Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси свързани с Huawei Mate 20 Pro
#51

Благодаря

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте! От днес имам един дразнещ проблем. Постоянно ми се появяват някакви реклами, преди отключване на телефона, след отключването му, след провеждане на телефонен разговор, след като съм ползвал някое от приложенията, т. е. постоянно ?? Моля Ви кажете ми как да оправя това?!?! Благодаря предварително!
Цитирай
#53

Такива реклами съм получавал когато съм давал телефона на хлапето, цъка каквото му падне и така. Виж в приложенията дали нямаш нещо ново инсталирано, ако нямаш се оправя с фабрични настройки

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#54

(2019-01-30, 20:06:09)LorD написа:  Здравейте! От днес имам един дразнещ проблем. Постоянно ми се появяват някакви реклами, преди отключване на телефона, след отключването му, след провеждане на телефонен разговор, след като съм ползвал някое от приложенията, т. е. постоянно ?? Моля Ви кажете ми как да оправя това?!?! Благодаря предварително!

Като начало, опитай с чистене на данните на браузъра който ползваш - през настройкоте на телефона.
Ако не се оправи, спомни си какво си инсталирал последно време, и го изтрий.
Цитирай
#55

(2019-01-30, 20:06:09)LorD написа:  Здравейте! От днес имам един дразнещ проблем. Постоянно ми се появяват някакви реклами, преди отключване на телефона, след отключването му, след провеждане на телефонен разговор, след като съм ползвал някое от приложенията, т. е. постоянно ?? Моля Ви кажете ми как да оправя това?!?! Благодаря предварително!

Това най-често се случва, когато има инсталирано приложение, пълно с реклами и права да ги показва на всеки екран. 
- Погледни последно инсталираните приложения, преди да се случи това
- Погледни и правата на приложенията в настройките

Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#56

Сега пък, когато ми пише някой за първи път и месинджъра съм го затворил от таска, не ми изскача кръгчето встрани, а отгоре в статус бара се появява писъмце.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#57

И при мен е така. Абсолютно същото , ама така си откакто имам телефона и вече свикнах. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#58

А не беше така

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#59

(2019-01-31, 18:28:21)gamerz7 написа:  И при мен е така. Абсолютно същото , ама така си откакто имам телефона и вече свикнах. Big Grin

и при мен е така, даже и мелодията се смени и е отврат направо. Според мен е от приложението
Цитирай
#60

Хора нагласил съм си менюто да няма софтуерните бутони отдолу и сега не мога да разбера на къде трябва да плъзна за да ми излязат launched apps / т.е. вече отворените приложения за да мога да затворя някое ако искам. Направо какво ли не пробвах ама не става. А не искам да си връщам менюто с бутоните. Някой знае ли как става, търсих в нета ама не откривам отговора.
Цитирай
#61

(2019-02-03, 13:43:52)striking написа:  Хора нагласил съм си менюто да няма софтуерните бутони отдолу и сега не мога да разбера на къде трябва да плъзна за да ми излязат launched apps / т.е. вече отворените приложения за да мога да затворя някое ако искам. Направо какво ли не пробвах ама не става. А не искам да си връщам менюто с бутоните. Някой знае ли как става, търсих в нета ама не откривам отговора.
Плъзваш нагоре и задържал.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • striking
Цитирай
#62

Здравейте колеги. Знаете ли как мога да си сложа тапета от,, списание за заключен екран'' на наначален екран. Тъй като нямам такава папка в галерията, нито в приложението теми.
Цитирай
#63

Папката се казва MagazineUnlock.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

(2019-02-05, 09:57:10)azcv написа:  Папката се казва MagazineUnlock.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

нямам аз тази папка. За това питам
Цитирай
#65

Хора при вас как е камерата при Slow Motion 960fps, но и при по-ниските също. При мен е меко казано отвратителна на фона на хубавите снимки, които прави. Първо има някакъв супер тъп zoom, който е по default. Второ не може да фокусира като хората, качеството е ужасно и на всичкото отгоре от светлината се получава едно постоянно премигване на видеото. Преди няколко дена случайно видях един приятел с iPhone 7S+ и slow motion-a му даже не може да се сравнява с нашия. Вие не сте ли го забелязали този проблем и дали ще има някакъв софтуерен фикс, защото наистина е много грозно.
Цитирай
#66

Такъв iPhone няма. Да не е бил 8 Plus.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#67

Да, зле е, имаше слух, че ще го пооправят със следващ ъпдейт, ще поживеем и ще видимSmile и да, няма такъв Айфон.
Цитирай
#68

Добре де, не е 7S+, a e S7 Plus :Д
Цитирай
#69

(2019-02-05, 16:35:42)striking написа:  Добре де, не е 7S+, a e S7 Plus :Д

и такъв няма
Цитирай
#70

(2019-02-05, 16:39:28)ickata25 написа:  и такъв няма

Stolt


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#71

(2019-02-05, 17:25:34)Mondiso написа:  Stolt

последно казват че в ъпдейт 195 всички бъгове на камерата ще са оправени
Цитирай
#72

(2019-02-05, 12:57:18)ickata25 написа:  нямам аз тази папка. За това питам
Ами там отиват изтеглените картинки. Другите са си в телефона и трябва да се виждат. Ако няма активирано теглене на нови картинки може папката да не се е създала. Което е малко вероятно. Провери през total commander например.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

(2019-02-05, 22:23:12)azcv написа:  Ами там отиват изтеглените картинки. Другите са си в телефона и трябва да се виждат. Ако няма активирано теглене на нови картинки може папката да не се е създала. Което е малко вероятно. Провери през total commander например.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Разбрах как да ми се появи тази папка. След като на заключен екаран започна да си сменям картините, под тях се отваря лента с допълнителни настройки за споделяне и т.н и има едно сърце в средата и като го натисна, картината се сваля и се появява в телефона заедно с папката.
Цитирай
#74

(2019-02-07, 07:46:08)ickata25 написа:  Разбрах как да ми се появи тази папка. След като на заключен екаран започна да си сменям картините, под тях се отваря лента с допълнителни настройки за споделяне и т.н и има едно сърце в средата и като го натисна, картината се сваля и се появява в телефона заедно с папката.
Очевидно картинките, които показва са вградени и на скрито място. Иначе ми дава, че няма нови за сваляне и папката /MagazineaUpdate/download е празна. Явно заради формата и размера на екрана по-рядко ще има ъпдейти.....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

Бутах темите и шрифтовете, също и езици сменях и като че ли преди не ми излизаше в лентата на състоянието клавиатурка, когато е отворена. Не помня преди така ли беше и може ли да се махне. Пробвах всякакви начини. Някакъв съвет?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)