Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скриване на приложения в MIUI 10
#1
Shocked 

Здравейте,

Телефона ми е Redmi 5 Plus с версия на MIUI 10 и Android 8.1 искам да скрия определени приложения гледах клипчета и в интернет, където е показано, че в AppLock в настройките му има секция за скриване на приложения, но при мен такова нещо няма и не зная как да го задам. Моля, за малко помощ.

Предварително благодаря.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен е ето тук,чак след като влезеш в заключени приложения.Но съм РН5 и Miuipro ром.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

(2018-10-22, 20:24:06)Miro2210 написа:  При мен е ето тук,чак след като влезеш в заключени приложения.Но съм РН5 и Miuipro ром.

т.е. това е Custom ROM или със стоковия, да и аз видях от клиповете, че се намира на това място, но при мен го няма и не зная от къде идва проблема.

Антон Тодоров
Цитирай
#4

Къстъм MIUI е.Но си е нормална,редовна функия и би трябвало да я има.
Цитирай
#5

Има я тази настройка в и стоков глобален ром, но тя не е за скриване на приложението. Като се активира дадено приложение да се заключи тогава излиза в тази настройка самото приложение. Така може да се спират известията да не излизат изобщо на заключен екран и в панелас известията и да се отклюючва само с парола или пръст



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#6

Аз си мисля, че скриване става само с друг launcher
Цитирай
#7

Има нещо верно в думите ти. В момента ползвам лаунчера на pocophone f1. В него има опция за скриване на приложения те влизат в съвсем друго меню и изибщо не се показват при останалите.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#8

Опцията си е точно за скриване на приложения но е малко безсмислено да е в заключени приложения.Първо трябва да активирам заключване и после да ги крия.В рома който ползвам си имаше къстъм опция за скриване на приложения но я преработиха в опция за скриване на системни приложения,защото китайците добавиха опция за скриване.Въпросната която обсъждаме,даже скоро я добавиха.Качвам снимки но не мога да правя снимка на папката със скритите,не разрешава.Функцията си е базова за MiUI но защо я нямате не знам.



Доп: След като се скрият иконите им изчезват от началния екран.


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

(2018-10-22, 23:08:51)Miro2210 написа:  Опцията си е точно за скриване на приложения но е малко безсмислено да е в заключени приложения.Първо трябва да активирам заключване и после да ги крия.В рома който ползвам си имаше къстъм опция за скриване на приложения но я преработиха в опция за скриване на системни приложения,защото китайците добавиха опция за скриване.Въпросната която обсъждаме,даже скоро я добавиха.Качвам снимки но не мога да правя снимка на папката със скритите,не разрешава.Функцията си е базова за MiUI но защо я нямате не знам.



Доп: След като се скрият иконите им изчезват от началния екран.

Може ли да ми кажете къде намирате тази опция стъпка по стъпка в кое меню.

Благодаря.

Антон Тодоров
Цитирай
#10

Отиваш в Заключване на приложения,настройваш си заключване(там парола,шаблон,отпечатък) и после като излезе списък с приложения,горе ще видиш иконка за настройки.Цъкаш на нея и отиваш най-долу,ако имаш опцията ще я видиш. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)