Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

На Хуауей БГ препоръчвам да не се пише за такива работи.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари

Колеги аз не издържах и си сложих най-новата версия.

(2019-02-12, 21:05:49)ickata25 написа:  Колеги аз не издържах и си сложих най-новата версия.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-02-12, 21:05:49)ickata25 написа:  Колеги аз не издържах и си сложих най-новата версия.

Как става номера, не съм слагал до сега.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

И как е

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2019-02-12, 23:44:56)vladi1 написа:  И как е

копвам го от XDA форума:

First Make a Backup all data will be deleted and you will start fresh!!!!!!!

After that download this firmware for EU LYA-L29 C432: https://androidhost.ru/T83

If you have LYA-L09 :https://androidhost.ru/T82

After That extract the firmware and put in a usb stick ( no need to creat dload folder already exist in unzipped folder)

Mount an otg usb to your phone then the usb drive

Then dial in phone *#*#2846579#*#* and go to Software Update and then select usb upgrade.

Have a nice upgrade!!!!
Стана без проблем, доста неща са оправени. Ще пиша тези дни как се държи телефона.
Стъпките са много лесни. Няма шанс да се брикне телефона, защото ъпдейта е само за нашия телефон. Кофтито е само че трие всичко но едно архивиране на файловете преди това и всичко е 6. Който иска мога да му обясна как да го направи Smile
Цитирай

Имах предвид как се държи след ъпдейта не как се прави.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2019-02-13, 09:02:45)vladi1 написа:  Имах предвид как се държи след ъпдейта не как се прави.

За сега всичко ок
Цитирай

А трябва ли да се рутва телефона за да се ъпдейтне до по-горна версия че съм нов в Huawei и не съм запознат ?

И после с Гаранцията ще имаме ли проблем ако се наложи да се ползва и сме си го флашнали ние?

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай

(2019-02-13, 15:55:11)palamarov написа:  А трябва ли да се рутва телефона за да се ъпдейтне до по-горна версия че съм нов в Huawei и не съм запознат ?

И после с Гаранцията ще имаме ли проблем ако се наложи да се ползва и сме си го флашнали ние?

Не се рутва нищо. Това си е официален ъпдейт който ще получите Бог знае кога. По не подтвърдена информация за БГ ще дойде 161, или 173. Но не се знае кога. Телефона се държи перфектно и нямам никакви забележки вече.
Цитирай

Тогава тегля и слагам и аз, нямам нерви да ги чакам, ние бяхме от първите страни които получиха телефоните след премиерата им, но за ъпдейти гледам май сме последни отново

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай

(2019-02-13, 20:30:53)palamarov написа:  Тогава тегля и слагам и аз, нямам нерви да ги чакам, ние бяхме от първите страни които получиха телефоните след премиерата им, но за ъпдейти гледам май сме последни отново

Слагай ъпдейта е супер. Само бекъп направи. Защото ще изтрие всичко.
Цитирай

Готов съм, направих бекъп на същата флашка, инсталирах стигна ми до началните настройки до проверка за актуализация и там не ме пусна напред да продължа мислеше една камара време, пише проверява се за актуализация, викам тука нещо не е наред, махнах сим картата за да няма никаква връзка с Интернет и стартира без проблем след това, възстанових от флашката и всичко е тип топ. Пише вече като проверя за актуализация че съм с последната демек 187. Всичко е супер засега

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай

Аз не се справих, винаги съм имал проблем с инсталирането по този начин.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

След като разархивираш zip файла които смъкнеш, влизаш в него и изваждаш папка dload в главната директория демек най-отпред на усб и тогава кода и инсталирането

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
[-] 1 потребител изказва благодарност на palamarov за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай

(2019-02-13, 22:21:42)palamarov написа:  Готов съм, направих бекъп на същата флашка, инсталирах стигна ми до началните настройки до проверка за актуализация и там не ме пусна напред да продължа мислеше една камара време, пише проверява се за актуализация, викам тука нещо не е наред, махнах сим картата за да няма никаква връзка с Интернет и стартира без проблем след това, възстанових от флашката и всичко е тип топ. Пише вече като проверя за актуализация че съм с последната демек 187. Всичко е супер засега

Пиши как се държи тела. При мен всичко е 6
Цитирай

Тъкмо се засилих и аз към ъпдейта и установих, чe нямам OTG или някакъв преходник type C Sad
Поръчах в Алиекспрес, но докато дойде сигурно ще е излязъл официалния ъпдейт


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Тези, които са го инсталирали по методът с OTG, нека да проверят дали устройството излиза сертифицирано в Google Play - като се отиде в настройки, го пише най-долу.

   
Цитирай

А ти колега с кой шрифт си?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2019-02-14, 13:24:09)vladi1 написа:  А ти колега с кой шрифт си?

Product sans by Google - това е дефолтният шрифт на Android 9 при Pixel устройствата. Може да го свалиш от тази тема в XDA - 4ят шрифт е. Пише и как се инсталира на EMUI.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • vladi1
Цитирай

Някой ще обясни ли по разбираемо как и без отг кабел става ли инсталацията ?

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай

@yankoa като че ли променя само латинските или така ми се струва?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2019-02-14, 12:22:56)yankoa написа:  Тези, които са го инсталирали по методът с OTG, нека да проверят дали устройството излиза сертифицирано в Google Play - като се отиде в настройки, го пише най-долу.
Моето е сертифицирано
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickata25 за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

За колегата които питаше за сертифицирането, да всичко е наред. С новият ъпдейт никакви проблеми, всичко е 6 точки

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
[-] 1 потребител изказва благодарност на palamarov за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

Метода с usb otg ъпдейт абсолютно всичко ли затрива? Снимки, музика...

Sent from my gangbang using Tapatalk
Цитирай

(2019-02-19, 15:30:06)GH0STFACE написа:  Метода с usb otg ъпдейт абсолютно всичко ли затрива? Снимки, музика...

Sent from my gangbang using Tapatalk

На мен всичко ми се възстанови чрез Huawei ID профила ми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)