Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - първи впечатления
#76

Друго което ми направи впечатление е, че при набиране н номер много бавно свързва с отсрещната страна. Същото е и когато от друг телефон набирам Xiaomi-то. Детето до сега беше с едно ЛГ Г3 и то много бързо набираше абонат. Аз с нота набирам абонат за не повече от 3 до 4 секунди.
Да разбирам ли, че на този телефон не може да се деактивира бързото зареждане?
Цитирай
Аксесоари
#77

Бързото зареждане се "деактивира" само с бавно зарядно.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#78

Да разбрах, че телефона фабрично идва с т.н. бавно зарядно и за да се използва бързото зареждане трябва да се закупи др. зарядно. На няколко пъти ми се случи телефона сам да отхвърля обаждане и веднага на дисплея да изпише пропуснато обаждане. На какво може да се дължи това?
Цитирай
#79

Това с обажданията и при мен го има .Имам и друг проблем, постоянно ми изписва изтеглен файл .[Изображение: 91489a7f1704c22deebe4885e24845bd.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

За изтеглен нов файл, да не се получава от синхронизация на снимки на потребителите на Вайбър или да са ти пратили клипче снимка нещо. Аз го нямам този проблем. Ако си задал/а от известия и за това да те уведомява, не че съм видял подобна отметка

 Huawe G7-L01
Цитирай
#81

Колеги, колко реално държи батерията с нормална употреба, сега съм с mi 8 lite, пуснах го в olx, 48 часа на батерия с нормална употреба ми се вижда твърде малко, моля ви напишете мнения, благодаря !
Цитирай
#82

Трябва да е като на ноут 5. Снапдрагон 636 е икономичен спрямо 660 и 4000 е повече от 3ххх
Цитирай
#83

Пред дилема съм, да си остана с mi 8 lite или да сляза на note 6 ?!
Цитирай
#84

Телефона го ползва детето, аз от време на време го разглеждам и за това не мога да дам акуратно мнение. От беглото наблюдение мога да кажа, че телефона доста добре се представя, разбира се като го сравнявам със Самсунг Нот 8, който ползвам. Понеже телефона е на една седмица очаквам след няколко зареждания батерията да се подобри още. С първото зареждане направих около 8 часа СОТ.
Цитирай
#85

Извинявай за тъпия въпрос, какво имаш предвид под СОТ ?
Цитирай
#86

@onyx_82, това е колко часа ти изкарва дисплея в работно състояние.

 
Цитирай
#87

@NoMaD, в момента батерията е на 67% , в статистиката пише, продължителност на включване на екрана 1ч. и 52 мин.
Цитирай
#88

Като цяло е добре, засечи си пак СОТ преди следващото зареждане на батерията.

 
Цитирай
#89

Извинявай какво е съкращението СОТ.
Цитирай
#90

Отговориха ти!
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1546975

https://www.gogi.in/screen-on-time-sot.html
Цитирай
#91

(2019-03-09, 13:03:47)onyx_82 написа:  Извинявай какво е съкращението СОТ.
СОТ - Screen on Time. Или казано на български "Време на включен екран".

 
Цитирай
#92

Много благодаря на всички за отзивите и бързите отговори, адмирации !
Цитирай
#93

Каква е ролята на тази опция?[Изображение: f557bbe1b60afacb04fcc0b8fca13d5a.jpg]

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#94

Ако си включил "Икономия на батерията", то при достигане на 60% зареждане (и повече %), тя ще бъде изключена.

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • ivanov_km, suffer
Цитирай
#95

Преди три месеца си купих Xiaomi Redmi Note 6 Pro, допадна ми много но след известно време при включване на телефона ми изписва на дисплея - ” Не покривайте областта на микрофона  ”,  при набиране на контакт дисплея гасне.  Като прекарам с пръст в областта на предната камера светва, явно имаше проблем със сензора за близост на дисплея. Тъй като е в гаранция реших да го върна за решаване на проблема. Понечих да върна първоначалните настройки през андроида за да не го изпращам с информацията в него, но ми поиска някаква парола реботнах го с копчетата както съм правил с други телефони за да направи нова инсталация на андроида и след като изтри всичко ми поиска пак някаква парола. Оказа се че преди да въстановя настройките е трябвало да излезна от MI акаунта и сега телефона ми е заключен. Моля за съвет и помощ.


Прикачени файлове
.jpg образ.JPG Размер: 55.6 KB  Сваляния: 41
Цитирай
#96

Същия проблем имам ,чат- пат се появява не ми е проблем.Надявам се с ъпдейта да се оправи.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

(2019-02-12, 18:15:37)alex7777 написа:  Нищо не намирам, ако знаеш нещо по конкретно ще съм благодарен да ми кажеш. Рових къде ли не ? 
А случайно някой да знае как се изключва това за постоянно.
Моят телефон има същия проблем, казаха ми, че има проблем със сензора за близост.
Цитирай
#98

(2019-04-21, 15:25:12)nikkpol написа:  Преди три месеца си купих Xiaomi Redmi Note 6 Pro, допадна ми много но след известно време при включване на телефона ми изписва на дисплея - ” Не покривайте областта на микрофона  ”,  при набиране на контакт дисплея гасне.  Като прекарам с пръст в областта на предната камера светва, явно имаше проблем със сензора за близост на дисплея. Тъй като е в гаранция реших да го върна за решаване на проблема. Понечих да върна първоначалните настройки през андроида за да не го изпращам с информацията в него, но ми поиска някаква парола реботнах го с копчетата както съм правил с други телефони за да направи нова инсталация на андроида и след като изтри всичко ми поиска пак някаква парола. Оказа се че преди да въстановя настройките е трябвало да излезна от MI акаунта и сега телефона ми е заключен. Моля за съвет и помощ.

Ако имаш МИ акаунт няма от какво да се притесняваш.
Закачаш телефона за WiFi И се вписваш с паролата си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • nikkpol
Цитирай
#99

(2019-04-21, 16:03:27)suffer написа:  Ако имаш МИ акаунт няма от какво да се притесняваш.
Закачаш телефона за WiFi И се вписваш с паролата си.

Проблема е, че си забравих паролата и пробвах няколко пъти да го отключа и явно MI ми заключиха телефона тълкувайки ме като крадец. В последствие чрез забравена парола си промених паролите в акаунта и влезнах, но вече не приемаше кода за отключване. Впрочем при опитите да го отключа забравих да сложа СИМ картата и може би от това и многото опити ми го заключиха. Пратих го така в сервиза на фирмата от която купих телефона с актуалните gmai и MI акаунти но явно и те не можаха да се справят с отключването, с една дума хубаво оплесках нещата и почти съм на път да си купя друг телефон.
Цитирай

Последно кой екран виждаш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)