Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SMS до кратки номера. Проблем.
#1

Приложението за SMS НЕ МОЖЕ да изпраща SMS на кратки номера, някой знаели как да го накарам да прави това, вероятно съм включил някаква защита, но не мога да разбера къде и как да я изключа?

XIAOMI MI A1
android 8.1,0    4 GB RAM,  64 GB  HD,    5.5" 1980X1080 pixels
Цитирай
Аксесоари
#2

какво показва при опит за изпращане?
Цитирай
#3

(2018-10-22, 20:16:03)Dido_NM написа:  Приложението за SMS НЕ МОЖЕ да изпраща SMS на кратки номера, някой знаели как да го накарам да прави това, вероятно съм включил някаква защита, но не мога да разбера къде и как да я изключа?
Ако е към виваком ,изключи отчета за доставка.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#4

Settings > В search bar-а пишеш Premium SMS и променяш настройката касаеща апликацията, която искаш.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • toc
Цитирай
#5

Благодаря за съветите, но нищо не подейства. Реших проблема като инсталирах друго приложение за СМС от гугъл плея "Pulse", без реклами е, и за сега праща и получава СМС без проблеми.
Някой ме посъветваха да проверя дане би да съм забранил случайно изпращане на кратки номера, когато ме е питало дали да ги изпрати поради вероятност от тасуване,но сега незнам къде да проверя и евентуално отменя тази забрана, ако това е причиата.

XIAOMI MI A1
android 8.1,0    4 GB RAM,  64 GB  HD,    5.5" 1980X1080 pixels
Цитирай
#6

Най-обичам някой да пита и после да не чете...

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • toc
Цитирай
#7

(2018-10-26, 21:53:21)Константинов написа:  Най-обичам някой да пита и после да не чете...

Както съм написал в отговора си, пробвах всичко но не подейства, (ако някой го е прочел), а поне при мен "Премиум СМС", не даде никакви резултати Sad

XIAOMI MI A1
android 8.1,0    4 GB RAM,  64 GB  HD,    5.5" 1980X1080 pixels
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)