Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

(2021-03-30, 13:20:02)Legend написа:  Които няма ъпдейт да влезне в апликацията Support ( Поддръжка ) -> Трите точки горе в дясно -> Quick Service - (последното е не знам как са го кръстили на български) -> Актуализация

Благодаря! И при мен се появи ъпдейта.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
Аксесоари

(2021-03-30, 11:22:11)zarkomortala написа:  Някой има ли проблема с жестовете,всичко е изкл. и отвреме навреме прави сини черти, мнооого дразни, дано да са го оправили с ъпдейта, все още не ми е излязъл
Това се ооравя дори при 10.1. Но понеже така или иначе ще дойде 11 няма смисъл да обяснявам как се оправя.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2021-03-29, 09:30:40)emzo написа:  100% не си правил ресет Smile

Достатъчно е в рековъри мод да се направи един уайп кеш. Фабрични ресети - при сериозни проблеми.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2021-03-28, 22:31:49)icaka2001 написа:  Този проблем го имах и преди ъпдейта на емуи 11, сега пък имам проблем като цяло с търсачката на Гугъл всичко излиза супер малко и трябва да зуумвам.

[Изображение: f36ed9c4b5d6b3ac6291591d19b448fb.jpg]

Проблема се оправя след като затворя и отворя на ново търсачка.


Sent from my  iPad Air 4 using Tapatalk
Цъкни си на профилната снимка, там има настройки и ги прегледай, може да се оправи.
Цитирай

''Колеги''
Просто от писанията тук останах с впечатление, че при новия ъпдейт се появяват някои бъгове. Аз също го чаках с нетърпение.
Благодарение на пояснението на Ledeng и аз го получих тази вечер и първите ми впечатления са положителни.
Благодаря на Legend за поления пост.
Цитирай

И аз качих новия ъпдейт снощи и за момента отзивите ми са само положителни. Прави ми впечатление, че сензорът за пръстов отпечатък работи доста по-бърз и по-точно от преди. За батерията ще изчакам няколко дни преди да дам отзиви. AOD със сигурност може да се къстъмизира доста повече от преди. За момента съм доста доволен какво са свършили китайците.
Цитирай

Прави ми впечатление, че звукът от високоговорителите след ъпдейта е по-силен и по-ясен. Наблюдавам го и на двата телефона вкъщи.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

И аз имам същите наблюдения, както и с вибрацията, преди беше (поне при мен), все едно имаше проблем с моторчето за вибрация, беше една изкривена и звучеше грозно. Това като сравнявам с други мои телефони. Сега е както се очаква да бъде.
Цитирай

(2021-03-30, 13:20:02)Legend написа:  Които няма ъпдейт да влезне в апликацията Support ( Поддръжка ) -> Трите точки горе в дясно -> Quick Service - (последното е не знам как са го кръстили на български) -> Актуализация

При мен, пак не се появява...
Цитирай

Пробвай през hisuite на компютър/лаптоп
Цитирай

(2021-04-08, 20:56:35)Andon0v написа:  Пробвай през hisuite на компютър/лаптоп

Пак не става....


Прикачени файлове
.png ttt.PNG Размер: 27.03 KB  Сваляния: 266
Цитирай

(2021-04-09, 10:06:08)jechkata написа:  Пак не става....
Като гледам си със някакъв странен регион. Откъде е купуван телефона?
За европа е C432. За твоя регион не се знае дали изобщо ще има и ако има кога.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Италия май е региона, не знам кога и дали ще имаш ъпдейт. Телефоните за България купени от официални представители трябва да са получили вече.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

По последни наблюдения, бетерията си държи точно толкова, колкото и преди ъпдейта.

Преди ъпдейта имах проблем с камерата, не искаше да записва видео прави 1-2 секунди запис и спира. След ъпдейта не съм забелязал да се държи така.
Цитирай

Е дойде и при мен 11-ката
Цитирай

Имам го и аз, но ще изчакам е малко с инсталирането. Предния път се опарих и вече съм по-предпазлив...

Huawei Mate 20 Pro / Huawei P9 lite / Sony Xperia M / Sony Xperia J / Nokia 2330 / Nokia 2630 / Motorola V620 / Sony Ericsson T39 / Siemens C35
Цитирай

(2021-03-26, 08:58:39)koprio написа:  Някой има ли този проблем с гугъл новини след ъпдейта? [Изображение: 8518c7d1c94cfe1dc1d8f53c96e02045.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Днес след актуализация на Google приложението се получи същото при мен, оправих го като смених асистента с тоя на хуауей и след това върнах гугулския.
Цитирай

През приложението поддръжка днес излезе актуализация с пач до Март 2021 както и дребни поправки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • wolfy
Цитирай

Секюрити пач малко над 1 гигабайт. Big Grin Huh


   
Цитирай

След ъпдейта как да видим колко е бил включен екрана, показва 3 часа а дали съм го ползвал 30 мин телефона


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2021-05-20, 16:59:10)rosenrt написа:  След ъпдейта как да видим колко е бил включен екрана, показва 3 часа а дали съм го ползвал 30 мин телефона
Не можеш за конкретния период на зареждане колега, прецакали са го, сега показва на 24 часова база и не е много удобно. Можеш да си инсталираш външно приложение - бих ти препоръчал Accubattery. Друг вариант, виж с опцията в настройки Digital Balance, по спомен май поддържа такава опция.
Цитирай

(2021-05-20, 17:30:41)Andon0v написа:  Не можеш за конкретния период на зареждане колега, прецакали са го, сега показва на 24 часова база и не е много удобно. Можеш да си инсталираш външно приложение - бих ти препоръчал Accubattery. Друг вариант, виж с опцията в настройки Digital Balance, по спомен май поддържа такава опция.
Не виждам такова приложение

Huawei P30 Pro
Цитирай

Ето го приложението
https://play.google.com/store/apps/detai...ccubattery
А Digital Balance е в настройки[Изображение: 23e8509fe76e313645d1ccbfb941cca8.jpg]
Цитирай

Мерси, в Digital balance показва стойност не знам колко е верно, а Accubattery го имам но не откривам къде отчита времето на включен екран от последното зареждане

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2021-05-21, 11:12:47)rosenrt написа:  Мерси, в Digital balance показва стойност не знам колко е верно, а Accubattery го имам но не откривам къде отчита времето на включен екран от последното зареждане
Пише си, след процентите и колко ток е изял дисплея, пише и колко минути е бил включен.[Изображение: 388dffbe507d42546a776945271911da.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)