Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 20 Pro

(2019-01-17, 18:32:00)shumaher написа:  https://ru.aliexpress.com/item/HUAWEI-ma...33ed7z1tIE
Аз съм със този и за сега съм доволен. Ползвам го от няколко дена и се замислям , дали да си слагам стъклото като дойде.
Излезе ми малко над 17 евро ,а сега е още по евтин.
Мерси, колега, но тези оригиналните ги гледах още ден първи като го купих много е гол отстрани хваща го само в ъгълчетата. Горещо чакам 360° силикон, не е по темата,, но на  Samsung s10 като излезе и китаеца го давам веднага.
Цитирай
Аксесоари

(2019-01-18, 01:15:16)Stivaka написа:  Мерси, колега, но тези оригиналните ги гледах още ден първи като го купих много е гол отстрани хваща го само в ъгълчетата. Горещо чакам 360° силикон, не е по темата,, но на  Samsung s10 като излезе и китаеца го давам веднага.

Ще го смениш, защото не намираш аксесоари за него или...
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай

Доживях да видя и това, че някой ще сменя телефон, заради липса на силиконов калъф.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • gamerz7, Mondiso
Цитирай

(2019-01-17, 18:42:32)shumaher написа:  Аз като си търсих началото на Декември бяха над 60 лв. в БГ. Не съм се минал много, само дето го чаках около месец.
Аз колега телефона го има от началото на декември, и го взех от този сайт на тези пари още на същия ден когат везех телефона.

Sony Xperia Z3,Sony Xperia Z, Huawei p10,Huawei Mate 20Pro,Huawei Mate 40PRo
Цитирай

Явно или не съм стигнал до сайта, или съм станал разноглед от много "ровене" в нета

Huawei Mate 20 Pro / Lenovo Vibe Z2 Pro / Samsung Galaxy S9 Duos
Samsung Tab S 8.4 / Huawei MediaPad M5
Цитирай

(2019-01-18, 14:40:20)gurcayy написа:  Доживях да видя и това, че някой ще сменя телефон, заради липса на силиконов калъф.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Не е по темата но да ви отговоря и до @vovalinder
Не заради липса на силикон а за концепция. Засега просто този телефон е опит за хубав телефон. Откъде да започна... Екранът му на "mate 20 pro" защо е заоблен? Като при Samsung там се ползва. Има и software за "infinity display" На Samsung. 2. Ползвате ли Календар, този който е инсталиран предварително, ами изключително дървен е. EMUI си е кошмарен. SwiftKey Еми не е като предходните ми клавиатури - дървена е. Имам "Sony xperia S" ами там като плъзна както и при S8 пиша цели изречения само с 1 пръст. Предвиждането ми стана още на 1 седмица тук вече 2 месец тоя не може да предвиди и това е. Отдолу контролерите като се приберат и ги изкарва поне от 2рия път. Копчето за включване е залепени до тези на звука и имам 500 снимки на екрана. Мога да го изключа, но го ползвам чат
-пат. Emy е още сукалче с Bixby можех доста. Папките са дървени. Всичко ти е на екрана. А ако го вкараш в меню всеки ден се разбърква...  Случва се да ми засича поддържам страници и ако превключва Chrome- Instagram нa 3 път refresh rate става като на тамагоче, даже chrash-ва и зарежда сайтовете наново. Набирането изключително дървено, контактите- също. Батерията му ме накара да си го сложа в джоба. И що годе снимките. Които бърка от време на време  в стил коя камера ще реши да ми пусне...  А ако изключа AI трябва да влизам в дълбоки настройки, за да сменям измежду камерите. И въобще съм в не малък шок от смяната на Samsung а все още е Android устройство, не ми мяса. Мисля и за iPhone ама те никога няма да направят свестен телефон. Samsung ще да е. Но да го видя. А и се надра екрана(1 дебела черта. Gorilla някой друг път. И това че няма aux... - но май оттук нататък никой тел. Няма да има.
Ако самсунг е мерцедес,  то хюауей е киа.
Цитирай



Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
[-] 2 потребители изказват благодарност на MagnateC за това мнение:
  • doktorra, Last_Hope
Цитирай

Малко офф
Ама колегата успя да ме развесели и се посмях доста добре точно преди лягане Big Grin

Не, че и аз съм големия разбирач, но мнението ти ме "уби" Big Grin
Не знам до колко си запознат  но тези стъкла не са изработени да си пльоснеш телефона в джоба при ключовете и да очакваш да не се надраска ... 
Камерата е перфектна за моите потребности  
Батерията няма какво да я коментирам това е единствения телефон с който отивам на работа нощна смяна (12часа) и да не се налага да си нося зарядното със мен!
Това е първия апарат с EMUI който ползвам и съм много очарован !
Не знам какво ти харесва тва Bixby борсвил съм с S8+ сега и с S9+ е ми пълен шит е (мое мнение) Wink
Споменатото засичане и крашване никога не се е случвало при мен, а Мейта го имам над 2 месеца и повярвай ми постоянно е доста натоварен Wink

Благодаря за приятните емоции които събуди в мен Smile

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
[-] 1 потребител изказва благодарност на Last_Hope за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2019-01-17, 18:39:32)harry написа:  И аз колега съм със същия само ,че си го везех от тука и съм много довеолен от него. ето линк: https://dice.bg/huawei-smart-view-cover-...item37583/
На капака екранчето от вътре матово ли е. Странно,от вън имаше слюда която махнах, а от вътрешната стана нямаше. Прозорчето стои матово и като затворя, цифрите изглеждат странно (като леко размазани). При теб така ли е?

Huawei Mate 20 Pro / Lenovo Vibe Z2 Pro / Samsung Galaxy S9 Duos
Samsung Tab S 8.4 / Huawei MediaPad M5
Цитирай

(2019-01-20, 11:00:59)shumaher написа:  На капака екранчето от вътре матово ли е. Странно,от вън имаше слюда която махнах, а от вътрешната стана нямаше. Прозорчето стои матово и като затворя, цифрите изглеждат странно (като леко размазани). При теб така
и при мен имаше слюда от вънка а от вътре е матово даже е като гумирано покритието.

Sony Xperia Z3,Sony Xperia Z, Huawei p10,Huawei Mate 20Pro,Huawei Mate 40PRo
[-] 1 потребител изказва благодарност на harry за това мнение:
  • shumaher
Цитирай

Колеги,

Дайте идея за хубава стойка за кола, че моята днес я намерих счупена в багажника и определено ще ми трябва нова.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Колеги тези кейсове с прозорчето не са ли малко неудобни в лендскейп, че никога не съм ползвал и се чудя дали да не взема такъв. Но се чудя ако се опитвам да пуша в лендскейп или да играя игри, снимам и т.н. дали няма да е неудобно?
Цитирай

Ползвал съм и са доста неудобни, особено като ползвам камерата. Според мен оригиналният син силиконов кейс е най-доборото за този модел. Удобен е за жестовете, повдигнат е в горната и долна част и пази дисплея и отвора около камерата също я обгражда и пази.
Цитирай

(2019-01-24, 17:29:06)yankoa написа:  Ползвал съм и са доста неудобни, особено като ползвам камерата. Според мен оригиналният син силиконов кейс е най-доборото за този модел. Удобен е за жестовете, повдигнат е в горната и долна част и пази дисплея и отвора около камерата също я обгражда и пази.

аз съм със синия и съм доволен
Цитирай

Здравейте и от мен. И аз вече съм с mate 20 pro искам да попитам има ли скрин протектор който да работи нормално на нашите телефони? вчера купих един от теленор за 40 кинта и с него трябва да натискам със сила или по 100 пъти за да хване а за пръстовия отпечатък да не говорим от 10 пъти веднъж.Като го махнах всичко си е ок. И друго какво гръбче  трябва да имам за да не надига стъклото дето ще лепя дайте съвети какво да сложа .БЛАГОДАРЯ!
Цитирай

(2019-01-26, 21:30:03)vazi написа:  Здравейте и от мен. И аз вече съм с mate 20 pro искам да попитам има ли скрин протектор който да работи нормално на нашите телефони? вчера купих един от теленор за 40 кинта и с него трябва да натискам със сила или по 100 пъти за да хване а за пръстовия отпечатък да не говорим от 10 пъти веднъж.Като го махнах всичко си е ок. И друго какво гръбче  трябва да имам за да не надига стъклото дето ще лепя дайте съвети какво да сложа .БЛАГОДАРЯ!

Здравей колега, 

опитай да си настроиш прътовият отпечатък отново, след като поставиш протектора.
Цитирай

Кейсовете не са проблем. 2 купих от Бг, още 3 чакам от али. Стъклата обаче са проблем. Сложил съм му един. Обаче много е изрязан. Даже активната част на екрана не покрива.
Тея с лепило само по края не ща и да ги чувам даже. Отврат. Мажат по незалепващата част. Като машинно масло във вода. Петно прави след време на екрана. Та търся свясен стъклен. От али чакам още 2. Да видим те какви ще са.

А между другото аз съм с 147 версия
Ама моя е С432, Европа.
Цитирай

(2019-01-30, 09:39:10)bullstar написа:  Кейсовете не са проблем. 2 купих от Бг, още 3 чакам от али. Стъклата обаче са проблем. Сложил съм му един. Обаче много е изрязан. Даже активната част на екрана не покрива.
Тея с лепило само по края не ща и да ги чувам даже. Отврат. Мажат по незалепващата част. Като машинно масло във вода. Петно прави след време на екрана. Та търся свясен стъклен. От али чакам още 2. Да видим те какви ще са.

А между другото аз съм с 147 версия
Ама моя е С432, Европа.
колега би ли споделил какво петно прави протектора, който е с лепило в краищата,защото аз на S9+ съм с такъв на нилкин и няма ядове засега

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Преди време бях поръчал протектора от линка долу и чак сега дойде. Доста добре обхваща от всякъде екрана, но не е стъкло и ме съмнява че ще предпази много при изпускане. На допир самият протектор е малко като гумен. Пръстовият отпечатък работи без проблеми през него.

https://s.click.aliexpress.com/e/bpwYQN5O

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

https://www.olx.bg/ad/originalen-kalaf-h...7JTqm.html

Един колега продава на много добра цена, калъфчета Smile


Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте,обмислям покупка на GT часовника на хуавей .Моля ако някой го ползва да сподели мнение .Smile

Huawei mate 20 pro
Цитирай

(2019-02-18, 20:28:48)burllaka написа:  Здравейте,обмислям покупка на  GT часовника на хуавей .Моля ако  някой го ползва да сподели мнение .Smile

Какво по-точно те интересува? Жена ми го ползва. Батерията държи доволно, има си gps... Не ми се е оплакала.
Цитирай

Аз ползвам гривната в момента и като гледам има същите функции като часовника  Има ли нещо с което да си оправдае парите или да си остана с гривната (интересувам се по скоро като активисти тракер)

Huawei mate 20 pro
Цитирай

Нямам представа на гривната какви са й активити функциите. Жена ми си мери във фитнеса докато тренира калории, крачки.
На открито имаш колоездене, бягане, ходене със засичане на маршрута точно до метър, чрез gps-a, както и съпътстващи функции, като калории и постоянно следене на пулса. Има и плуване.

Но, предимствата основно са 2 - дългия живот на батерията и gps-a

П.П. Т.е, аз незнам ти за коя гривна говориш. Ако става дума за Band 3 Pro, тя има същите функции, като часовника. Визуално се различават само.
Цитирай

Гривната ми е същата и следователно не виждам причина да си го взема освен добрия вид.

Huawei mate 20 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)