Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 20 Pro

(2019-11-15, 11:06:10)rijiq написа:  Аз съм с такива QCY-T1, ползвам ги 4 - 5 месеца вече и съм супер доволен. 
Само дето ги взех от GearBest за $21 Smile
Може ли линк към слушалките в Алито ?  Big Grin
Цитирай
Аксесоари

(2019-11-16, 11:28:54)genchev.style написа:  Може ли линк към слушалките в Алито ?  Big Grin
Ето линк, но в момента не са на намаление. Изчакай и ще ги вземеш и по евтини.

BGN 55.76 65%OFF | QCY QS2 TWS Bluetooth V5.0 Headphones 3D Stereo Sports Wireless Earphones with Dual Microphone
https://s.click.aliexpress.com/e/2BJdaoPW

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Здравейте колеги! От скоро и аз съм собственик на Мейт 20 Про .Поръчах си кейс от ОЛХ, но за стъкло нещо немога да случа.Бихте ли ми препоръчали някой читав БГ доставчик или магазин,че с поръчките от Китай несъм на "ти" Big Grin
Поръчах това стъкло ,но не ми харесва как стои.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

С този curved дисплей не мисля че ще има стъкло което да ти хареса.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Да вероятно е така, но преди да поръчам такова стъкло гледах в Youtube клипчета как се лепи такова стъкло и като че ли изглеждаха доста по добре.Това има доста голямо разстояние от горе и долу до рамката на телефона.Нормално ли е така да изглежда?При вас как е,някъкви по сполучливи предложения?
Цитирай

(2019-11-17, 23:28:54)MiroIv написа:  Да вероятно е така, но преди да поръчам такова стъкло гледах в Youtube клипчета как се лепи такова стъкло и като че ли изглеждаха доста по добре.Това има доста голямо разстояние от горе и долу до рамката на телефона.Нормално ли е така да изглежда?При вас как е,някъкви по сполучливи предложения?
Купи си от меките протектори. Материала е нещо средно между найлон и гума. Има вариант, който се лепи сам, а има и такъв, при който се слага течно лепило на дисплея, след което се слага протектора. При втория вариант гарантирано няма да имаш проблем с шупли под протектора или отлепяне в ъглите. Много често така наречените кейсове за гърба на телефона повдигат ръбовете на скрийн протектора и го отлепят в краищата. При варианта с лепилото този проблем го няма. Имай предвид обаче, че ако след време решиш да го махнеш, лепилото се чисти малко кофти. Процедурата може да ти отнеме и час време. Ако си от София, отиди на Константин Величков. Тръгваш от Сливница по К.В. в посока Красна поляна и на около 100 метра от кръстовището ще видиш от лявата страна реклама на магазин за компютри, камери и шпионска техника. Магазина е на втория етаж и е буквално пълен с аксесоари за всякакви модели телефони. Мисля, че там ще намериш каквото ти трябва. И само между другото, ако си купиш от там протектор, ще ти го поставят на място.

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

(2019-11-17, 23:28:54)MiroIv написа:  Да вероятно е така, но преди да поръчам такова стъкло гледах в Youtube клипчета как се лепи такова стъкло и като че ли изглеждаха доста по добре.Това има доста голямо разстояние от горе и долу до рамката на телефона.Нормално ли е така да изглежда?При вас как е,някъкви по сполучливи предложения?
Купи си стъкло на Нилкин, страхотни са и прилепват добре. Аз купих от мега дивайс за самсунг S9 плюс

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2019-11-18, 09:35:39)koprio написа:  Купи си стъкло на Нилкин, страхотни са и прилепват добре. Аз купих от мега дивайс за самсунг S9 плюс

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Тези на Нилкин с течно лепило ли са и пак ли стоят така къси?Досега не съм купувал извити стъкла и незнам така ли трябва да изглеждат на дисплея или да връщам моето?

(2019-11-18, 07:21:19)askomar написа:  Купи си от меките протектори. Материала е нещо средно между найлон и гума. Има вариант, който се лепи сам, а има и такъв, при който се слага течно лепило на дисплея, след което се слага протектора. При втория вариант гарантирано няма да имаш проблем с шупли под протектора или отлепяне в ъглите. Много често така наречените кейсове за гърба на телефона повдигат ръбовете на скрийн протектора и го отлепят в краищата. При варианта с лепилото този проблем го няма. Имай предвид обаче, че ако след време решиш да го махнеш, лепилото се чисти малко кофти. Процедурата може да ти отнеме и час време. Ако си от София, отиди на Константин Величков. Тръгваш от Сливница по К.В. в посока Красна поляна и на около 100 метра от кръстовището ще видиш от лявата страна реклама на магазин за компютри, камери и шпионска техника. Магазина е на втория етаж и е буквално пълен с аксесоари за всякакви модели телефони. Мисля, че там ще намериш каквото ти трябва. И само между другото, ако си купиш от там протектор, ще ти го поставят на място.
За съжаление несъм от София и затова пазарувам предимно по интернет. Тук във Видин няма голям избор за по-скъпите телефони  Bu
Цитирай

Ами конкретно модела който избрах пасва точнонпо рамката на телефона, нищо общо съсбтвоята снимка. Лепилото е само по краищата и трябва да се ползва по-плитък кейс, за да не повдига протектора

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Сложих този протектор на Нилкин. Всичко прилепна перфектно, но има неща, които ме ми харесват много.Черните рамки на протектора закриват малка част от дисплея. Минимлано е, но го има. Успях да заснема да видите. Иначе качеството е Топ. Но честно казано предния с лепилото стоеше по-добре.

И понеже бяхте писали, че се махат трудно. При мене се отлепи супер лесно, даже по-лесно от обикновен стъклен.

[Изображение: yE3zPEI.jpg]
[Изображение: iKBJnrEr.jpg]
[Изображение: XOea9zn.jpg]
BGN 30.03 | Nillkin Full Glue Glass for Huawei Mate 20 Pro Screen Protector Protective Film Tempered Glass 9D 9H Safety Free Install Tools
https://s.click.aliexpress.com/e/oXdKLuUY
Цитирай

Наистина е кофти

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

На снимките изглежда доста, но реално е много малко, защото протекторът пречупва картината и се вижда повече, погледнато челно. Най е резнато в долната част, но пък там не е фатално, защото са ми навигационните бутони.
Цитирай

Бихте ли споделили с какъв калъф сте в момента.. Smile
Цитирай

(2019-11-16, 11:52:06)icaka2001 написа:  Ето линк, но в момента не са на намаление. Изчакай и ще ги вземеш и по евтини.

BGN 55.76  65%OFF | QCY QS2 TWS Bluetooth V5.0 Headphones 3D Stereo Sports Wireless Earphones with Dual Microphone
https://s.click.aliexpress.com/e/2BJdaoPW

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk


Току-що си поръчах. С намалението за 10-годишнината на Алиекспрес стъпват на 32лв. Дано дойдат по-бързо за да споделя лични впечатления.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Чудя се между тези твоите или тези
#Aliexpress BGN 33.01 17%OFF | Original Xiaomi Redmi Airdots TWS Headphones Xiaomi Wireless earphone Voice control Bluetooth 5.0 Noise reduction Tap Control
https://a.aliexpress.com/_dYbK0ZE

Поръчах като твоите. Щв ги видим
Цитирай

(2020-03-31, 14:53:35)1124 написа:  Чудя се между тези твоите или тези
#Aliexpress BGN 33.01  17%OFF | Original Xiaomi Redmi Airdots TWS Headphones Xiaomi Wireless earphone Voice control Bluetooth 5.0 Noise reduction Tap Control
https://a.aliexpress.com/_dYbK0ZE

Поръчах като твоите. Щв ги видим


Единственото, което ми харесва повече в Еърдота е, че е по-малка кутийката и съответно заема по-малко място. В Интернет има доста видеоревюта със съпоставяне на тези 2 модела. Цената е идентична. Повечето са в полза на TWS. Отзивите на клиентите също. Затова се спрях на тях. + бяха и препоръките на Ицака.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Някакви нови протектори не измислиха ли читави за извити екрани, за сега с Uv лепило то най добре при тях няма черна рамка, но цапаница голяма при слагане

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2021-04-15, 11:35:51)rosenrt написа:  Някакви нови протектори не измислиха ли читави за извити екрани, за сега с Uv лепило то най добре при тях няма черна рамка, но цапаница голяма при слагане

Бях си поръчал такъв с UV лепило и понеже не знаех колко лепило да сложа, при поставянето на протектора, от всички краища започна да излиза лепило. всичко се оклепа и събрах проектори, лепила, упътване, кърпички и в кофата за боклук. 

П.С. От цялата работа после си играх да чистя телефона от лепилото, понеже беше се набило навсякъде.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

И аз се оглеждам за читави протектори, ама освен УВ, другите са боза.
Цитирай

Дойдоха ми от Китай кейс син и 2 броя ув протектори. Ако някой има интерес да драсне едно л.с. Ще дам комплекта на али цените Smile
Цитирай

Здравейте, от къде мога да си поръчам качествена оригинална батерия за mate 20 pro?

Huawei P10 [Android OS 7.0]
Huawei P9 Lite [Android OS 6.0]
Samsung Galaxy S ІV White [Android OS 5.0.1]

HTC Desire X [Android OS 4.1.1]
Цитирай

Оригинална на 100% само в сервиза на хуауей на Леге 6. Всяка последна седмица от месеца в четвъртък и петък имат акция и има 50% отстъпка при извънгаранционен ремонт. Ако не се лъжа без отстъпката излиза към 80 лв с нея някъде към 40. И имаш чисто нова оригинална батерия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • HTCX
Цитирай

Сега има промоция в сервиза,смяна на батерия за 45 лева  https://consumer.huawei.com/bg/support/battery-service/
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • HTCX
Цитирай

(2021-08-06, 09:33:58)HTCX написа:  Здравейте, от къде мога да си поръчам качествена оригинална батерия за mate 20 pro?


Наскоро сменях батерия, но не на Леге. Не ми се занимаваше с тях. Отидох в един квартален сервиз. Като предварително се бях обадил да питам дали имат батерия за мейта и уж имаха. Сложиха я и телефона почна да bootloop-ва. Върнахме моята и тръгна. Двете батерии бяха еднакви като волтаж и капацитет единствената разлика беше 1 цифра в номера на батерията. По принцип и двете батерии по номера пишеше че са за мейт 20 про. В крайна сметка човека поръча абсолютно същата по номер като моята и на следващия ден я сложихме и тръгна без проблем. Излезе ми 45 лв батерията и 10 лв за смяната. Не препоръчвам да се пробвате да сменяте сами батерията. Според няколко теми в чуждестранните форуми телефоните са заключени към модела на оригиналната батерия и не приемат другата. Ако ви се занимава отидете на Леге, аз лично последният път останах разочарован, защото занесох телефона в гаранция и казах че е за смяна на батерия (знам че не се покрива от гаранцията), те казаха ще направим диагностика и ще ви кажем какво е. След около 2 седмици ми се обадиха че телефона ми е готов, без да са ми се обадили дори да ми кажат какво ще му правят. В крайна сметка не бяха сменили батерията, която исках и щях да си платя, а гаранционно ми бяха сменили лентов кабел…


Sent from my  iPad Air 4 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 2 потребители изказват благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • alexbg67, HTCX
Цитирай

На 99% съм сигурен че нашия телефон няма сериализирани модули към дънната платка. Което значи че може да ти е сложил батерия за едносимов или телефон за друг регион примерно. Иначе казано модела е грешен, а не че има някакво ограничение, заложено от производителя. Смяната от крайния потребител не бих я препоръчал. дори аз не бих си я сменил, въпреки че за 30 мин ще го направя. Проблемът е точно че оригинални части няма. Само в официалния сервиз. А там доколкото знам не продават на крайните потребители. А да си слагам евтинджос менте, какъв е смисъла.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Andon0v за това мнение:
  • alexbg67, Be6i4, HTCX
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)