Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 20 Pro

https://www.olx.bg/ad/staklen-protektor-...7qvd7.html
Този сложих аз
https://www.olx.bg/ad/uv-nano-staklen-pr...7NvC0.html
за този също мога да кажа добри думи от приятел.
Цитирай
Аксесоари

Всичко идваa Aliexpress. Моето лепило беше абсолютно същотот. При мене протекторът прилепна за около минута. И след това го минах с лампата за около 3-4 мин. Протекторът е с лъскаво олеофобно покритие, като на дисплея. Точно това ми харесва най-много. Отблъсква вода и много трудно се цапа. Поне засега е така.
Цитирай

Да попитам аз. Чета тука за всякакви видове протектори. В момента съм с full glue с черна рамка. Лошото е, че не стига, че не покрива добре дисплея, а и изяжда от видимата част. Поръчал съм един от меките, ама това е някаква временна работа. Тия с UV лепилото покриват по-добре дисплея, ама нещо с това лепило хич не ми се занимава. Въпроса ми е има ли нормален full glue протектор без черни рамки, който да покрива целия дисплей? Защо изобщо ги правят тия сакати протектори като не покриват най-чувствителната част? И за какво служи черната окантовка освен, че покрива част от дисплея?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Вземи си един с UV и ще си доволен , просто съвет . Не е толкова трудно поставянето , само внимание иска .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

И аз един два съм изхвърял който не се разля на всякъде лепилото и не се получи но за 4,5 лв толкова Smile ,съвет като поръчвате да поръчате повече от един че се чака от 15 до 45 дни Smile,всичко е до късмет ,последния път се получи много бързо,сложих лепилото в средата пуснах протектора отгоре излишното лепило изтече набързо само от единия край без да цапа много,изчаках 3,4 минути и после пекох 3,4 минути с лампата общо 10 минути.Важно е да залепите с тиксо слушалката да не влиза лепило там .Най добре е обикновен протектор цяло лепило ,но без черни рамки,аз имах на самсунг с8 плюс стоеше много добре ,но незнайно защо за mate 20 pro няма напълно прозрачен... Bu

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenrt за това мнение:
  • genchev.style
Цитирай

Вчера пристигнаха един син за мен и един червен кейс за жена ми от тези:

https://ru.aliexpress.com/item/329521011...33edb5sGZ5

Много качествена изработка за цена около 5лв. Гърбът е от закалено стъкло, което съответно го прави 1 идея по-тежък, но пък е доста солиден и ефектен. Има 7 различни цвята, което може да даде съвсем нова визия на телефона. Отстрани е гумиран, ляга плътно и пасва на всички отвори, а камерите потъват навътре и това съответно ги защитава от директно надраскване при поставяне на телефона по гръб. Определено съм доволен.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Здравейте,

искам да попитам някой знае ли някъде в София да продават хидрогел протектори?

Поръчал съм си от Алито такива, но незнам кага ще дойдат, а тук навсякъде ми предлагат само стъклени.

Сложих един стъклен уж с цяло лепило, но нещо не ми допада. Първо покрива част от видимата площ на дисплея в краищата и така го стеснява малко, не се виждат добре извивките, а те ми харесват и само за 2 дни вече има едно балонче което не иска да махне.

Иначе телефона най-добре изглежда без никакви протектори, но незнам без протектор колко ще издържи дисплея без да се надраска.
Цитирай

За балончето единственото решение е да вкараш вода и после да се опиташ с притискане да го оправиш.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Балончето не успяха да махнат и от магазина в който сложиха стъкления протектор дори с допълнитено лепило и ми предложиха да го заменят с нов, като предложиха и някакъв подобен, но гъвкав и с по тънки рамки който на първо четене изглеждаше доста по-добре от предходния. Сложиха го,но пак има места в края на дисплея къде не залепва като хората, а и ми се струва че по заоблена част на дисплея протектора пречупва прекалено много цветовете което не ми допада.

За сега ще карам с този докато не дойдат тези които поръчах от Китай(уж пътуват ама месец не им мъра), но да питам някой ходил ли е в сервиза на Леге да му сложат от тези безплатните протектори. Другата седмица има такава промоция четвъртък и петък и се чудя дали да пробвам. По телефона от сервиза ми казаха, че слагали фабрично фолио, но идея си нямам какво е то. На мен протектор ми трябва за да пази дисплея главно от драскотини,тъй като стои или в чанта или на бюро и за това не държа да е стъклен за по сериозни интервенции, но незнам това фолио ще вършили работа.

Та ако някой е ползвал услугите на сервиза на Леге за поставяне на такова фолио моля за обратна връзка за качеството и върши ли работа като цяло.
Цитирай

Фабричното фолио не предпазва от удар, то не че другото пази много де.... И на мен на чистия мейт 20 ми сложиха стъклен протектор, но в долните краища не залепва добре

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

За защита от удар е ясно, че няма да пази и ще трябва да внимавам. Въпросът ми е дали покрива целия дисплей, залепва ли добре и качествено ли е като цяло това фабрично фолио?
Цитирай

На мен в Мега Дивайс ми сложиха стъклен с течно лепило. Залепва перфектно, даже покри една много дълбока резка на дисплея, която се получи от песачинка която проби фолиото, което бях сложил преди това.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2019-10-18, 09:08:30)icaka2001 написа:  На мен в Мега Дивайс ми сложиха стъклен с течно лепило. Залепва перфектно, даже покри една много дълбока резка на дисплея, която се получи от песачинка която проби фолиото, което бях сложил преди това.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Точно там първо ми сложиха стъклен протектор с цяло лепило който не стана както трябва. После по рекламация ми предложиха и сложиха гъвкав с цяло лепило и той не е много ОК в краищата преди рамката има мъздух. Нямаха налични протектори с течно лепило за да пробвам и от него. Трети път не ми се занимава да ходя, а и съм си поръчал няколко различни варианта от Алито и ще ги пробвам кой е най-добре.  Не съм поръчал само с течно лепило, но ще видя и такъв да поръчам. Все пак от Алито са по 2-5 лв, а не като последния който ми сложиха за 30 лв, но не исках да аставам без никакъв протектор и затова го платих.
Цитирай

Пробвай с хидрогел протектор
BGN 3.07 30%OFF | 20D Screen Protector Hydrogel Film For Huawei P20 P30 Pro Mate 20 10 Lite Protective Film For Huawei Mate 30 Pro Film Not Glass
https://s.click.aliexpress.com/e/ePka7Ezw

Аз имам, мо не съм го слагал още, защото съм със стъклен, с течно лепило. Леко в горните ъгълчета има въздух, но не се забелязва много. Иначе е супер гладък и не смятам да го махам засега. Имам и на Нилкин, който е 30лв в алито. Ще си прсвя колекция ?
Цитирай

(2019-10-18, 10:39:49)1124 написа:  Пробвай с хидрогел протектор
BGN 3.07 30%OFF | 20D Screen Protector Hydrogel Film For Huawei P20 P30 Pro Mate 20 10 Lite Protective Film For Huawei Mate 30 Pro Film Not Glass
https://s.click.aliexpress.com/e/ePka7Ezw

Аз имам, мо не съм го слагал още, защото съм със стъклен, с течно лепило. Леко в горните ъгълчета има въздух, но не се забелязва много. Иначе е супер гладък и не смятам да го махам засега. Имам и на Нилкин, който е 30лв в алито. Ще си прсвя колекция ?
Аз ползвах точно същия хидрогел протектор при който една песачинка лятото на морето го проби и сега си имам деруга на екрана. Не го препоръчвам. Да залепва идеално, но от към защита е много зле.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

И на мене ми се вижда, че не пази добре. Аз затова си слагам само стъклени. Този дето съм лепнал е 6лв, но качеството му е много високо. Не се цапа и пак се повтарям лъскав е повече от олеофобното покритие на дисплея ми.
Цитирай

(2019-10-18, 10:48:46)1124 написа:  И на мене ми се вижда, че не пази добре. Аз затова си слагам само стъклени. Този дето съм лепнал е 6лв, но качеството му е много високо. Не се цапа и пак се повтарям лъскав е повече от олеофобното покритие на дисплея ми.

Хидрогел протоктор съм поръчал от Алито и поне за проба мисля да го сложа. Имаш ли линк за този стъклен за 6 лв за да поръчам и от него?
Цитирай

(2019-10-18, 10:48:46)1124 написа:  И на мене ми се вижда, че не пази добре. Аз затова си слагам само стъклени. Този дето съм лепнал е 6лв, но качеството му е много високо. Не се цапа и пак се повтарям лъскав е повече от олеофобното покритие на дисплея ми.
Този от 6лв с цяло лепило ли е и покрива ли целия дисплей или не?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Да, покрива го целия без ноча.
BGN 3.47 40%OFF | Lamorniea For Huawei Mate 30 20 Pro Nano Liquid UV Full Glue Tempered Glass For LG V30 V40 V50 Screen Protector For P30 P20 Lite
https://s.click.aliexpress.com/e/eJnBDIxe

В някои случаи кейса може да отлепя протектора в ъглите, защото го подпира в края. При мене точно това се получи и си сложих другия кейс, който е силиконов.
Цитирай

Можеш да си сложиш едно фолио и пак ще ти предпазва http://****/2qnvQxv
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stanimir80 за това мнение:
  • genchev.style
Цитирай

Пичове, споделете мнение за безжични слушалки, които да работят добре с mate 20 pro. Huawei freebuds са доста скъпи, не ми се дават тези пари. Huawei freebuds lite са на по-приемлива цена, но какво мога да очаквам от тях. И може ли да ми предложите безжични до 200лв. Благодаря.
Цитирай

Аз съм с тези http://****/2NGBVhL и цената е добра . А на приятелката си взех jbl уникални са http://****/2XkGPEB
Цитирай

Аз съм с такива QCY-T1, ползвам ги 4 - 5 месеца вече и съм супер доволен. 
Само дето ги взех от GearBest за $21 Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на rijiq за това мнение:
  • genchev.style
Цитирай

(2019-11-15, 11:06:10)rijiq написа:  Аз съм с такива QCY-T1, ползвам ги 4 - 5 месеца вече и съм супер доволен. 
Само дето ги взех от GearBest за $21 Smile
Тези са Т2 и аз съм с такива взех ги от алито за около 30 лв и също съм много доволен. Сега на 11.11 поръчах още едни за подарък.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Да объркал съм се в писането Angel
Даже едната падна във вода скоро ... добре потъна .. ама си работи без проблем Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)