Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 20 Pro

Днес си получих скина, след монтажа ще споделя.[Изображение: dbf1bdef0e6b6dd8d433d1dad9a48cbd.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

Мен ме интересува тази текстура има ли добър грип?
Цитирай

Не съм сигурен, че ти разбрах въпроса, ако е за мен деSmile
Цитирай

Дали е грапав при докосване, т.е дали се хлъзга в ръката 😀

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Не съм разбрал, релефен е, и друг път съм взимал от dbrand, качествени са, специално този още незнам дали ще се хлъзга, с другите не съм има проблем.
Цитирай

(2019-02-28, 13:26:36)vovalinder написа:  Не съм разбрал, релефен е, и друг път съм взимал от dbrand, качествени са, специално този още незнам дали ще се хлъзга, с другите не съм има проблем.

Точно това ми беше питането, дали има сцепление с кожата на ръката, демек дали се хлъзка, като държиш телефона или стои стабилно в ръката.
Ясно, че е dbrand, но всеки вид различен скин си има различна текстура на пипане. Тъй като това им е най-новата текстура, не съм гледал много за коментарите, та питам теб, като първо лице, дали е добре.

Шом още не си го сложиш, да те замоля като го сложиш да споделиш пак.
Цитирай

Така, не е хлъзгаво, но около камерата в ъглите е мноооого тъничко и се смачка, импровизирах наложи се да режа.[Изображение: 9e4446490021e6453861b218ee3a3584.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Bavarche, yankoa
Цитирай

Мерси за инфото.
Аз не бих сложил изобщо лепенката на камерата. Доста грозно седи. Иначе скина е бомба.
Цитирай

Лепенката днес ще я махна и ще сложа протектор, преди бях взимал скин драконова кожа, определено беше по-добър от този.
Цитирай

(2019-03-01, 11:56:11)vovalinder написа:  Лепенката днес ще я махна и ще сложа протектор, преди бях взимал скин драконова кожа, определено беше по-добър от този.


Аз бях взел проектор за камерата стъклен пълна скръб, разваля качеството на снимките. А ако пуснеш и светкавица снимките стават бели. Въобще не си заслужава изкарах точно 1 ден с него и го махнах.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

За светкавицата знам, но на него има дупка за нея, имал съм стъклен на П20 Про, и нямаше никаква разлика в качеството.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Поръчал съм няколко вида кейсове и протектори през Алиекспрес.
Чакам ги да пристигнат и ще пиша дали и за какво стават
Цитирай

Вече има ли читави протектори? Който е с такъв ще съм благодарен да сподели линк. Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте и от мен, реших да споделя малко личен опит и аз. Тъй като обичам често да сменям визията на телефона съм към момента имам 6 калъфчета/гръбчета. На снимките от ляво на дясно:
1. Обикновен калъф от нещо като TPU и гума по ъглите. Избрах го заради поставката за хоризонтална употреба защото е удобно за гледане на клипчета. На гърба има по-високи гумени области така че камерата не се допира до повърхността като се поставя. Бутоните работят добре, поставянето и ваденето е доста лесно. Не пречи на никой протектор. Изпъква над и под дисплея за да го предпази. Не се плъзга в ръката. Минус - предава на телефона доста евтин вид. Цена около 12-15лв има го навсякъде, средно ниво на защита.
2. Прозрачен калъф от силикон с твърд гръб. Не потъмнява и не пожълтява. Допълнително подсилени ъгли. Бутоните се използват лесно. Камерата няма досег до повърхността на която се поставя. Изпъкнал под и над дисплея за допълнителна протекция. Средно ниво на защита. Слага се и се маха по-трудно. Не се плъзга в ръката. Минус-Висок отстрани, не съвместим даже с някои Case friendly протектори. Марка 4smart. Има го в големите вериги на цена около 30лв.
3. Двукомпонентен калъф със силиконова вътрешност и твърда външна част. Изключително приятен на допир със стилна изчистена визия. Не се плъзга. Добро ниво на защита. Предпазва добре камерата. Над и под дисплея издаден. Минус - бутоните са пластмасови и много високи с минимален ход, лесно се закачат и при прибиране и вадене от джоб даже пречат и лесно се натискат по невнимание. Марка Eiger. Цена около 40лв. Има го в специализирани магазини. 
4. Пет компонентен калъф комбиниращ в себе си TPU, кожа, метал, силикон и пластмаса. Много добра изработка с внимание към детаила. Добър достъп до бутоните. Предпазва камерата. Подсилени ъгли. Над и под дисплея издаден за по добра защита. Приятна на допир текстура позволяваща добър захват. Най-високо ниво на защита двойно покриваща военни тестове за издръжливост. Производителят му дава 10г гаранция за дефекти. Минуси - не е за хора харесващи изчистеният дизайн, висока цена. Марка UAG модел Monarch. Цена 100лв, намира се в профилирани магазини. 
5 и 6 гръбчета от естествено дърво. Много красиви и преобразяват напълно телефона. Достъпа до бутоните е открит. Камерата е наравно с повърхността и има допир при поставяне. Минуси - Ниско ниво на защита. Не са издадени над дисплея. Поставят се доста трудно. Цена около 40лв за брой, от ибей. 
Надявам се да съм бил полезен скоро ще добавя и други. 
Снимки:
http://prikachi.com/images.php?images/656/9535656x.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/659/9535659a.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/663/9535663d.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/664/9535664q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/665/9535665a.jpg

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
[-] 1 потребител изказва благодарност на tanatos за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

(2019-03-31, 20:48:23)tanatos написа:  Здравейте и от мен, реших да споделя малко личен опит и аз. Тъй като обичам често да сменям визията на телефона съм към момента имам 6 калъфчета/гръбчета. На снимките от ляво на дясно:
1. Обикновен калъф от нещо като TPU и гума по ъглите. Избрах го заради поставката за хоризонтална употреба защото е удобно за гледане на клипчета. На гърба има по-високи гумени области така че камерата не се допира до повърхността като се поставя. Бутоните работят добре, поставянето и ваденето е доста лесно. Не пречи на никой протектор. Изпъква над и под дисплея за да го предпази. Не се плъзга в ръката. Минус - предава на телефона доста евтин вид. Цена около 12-15лв има го навсякъде, средно ниво на защита.
2. Прозрачен калъф от силикон с твърд гръб. Не потъмнява и не пожълтява. Допълнително подсилени ъгли. Бутоните се използват лесно. Камерата няма досег до повърхността на която се поставя. Изпъкнал под и над дисплея за допълнителна протекция. Средно ниво на защита. Слага се и се маха по-трудно. Не се плъзга в ръката. Минус-Висок отстрани, не съвместим даже с някои Case friendly протектори. Марка 4smart. Има го в големите вериги на цена около 30лв.
3. Двукомпонентен калъф със силиконова вътрешност и твърда външна част. Изключително приятен на допир със стилна изчистена визия. Не се плъзга. Добро ниво на защита. Предпазва добре камерата. Над и под дисплея издаден. Минус - бутоните са пластмасови и много високи с минимален ход, лесно се закачат и при прибиране и вадене от джоб даже пречат и лесно се натискат по невнимание. Марка Eiger. Цена около 40лв. Има го в специализирани магазини. 
4. Пет компонентен калъф комбиниращ в себе си TPU, кожа, метал, силикон и пластмаса. Много добра изработка с внимание към детаила. Добър достъп до бутоните. Предпазва камерата. Подсилени ъгли. Над и под дисплея издаден за по добра защита. Приятна на допир текстура позволяваща добър захват. Най-високо ниво на защита двойно покриваща военни тестове за издръжливост. Производителят му дава 10г гаранция за дефекти. Минуси - не е за хора харесващи изчистеният дизайн, висока цена. Марка UAG модел Monarch. Цена 100лв, намира се в профилирани магазини. 
5 и 6 гръбчета от естествено дърво. Много красиви и преобразяват напълно телефона. Достъпа до бутоните е открит. Камерата е наравно с повърхността и има допир при поставяне. Минуси - Ниско ниво на защита. Не са издадени над дисплея. Поставят се доста трудно. Цена около 40лв за брой, от ибей. 
Надявам се да съм бил полезен скоро ще добавя и други. 
Снимки:
http://prikachi.com/images.php?images/656/9535656x.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/659/9535659a.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/663/9535663d.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/664/9535664q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/665/9535665a.jpg

Здравей колега. А протектор за дисплея слагал ли си? Ако да, ще съм благодарен да споделиш мнение и линк. Благодаря предварително ..
Цитирай

(2019-04-01, 10:32:22)Malkia написа:  Здравей колега. А протектор за дисплея слагал ли си? Ако да, ще съм благодарен да споделиш мнение и линк. Благодаря предварително ..

Смених до момента 4 протектора.1ят закупих на цена от 20лв от DICE, с лепило по целият протектор и черен кант в края. Беше добре, но го чукнах съвсем леко и стана на сол. Вторият беше за около 30лв обикновен силиконов, стоеше добре, но за кратко. Заради извивката започна да се разлепя в крайщата и един от калъфите му помогна допълнително. Третият беше с лепило което се пече с UV лампа, омазах го брутално. Само в ушите дето нямах лепило. Сега в момента съм отново с протектор с UV лепило, на цена от 35лв + Поставянето от магазин INTIME като ако даде фира при поставянето веднага слагат друг без да доплащаш. Няма черен кант и противно на всеобщото мнение съм много доволен, да видим като се наложи да се сваля как ще е.

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай

(2019-04-01, 18:30:39)tanatos написа:  Смених до момента 4 протектора.1ят закупих на цена от 20лв от DICE, с лепило по целият протектор и черен кант в края. Беше добре, но го чукнах съвсем леко и стана на сол. Вторият беше за около 30лв обикновен силиконов, стоеше добре, но за кратко. Заради извивката започна да се разлепя в крайщата и един от калъфите му помогна допълнително. Третият беше с лепило което се пече с UV лампа, омазах го брутално. Само в ушите дето нямах лепило. Сега в момента съм отново с протектор с UV лепило, на цена от 35лв + Поставянето от магазин INTIME като ако даде фира при поставянето веднага слагат друг без да доплащаш. Няма черен кант и противно на всеобщото мнение съм много доволен, да видим като се наложи да се сваля как ще е.

Благодаря ти много за инфото. Аз също съм се насочил точно към този с UV лепило.
Цитирай

И аз съм с UV от 2 месеца и засега не е мръднал.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

(2019-04-01, 18:53:17)MagnateC написа:  И аз съм с UV от 2 месеца и засега не е мръднал.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Не е това въпроса. Казват че след като се махне остават следи и педна по дисплея които нямат чистене.

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай

Не е вярно.Преди това махнах един с UV, защото не беше залепен като хората и нямаше нищо по екрана.Лепилото остава по протектора.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

(2019-04-01, 18:30:39)tanatos написа:  Смених до момента 4 протектора.1ят закупих на цена от 20лв от DICE, с лепило по целият протектор и черен кант в края. Беше добре, но го чукнах съвсем леко и стана на сол. Вторият беше за около 30лв обикновен силиконов, стоеше добре, но за кратко. Заради извивката започна да се разлепя в крайщата и един от калъфите му помогна допълнително. Третият беше с лепило което се пече с UV лампа, омазах го брутално. Само в ушите дето нямах лепило. Сега в момента съм отново с протектор с UV лепило, на цена от 35лв + Поставянето от магазин INTIME като ако даде фира при поставянето веднага слагат друг без да доплащаш. Няма черен кант и противно на всеобщото мнение съм много доволен, да видим като се наложи да се сваля как ще е.
А къде се намира този магазин колега Intime?
Цитирай

(2019-04-18, 10:16:21)vovalinder написа:  А къде се намира този магазин колега Intime?

Моя грешка, магазина се казва Mega Device. Има поне 6-7 в Пловдив

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай

Аз съм поръчал много солиден калъф. Работата ми го изисква. Има си вграден скрийн протектор. Не е стъклен, няква слюда е но е солидна.
SUPCASE Huawei Mate 20 Pro Hülle 360 Grad Handyhülle Bumper Case Robust Schutzhülle Cover [Unicorn Beetle Pro] mit Integriertem Displayschutz für Huawei Mate 20 Pro/LYA-L29 (6.39 Zoll) 2018 (Blau) https://www.amazon.de/dp/B07L9VCHRV/ref=...UCbRQ1YGFM
Ползвал съм такива на S8, S9, Pixel 3, Note 8 и тача си е ок, безжич. зареждане също.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Всеки последни четвъртък и петък от месеца, т.е. днес или утре, на ул. Леге 6 в София поставят безплатни протектори за определени модели на Хуауей, Мейт20 Про го има
Цитирай

Мога да ви препоръчам стъкленият протектор FULL GLUE за Mate 20 Pro  в gsmextra eu Линк за Протектор - залепва перфектно.. с него съм повече от 2 месеца ,не се чупи лесно.. ПРЕПОРЪЧВАМ Cool
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)