Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

Да и при мен

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари

Да и моят се е ъпдейтнал сам през ноща.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Тази сутрин ъпдейтнах пълния пакет 3.8 ГБ
Не че съм имал някакви проблеми до сега, но за всеки случай ;-)


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

На тези които ъпдейта се е случил през ноща. Целия ъпдейт ли се е инстал. Или само пача?
Цитирай

Има си настройка да не се ъпдейтва автоматично през нощта.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-03-14, 12:28:37)Malkia написа:  На тези които ъпдейта се е случил през ноща. Целия ъпдейт ли се е инстал. Или само пача?

Ако е включена автоматичната настройка, се инсталира само текущият пач.
Цитирай

(2019-03-14, 17:59:27)yankoa написа:  Ако е включена автоматичната настройка, се инсталира само текущият пач.

А това проблем ли е ако е само пача? Защото явно и при мен се е инстал само пача.
Цитирай

(2019-03-14, 19:46:42)Malkia написа:  А това проблем ли е ако е само пача? Защото явно и при мен се е инстал само пача.

Никакъв проблем. Ако всичко ти е ОК, няма смисъл да се теглят и инсталират почти 4 GB.
Цитирай

(2019-03-15, 07:53:34)yankoa написа:  Никакъв проблем. Ако всичко ти е ОК, няма смисъл да се теглят и инсталират почти 4 GB.

Да . Всичко е ок. Не виждам да има някакъв проблем. Единствено не знам от къде да пусна Volte .
Цитирай

(2019-03-15, 08:54:59)Malkia написа:  Да . Всичко е ок. Не виждам да има някакъв проблем. Единствено не знам от къде да пусна Volte .

Тази опция нямаш ли я? На кой оператор си?

[Изображение: 6-pic.png]
Цитирай

(2019-03-15, 16:34:58)GH0STFACE написа:  Тази опция нямаш ли я? На кой оператор си?

На теленор съм. Явно е имам. Но никъде горе в ляво където се показва wife или името на оператора не ми излиза  Volte. Не знам защо се случва така. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. 

(2019-03-15, 16:34:58)GH0STFACE написа:  Тази опция нямаш ли я? На кой оператор си?
На теленор съм. Явно е имам. Но никъде горе в ляво където се показва wife или името на оператора не ми излиза  Volte. Не знам защо се случва така. Ако някой може да помогне ще съм благодарен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-03-15, 18:15:09)Malkia написа:  
На теленор съм. Явно е имам. Но никъде горе в ляво където се показва wife или името на оператора не ми излиза  Volte. Не знам защо се случва така. Ако някой може да помогне ще съм благодарен.

При Теленор специално може да се обадиш на оператор и ще ти го активират ръчно до няколко минути. След това VOLTE става активно за твоя номер/сим
Цитирай

(2019-03-15, 19:01:13)yankoa написа:  При Теленор специално може да се обадиш на оператор и ще ти го активират ръчно до няколко минути. След това VOLTE става активно за твоя номер/сим

Точно така. Аз се обадих на 123 и поисках активиране на Volte.След 2 минути ми дойде съобщение, че е активна .
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2019-03-15, 19:01:13)yankoa написа:  При Теленор специално може да се обадиш на оператор и ще ти го активират ръчно до няколко минути. След това VOLTE става активно за твоя номер/сим

Благодаря за инфото. Активираха ми го .
Цитирай

   

Мартенският пач за сигурността дойде с нов ъпдейт.
Цитирай

210 кацна при мен.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Току що получих пач с номер 210. Отново е пакет за подобряване на сигурността, но ако някой друг го е получил и е забелязал и други промени, моля да сподели.

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

(2019-04-05, 23:53:34)askomar написа:  Току що получих пач с номер 210. Отново е пакет за подобряване на сигурността, но ако някой друг го е получил и е забелязал и други промени, моля да сподели.

То си пише в инфото му, че е само пач за сигурността. Няма какво друго да търсиш.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/emui-9-1...-na-huawei

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай

Добре е, че ни включиха, защото първоначалните официални новини сочеха, че Мейт серията не е предвидена за 9.1 ъпдейт, което много ме озадачи


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...5.html/amp

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай

Кога ли ще го пуснат?
Цитирай

(2019-04-21, 22:11:03)Malkia написа:  Кога ли ще го пуснат?

възможно е да е май месец,тъй като 9.1 е с априлски секюрити пач.А някои вече в XDA споделят че са с ъпдейта вече и са много доволни
Цитирай

В темата тук четох, че ъпдейта на ОС зависи и от СИМ картата, то ест оператора. Ползвал съм други марки и там сякаш не е така. Зависи от региина за който е правен апарата. Т. нар. CSC код. Но тук е факт. Аз си го ползвах с О2 в Германия и седях 2 стъпки назад с ъпдейтите. Като прочетох тук, един колега точно от О2 се оплакваше, и сложих Виваком СИМ. Веднага изкокна ....210 ъпдейта. Начи си е вярно това. Да го имате предвид.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Нещо се бавят с ъпдейтите този месец..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)