Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Global Stable 10.0.2.0 вече е достъпна ОТА!
#1

Пристигна MIUI 10 Global Stable 10.0.2.0

   

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на gimara за това мнение:
  • ilhand, lubomir_d
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен дойде. Инсталирах я, засега не виждам нищо ново съществено, но пък и няма проблеми

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Инсталирах я на двата телефона в къщи. Не прочетох за проблеми по форумите. Като мине ден с нея, ще говорим Smile
Цитирай
#4

Доста критично ревю прочетох
https://en.miui.com/thread-4290321-1-1.html
Цитирай
#5

Колеги, мнения? ( Ръчно проверих)[Изображение: 8e4297f4fbcca81ee178be4a51437204.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Темата май е друга,но все пак..... това не е никаква актуализация. Дори за седмичен ром не го броя за актуализация. Малко се поизложиха за пореден път.
Цитирай
#7

От няколко часа съм с актуализацията, за сега е добре. Отваря по-бързо и камерата зарежда малко по-бързо и снимките . Батерията за сега не съм видял някаква промяна, но ще кажа вече довечера.

П.п Лицевото се отключва по-бързо ,което ми направи впечатление и сензора за пръстови отпечатъци.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

сменил ли си региона за лицево отключване или вече е достъпно и за нашия регион?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#9

(2018-10-24, 09:34:58)dusaka написа:  сменил ли си региона за лицево отключване или вече е достъпно и за нашия регион?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
В Индия съм. Все още май го няма в БГ

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

При тест на видеоклип с 1080p, 60k (fps) е много затъмнено. Който е с актуализацията така ли му е?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Добре колеги аз съм с тази версия, обаче си мисля за xiaomi.eu 10.0.2.0 . Дали не е по-добра ? Нещо за тази чета много негативни мнения относно батерията, камерата. А не мога да направя сравнение с предни версии, защото имам телефона от седмица.
Цитирай
#11

Дори security patch-ът не се обнови...
Цитирай
#12

На 10.1 ще го обновят
Цитирай
#13

След ъпдейта като че ли по-бавно се зарежда батерията..
П.п Всяка седмица ли има ъпдейти или се бъркам?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Не, не всяка седмица, значително по-рядко.

MIUI се разпространява в три версии:

1. Експериментална версия, която се обновява често, всъщност всеки ден и е достъпна за малка група подбрани потребители. На практика това е алфа версията. Предполага сериозен риск от бъгове. Целта е първоначален вътрешен тест на нововъведенията (като всяка алфа версия).

2. "Девълопърска" версия, която се обновява веднъж седмично. На практика това е бета версията. Може да бъде инсталирана и изпробвана от всеки, който притежава съответния телефон и има отблокиран bootloader. Всяка бета версия на софтуерен продукт има за цел провеждане на тестове сред широка група от потребители, извън структурите на самия производител.

3. Стабилна версия. Тази, която получават потребителите официално. Като всяка стабилна версия на софтуер се очаква да не включва никакви тестове и да няма грешки. Като всяка версия на който и да е софтуер, на практика няма как да не съдържа и бъгове. За нея говорим (MIUI 10 Gloabal Stable v. 10.0.2.0). Обновява се веднъж на един или два месеца.

Последните две версии - стабилната и бетата имат по два варианта - глобален и вариант за Китай.
Цитирай
#15

Благодаря ти за обяснението!
Ще снимам батерията когато остане на 15% ,за тези които желаят да видят след ъпдейта как се държи батерията.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

(2018-10-24, 19:05:39)HSGeorgiev написа:  2. "Девълопърска" версия, която се обновява веднъж седмично. Може да бъде инсталирана и изпробвана от всеки, който притежава съответния телефон и има отблокиран bootloader.

Не е необходимо.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#17

В 2 часа през ноща го включих  да се зареди. Събудих се в 4:30 вече беше ок . И от тая сутрин до сега съм на 85 процента. Нарочно цял ден не го ръчках да видя . Нито мобилни данни пуснах нито Wi-Fi . Дали нещо не точи от тази актуализация дето я направих снощи?

САМО ЛЕВСКИ
Цитирай
#18

Ами виж какво може да ти е "точило" Smile

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-10-25, 16:20:19)plamen_k написа:  Ами виж какво може да ти е "точило" Smile

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#20

Всичко изглежда наред, говорено ли е по телефона? Лично при мен няма проблем с батерията след актуализацията.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

(2018-10-25, 16:34:16)plamen_k написа:  Всичко изглежда наред, говорено ли е по телефона? Лично при мен няма проблем с батерията след актуализацията.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Не е говорено. Много странно предните дни не беше така.
Цитирай
#22

Пробва ли да го рестартираш и да видиш дали пак продължава да пада бързо батерията?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

(2018-10-25, 16:37:15)plamen_k написа:  Пробва ли да го рестартираш и да видиш дали пак продължава да пада бързо батерията?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Не съм сега ще видя.
Като го изключих от заряд сутринта цял ден до към 2 часа нито съм го пипала нито нищо и хоп 85 % . Сега ще пробвам да видя . Нека и другите колеги да се включат ако имат този проблем.
Цитирай
#24

И аз бях така от нищото ми точеше.. само че разбира се по-малко % . Бях оставил телефона когато си лягах на 97% ,ставам гледам на 93%..

Пратих доклад, да видя ко ш направят...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Навсякъде по форумите ревът от батери дрейн на 10.0.2.0 . Аз реших да пробвам седмичните глобални, вчера следобяд сложих 8.10.11 , да видим как ще е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)