite / Sony Xperia M / Sony Xperia J / Nokia 2330 / Nokia 2630 / Motorola V620 / Sony Ericsson T39 / Siemens C35
Цитирай

Качвай смело, нищо и няма, аз съм с нея от дооста време.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

[quote='Boby13' pid='1602866' dateline='1580550515']
Пиши в темата за телефона първите ти впечатления  Smile
[/quote
готово Smile
Цитирай

Нов 188[Изображение: 02e92fb86f56a14ea4e696ebdc2ac174.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

самсунг с4 , лг г3
Цитирай

Вчера го получих и аз този ъпдейт 188
Цитирай

Снощи дойде и 10.0.0.196 с мартенският ъпдейт + някои фиксове по системата


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз нямам нищо още...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Тези ъпдейти са нещо странно, преди ден ми дойде 188, а по същото време гледам, че сте писали, че е пристигнал 196.
Цитирай

И аз съм вече със 196, сутринта пристигна

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Нормално е да има забавяне. Спазват препоръките на СЗО за борбата с вируса и спазват дистанция Smile


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2020-03-26, 09:25:54)Mondiso написа:  Нормално е да има забавяне. Спазват препоръките на СЗО за борбата с вируса и спазват дистанция Smile
Tongue
Дойде току що.
Цитирай

Едно време имаше истински ъпдейти, които правеха разлика в интерфейса на телефона, производителността, някое ново приложение, друго ъпгрейднато. Сега само секюрити шит...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на toma-pln за това мнение:
  • sleeptalker
Цитирай

Ново ще видим чак в Андроид 11.Макар, че не виждам вече с какво могат да ме впечатлят. Важно е да работи стабилно и батерията да кара. Аз съм много доволен и не смятам скоро да сменял Мейта. Не виждам и с какво.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • sleeptalker
Цитирай

Преди Андроид 11 ще има ъпдейт до EMUI 10.1, потвърден и за нашият мейт. Има няколко нови благинки, които вчера показаха с представянето на Р40, които си заслужават - не откриват топлата вода, но е готино че ги добавят:

Споделяне на екрана по време на видеоразговор
   

Док с приложения при ляво/дясно провлачване и задържане (подобно на самсунг) и по-лесно превключване по време на мултитаскинг + ползване на приложенията в режим прозорец върху други отворени:
   

Контрол панел - провлачване от ляво долу - бързи настройки и контрол на свързани устройства
   

Ъпдейт на приложението за Галерия, където ще има повече опции за ретуш - махане на излишни обекти и хора, махане на отражения и др.
   

Всички нови фийчъри на EMUI 10.1, може да видите тук - https://consumer.huawei.com/en/emui/
[-] 3 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • Last_Hope, Mondiso, sleeptalker
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/emui-10-1-...e-devices/

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай

От всичките нови неща в 10.1 май само дока ще е нещо полезно. Останалото са абсолютно неизползваеми функции свързани с използването на хардуер, който може и да нямаш. Huawei Share го има и в момента и е напълно неизползваем. Не знам защо го представят като нешо много бързо и удобно. Самия факт, че се нуждае от блутут (разбирай онова бавното, което се свързва от 2-рия или третия път) говори за неизползваемостта му.
Просто това с т.нар near by devices не става. Асистента не искам да го коментирам изобщо. Навсякъде ги пробутват, ама никой не ще да си говори с телефона.
Общо взето чакаме дока.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2020-03-28, 00:51:16)azcv написа:  От всичките нови неща в 10.1 май само дока ще е нещо полезно. Останалото са абсолютно неизползваеми функции свързани с използването на хардуер, който може и да нямаш. Huawei Share го има и в момента и е напълно неизползваем. Не знам защо го представят като нешо много бързо и удобно. Самия факт, че се нуждае от блутут (разбирай онова бавното, което се свързва от 2-рия или третия път) говори за неизползваемостта му.
Просто това с т.нар near by devices не става. Асистента не искам да го коментирам изобщо. Навсякъде ги пробутват, ама никой не ще да си говори с телефона.
Общо взето чакаме дока.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Huawei share използва WiFi но е само между Huawei телефони, много бързо прехвърля снимки и клипове. Нищо общо с бавният Блутут.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

HTC Touch Diamond, HTC HD2, HTC Sensation, HTC One X, LG G2 16GB, LG G4 Leather, HUAWEI P10 Black -> HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue -> MI 10 PRO -> galaxy s22 ultra 256GB -> GALAXY S24 ULTRA 512 GB
Цитирай

(2020-03-28, 17:00:11)kario88 написа:  Huawei share използва WiFi но е само между Huawei телефони, много бързо прехвърля снимки и клипове. Нищо общо с бавният Блутут.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Да, бързо е, но има десетки по-удачни решения, за които не ти се включва блутута (който се използва за първоначалното намиране на устройствата при huawei share ) и които са не по-малко бързи. Също така да прехвърлям между телефони не ми се е случвало от години. Най често прехвърлям към компютър. А за там или ползвам облаци или ftp (primitive ftpd).

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Huawei share e много полезно. Това че вие не го ползвате не значи, че други не го използват. Аз го използвам редовно. Прехвърлям си неща от таблета и обратно.Редовно прехвърлям 4к клипове за обработка и други неща. Обработвам ги на таблета с KineMaster. Използвам и easy share. С него споделям големи файлове с други телефони.
Прехвърлям с по 40мб в секунда. Аз компютър нямам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

(2020-03-28, 21:32:43)1124 написа:  Huawei share e много полезно. Това че вие не го ползвате не значи, че други не го използват. Аз го използвам редовно. Прехвърлям си неща от таблета и обратно.Редовно прехвърлям 4к клипове за обработка и други неща. Обработвам ги на таблета с KineMaster. Използвам и easy share. С него споделям големи файлове с други телефони.
Прехвърлям с по 40мб в секунда. Аз компютър нямам.
Това добре. Но и двете устройства са Huawei? Нали? С ftp, trebleshot, x-plore и какво ли не още се постига същия ефект. Просто Huawei Share върши работа при специфични частни случаи. Същото се отнася за голяма част от нововъведенията в emui 10.1.

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Ами написал съм коя програма използвам ако прехвърлям на други телефони.
https://play.google.com/store/apps/detai...idea.share

А и вградената функция Huawei share е добра за хората, които хал хабер си нямат от нещата.
Цитирай

Не знам дали си втълпявам, но в последно време усещам различен нощният режим. Сякаш снима по-размазано от преди.. при вас има ли нещо такова? Това е след последните ъпдейти.

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)