Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro
#1

[Изображение: ios-banner2.png]
Коментирайте тук актуализациите на Huawei Mate 20 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Дойде ъпдейт номер 122, който добавя филтри в камерата, перформанс мод, подобрява лицевото разпознаване, което поне при мен си работеше доста добре. Уви не са оправили лекото димиране след влизане в определени приложения и аз поне не мога да задам минимум на авто дисплея.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#3

Добре де, доста се изписа по тази тема. Аз като собственик на Хуауей Нова мога да кажа и аз го имам това и много други модели на марката.
Даже специално заради теб се порових в YouTube и ти намерих клипа на един германец, който разисква точно това потъмняване. Няма оправия и няма и да има.
Софтуерен е проблемът, китайците са дебилни явно въпреки многото репорти, за да го оправят. Или просто тях така ги кефи.
Цитирай
#4

Аз пак ще кажа, да ви имам проблемите. :-)
Цитирай
#5

Еми каквото е такова. Телефон за близо 2к ще се свиква...

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#6

(2018-11-06, 22:19:49)vladi1 написа:  Еми каквото е такова. Телефон за близо 2к ще се свиква...

Колега, аре вземи та направи едно свястно видео, че да видим какъв е проблема.... Ми върни го и да се свършват с мъките.
Цитирай
#7
Photo 

Няма проблем... Всичко е точно измислям си несъществуващи неща. Стига вече че стана банално.
Ето това имах предвид последните изречения[Изображение: 24092856.jpg]


Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#8

Това излиза, че е feature, а не бъг така че всичко е точно.
Цитирай
#9

@Viiipeer, какво се правиш все едно не знаеш какъв е проблема, или ти, че нямаш телефона и дай да мрънкаме на хората, където едва ли не са се прецакали. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Лично за мен е бъг. Лично мнение.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#11

(2018-11-07, 16:52:45)hazART написа:  @Viiipeer, какво се правиш все едно не знаеш какъв е проблема, или ти, че нямаш телефона и дай да мрънкаме на хората, където едва ли не са се прецакали. :Big Grin

Ми с Mate 10 Pro съм, но такова мрънкане от екстра в телефона - оревахме Света! Ами като не ти харесва връщаш го и дотам.

Аз Mate 20 Pro няма си взема заради ноча.

И не аз се правя , че "не зная" какъв е проблема а колегата който постоянно пише за него. Това е ЕКСТРА и така са преценили от Huawei. Както казах като не може да го прежали има канали за продан или връщане на устройството - но каква ще е причината - неоснователна

Просто става банално да се мрънка за едно и също нещо, което не е бъг през един коментар.

(2018-11-07, 17:33:44)vladi1 написа:  Лично за мен е бъг. Лично мнение.

Колега, можеш да пишеш на Huawei China или на българския съпорт, но едва ли ще получиш адекватно мнение от  БГ , пък от Китай може и никакъв отговор да не получиш. Правил съм си експеримент.
Цитирай
#12

Братле виж сега гледаш нещата от твоя ъгъл. Горе казваш, че се правя за нещо и аз немога да ти разбера мисълта. Ще мрънкам за каквото си преценя аз. Първо се опита да изкараш че ми се привижда. После критикуваш в тема за телефон, който нямаш. Само аз ще си преценя дали да чакам ъпдейт или не или ще преглътна това. Съвет не съм ти искал. Първата ми мисъл и писане беше към хората които имат телефона или по-запознати. Ти не си нито от първите нито от вторите. Исках мнение от хора имащи апарата. Това е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#13

Vladi1 с мей 10 про съм от декември  и при мен беше така няколко месеца и вече не е. Ако беше бъг, как при мейт 10 ще е фикснат, а при мейт 20 не. Както виждаш винаги се държи по един и същи начин на определени приложения, така че явно си е зададено софтуерно
Ето това са писали в чуждестранни форуми, пробвай
1. Turn-off Power Saving Mode
2. Go to System > Developer Options > Increase Readability Under Sunlight> Toggle Off
3. Then make sure to restart your phone and open your apps (like Chrome) to see if it's still auto-dimming

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#14

(2018-11-07, 20:28:59)vladi1 написа:  Братле виж сега гледаш нещата от твоя ъгъл. Горе казваш, че се правя за нещо и аз немога да ти разбера мисълта. Ще мрънкам за каквото си преценя аз. Първо се опита да изкараш че ми се привижда. После критикуваш в тема за телефон, който нямаш. Само аз ще си преценя дали да чакам ъпдейт или не или ще преглътна това. Съвет не съм ти искал. Първата ми мисъл и писане беше към хората които имат телефона или по-запознати. Ти не си нито от първите нито от вторите. Исках мнение от хора имащи апарата. Това е.

Братле така си е, със затамняването например на някое приложение например будилник (поне е така при мен)  това ми 2 телефон вече от серията mate 20 pro защото си го смених от магазина заради т.н. gluegate (позеленяване на екрана). Така че споко и мен ме дразни но това да е проблема, ще го преглътнеш по добре от "зеленият" екран!!! Поздрави, да видим при мен сега дали пак ще позелене, защото екрана ми е пак на LG.

(2018-11-07, 21:09:16)Slavi84 написа:  Братле така си е, със затамняването например на някое приложение например будилник (поне е така при мен)  това ми 2 телефон вече от серията mate 20 pro защото си го смених от магазина заради т.н. gluegate (позеленяване на екрана). Така че споко и мен ме дразни но това да е проблема, ще го преглътнеш по добре от "зеленият" екран!!! Поздрави, да видим при мен сега дали пак ще позелене, защото екрана ми е пак на LG.

А забравих, за да не ти сменя толкова рязко яркостта остави включено "разширени визуални ефекти" от Интелигентна помощ>Достъпност>разширени визуални ефекти
Цитирай
#15

Мерси на отзовалите се. Това са нормални отговори. Не що мрънкаш ала бала продай го и тем подобни глупости. Иначе всичко съм пробвал. Повече няма да пиша за това че банална и досадна работа стана.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#16

(2018-11-07, 21:09:16)Slavi84 написа:  Братле така си е, със затамняването например на някое приложение например будилник (поне е така при мен)  това ми 2 телефон вече от серията mate 20 pro защото си го смених от магазина заради т.н. gluegate (позеленяване на екрана). Така че споко и мен ме дразни но това да е проблема, ще го преглътнеш по добре от "зеленият" екран!!! Поздрави, да видим при мен сега дали пак ще позелене, защото екрана ми е пак на LG.

Колега , а като ти го смениха , казаха ли нещо за проблема , защото то реално пак са ти дали със същия екран и шанса да го има проблема е сигурно 50/50. 
То ако на всички тръгнат да ги сменят , и после пак дойде проблема , и пак разправии за още една смяна... Става егати работата.. Дано излезе някакво становище.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#17

(2018-11-07, 23:29:39)gamerz7 написа:  Колега , а като ти го смениха , казаха ли нещо за проблема , защото то реално пак са ти дали със същия екран и шанса да го има проблема е сигурно 50/50. 
То ако на всички тръгнат да ги сменят , и после пак дойде проблема , и пак разправии за още една смяна... Става егати работата.. Дано излезе някакво становище.
Не ми обясниха естествено нищо, от Технополис получих смс и отидох попитах момчето дали са му пратили апарата или е от наличните, той отговори от наличните след което му обясних за проблема, но той дето се казва за пръв път даже вижда телефона бил в секцията за телевизори. И така. Ако позелене пак обаждам се на Хуалуей и пак го връщам!
Цитирай
#18

Имаме нова актуализация, която подобрява лицевото отключване
Цитирай
#19

(2018-11-15, 07:44:06)ickata25 написа:  Имаме нова актуализация, която подобрява лицевото отключване

Тази поне при мен я пуснаха преди седмица даже и повече. 122.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#20

Аз даже и пач имам към нея, и действително лицевото разпознаване работи безупречно след това.
Цитирай
#21

Значи само аз не съм разбрал :Д
Цитирай
#22

В теми има раздвижване, поне при мен, има доста шрифтове нови теми, явно е имало актуализация.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#23
Wink 

Mate 20 Pro на колега.
Видях, че има VoLTE менюто в мрежовите настойки.
С SMS не стана активацията.
Виваком на 123 отказаха също да го активират, "още не го поддържаме, кога?, скоро, много скоро"
Поставихме картата в S8 от втория sms каза услугата е активирана.
Върнахме картата обратоно и VoLTE изгря Smile

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
#24

Здравейте, до сега съм нямал Huawei и искам да попитам тези от вас, които са имали и имат повече наблюдение, как стои въпроса с ъпдейтите? Получават ли се бързо Android updates или положението е като при Samsung - получават се ама след 8-12м след като е излязъл? Защото в момента съм с Oneplus 3T и там до преди известно време се получаваха много бързо Android update-тите, отделно доста често пускат техни си пачове. Как е положението при Huawei? Smile
Цитирай
#25

Има нов за сигурност най-вероятно 151, който е апруувнат. Някой ако го получи ОТА да сподели.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)