Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки, направени с Huawei Mate 20 Pro
#26

Аз правя сравнение на снимките по качество спрямо Mate 10 Pro. Просто с изненада установих, че 40Mpix псе справя толкова зле - тук не говоря за идеални условия в перфектния слънчев ден където и най-евтината пръчка може да докара прилично качество. А на gamerz ли си къв си, сам описа себе си.

Кал пък разбра че го ползвам 5 минути, бе отворен? Ванга ли си, к'ва си???
Цитирай
Аксесоари
#27

Браво на теб, а можеш ли да качиш снимките да ги видим и ние с информация естествено към тях, или си ги качил в другата тема?
Цитирай
#28

(2018-12-04, 11:10:02)vovalinder написа:  Тоя спор който е на път да заформите е безмислен, всеки сам за себе си преценява дали снимките му харесват или не, и в темата за Мейт 10 има страхотна тема за снимки, където колегата Вайпър може да си коментира, но е неизбежно да му се отговори така като не използва апарата в тази тема, а изказва негативно мнение за него, ако коментара му беше в темата за неговия апарат съм сигурен че нямаше да му се отговори така, и се налага да попитам, защо коментирате чужди апарати в чужди теми, вашата не ви ли стига?

Кокега, кви чужди апарати ве пич? Аз имам и двата телефона и споделям мнение, забележи в Правилния раздел за снимки правени с Mate 10 Pro. Страшно мразя фенщината и оборване на невярна информация. Просто си казвам това, коетп си е напрактика самата истина. На който не му харесва, негов си проблем.


Със здраве!
Цитирай
#29

Направи две снимки в еднакви условия и ги пусни че ще те изядат за това което написа. С феновете на хуавей така се прави че иначе стават агресивни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • jeffreyy
Цитирай
#30

Аз без да съм проверил не си позволявам да коментирам, а именно за това съм проверил и в другата тема последните 3 или 4 страници и там се заяждаш и даваш акъл на този и онзи, и не си качил една снимка, само коментари, а и не на последно място се научи да пишеш правилно. Със здраве. Оооо късно видях и другия колега, сега вече стана страшно, напускамSmile
Цитирай
#31

И аз искам да видя снимки от двата. Ако ще от терасата или на дърво или там нещо важното е сравнението да е честно.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#32

(2018-12-04, 12:56:52)Viiipeer написа:  Кокега, кви чужди апарати ве пич? Аз имам и двата телефона и споделям мнение, забележи в Правилния раздел за снимки правени с Mate 10 Pro. Страшно мразя фенщината и оборване на невярна информация. Просто си казвам това, коетп си е напрактика самата истина. На който не му харесва, негов си проблем.


Със здраве!

Няма смисъл да коментираш без доказателства , това са празни думи , с цел някакво внимание ли, заяждане ли.. не знам и аз какво.
Щом казваш че камерата на Мате 10 Про , е по - добра от Мате 20 Про , тогава поне снимай , както казаха колегите и ги качи в оригинални непипани файлове, да вземем да видим тоя Мате 10 колко е добър. 
За фенщина изобщо няма да коментирам , не ме интересуват марките , имал съм и ЛГ и самсунг и сони и това ми е първия хуавей. 
Просто НЕ искам празни приказки , затова малко се афектирах , нищо лично.  Wink

П.С чакаме снимки  Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#33

Колеги спорите за глупости! Имах мейт 10 про сега съм с мейт 20 про. Втория снима в пъти по-добре в нощния режим, а цветопредаването е много по-добро. Да не говорим че стабилизацията е много по-добра. Относно за широкоъгълната камера трябва ръчно да настроите експозицията на повече секунди, за да направи снимката по добра. И хайде нека да коментираме хората които имаме устройството и стига превръщайте темата в боза!

https://postimg.cc/gallery/1g4q8hd6q/ тук можете да видите моите нощни снимки. Бях с един приятел, който също има мейт 10 про. Снимахме в началото и с двата апарата. След втората снимка той се отказа и снимахме само с моя. Това си е мое мнение мейт 20 про снима по добре от мейт 10 про.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ickata25 за това мнение:
  • gamerz7, karas
Цитирай
#34

Утре ще кача снимки.
Цитирай
#35

Не не мога да си крива душата снима по-хубаво, но в някои ситуации мейт 10 про прави по-добри снимки, но широкоъгалната камера и нощните снимки не се разбират грам, ако искаш да правиш нощна снимка с широкоъгълната камера трябва да набиеш ръчно исо на 100, а експозицията от 16 секунди на горе за да станат снимките читави и те пак няма да са хубави, а леко размазани. За да сме на 100% сигурни за качеството на снимките трябва да се снимат 2 еднакви снимки или повече и да се прегледат на 4к екран така не става както го правим ние, аз снимам с мейт 10 про, а Ицката от мейт 20 про и ги сравняваме от телефоните. Като единият е 1080p другия с екран 2к.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#36

(2018-12-05, 10:48:25)Gosho223 написа:  Не не мога да си крива душата снима по-хубаво, но в някои ситуации мейт 10 про прави по-добри снимки, но широкоъгалната камера и нощните снимки не се разбират грам, ако искаш да правиш нощна снимка с широкоъгълната камера трябва да набиеш ръчно исо на 100, а експозицията от 16 секунди на горе за да станат снимките читави и те пак няма да са хубави, а леко размазани. За да сме на 100% сигурни за качеството на снимките трябва да се снимат 2 еднакви снимки или повече и да се прегледат на 4к екран така не става както го правим ние, аз снимам с мейт 10 про, а Ицката от мейт 20 про и ги сравняваме от телефоните. Като единият е 1080p другия с екран 2к.
Сега пееш друга песен... хайде поне веднъж не лъжи и си кажи истината Wink
Цитирай
#37

[Изображение: IMG-20181204-211442.jpg] [Изображение: IMG-20181204-211436.jpg]
Цитирай
#38

От преди малко.[Изображение: 1127f3db68159487420dbc67e83964dc.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • DEVILBOY, Mondiso
Цитирай
#39

Разликата между авто и нощен режим...май е незабележима почти.[Изображение: 8f3dbd0e10bebe5224c5fc48a2061e3d.jpg][Изображение: e6da82df33fa3ae2a9c43501ee3d7e0d.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

А това е разликата между P20 Pro vs Mate20 Pro[Изображение: 455ee99ca613cc9b087d4d6b4f9077a9.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#40

[Изображение: IMG-20181216-202446-BURST002.jpg]
[Изображение: IMG-20181208-212429.jpg]
[Изображение: IMG-20181210-131832328.jpg]
[Изображение: IMG-20181212-105612.jpg]

[url=<a][/url]


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mondiso за това мнение:
  • gamerz7, karas
Цитирай
#41

Попаднах на интересна статия със снимки, направени от професионални фотографи с Мейт 20 Про използвайки Pro режима. Насладете им се и вижте какво може телефонът в професионални ръце:

https://technave.com/gadget/2018-NEXT-IM...13069.html


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 8 потребители изказват благодарност на Mondiso за това мнение:
  • daksi9999, doktorra, gamerz7, ivstodi, karas, Last_Hope, rijiq, yankoa
Цитирай
#42

Направена по време заснемане на клип.[Изображение: 27b5e47115b09043ec0acc46f1f636da.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • yankoa
Цитирай
#43

Супер Макро режима от къде се активира? С включен Мастер Al ми се включва но при изключен не мога да го намеря за ръчна активация?
Цитирай
#44

Мисля че трябва да цъкнеш на квадратчето, където пише 1x докато стане 0.6х

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#45

В следващ ъпдейт ще се добави като отделна опция сега май не може. Има май в xda хора с него и така казват. Още не е дошъл при нас.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#46

По горния начин става, включвал съм го докато съм разцъквал модела

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#47

Добре а как разбирате дали е на макро или супер макро по горния начин?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#48

Ем супер мкро режим е широкоъгълнта камера. Тя е на 0.6х

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#49

(2019-01-02, 16:58:55)nanobanano написа:  Мисля че трябва да цъкнеш на квадратчето, където пише 1x докато стане 0.6х

Когато е в режим снимка няма квадратче. При приближаване на детайл автоматично се в включва режим Супер макро.
Има такова  квадратче само в режим портрет и с натискане стойностите се променят на 1х или на 3Х


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#50

Ако от настройки се избере резолюцията да е 10МР, не 40МР, във дефолтният режим Снимка (Photo) излизат зуум бутоните / квадратчетата

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)