Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Доход от телефона.
#1

Здравейте, преди няколко дни попаднах на едно приложение, което ви "плаща" за да ходите. Става въпрос за Sweatcoin. Като ходите самото приложение брои крачките ви, конвертира ги във виртуална валута SW$ и после може да си купувате пари от магазина на приложението, или да си ги вкарвате в PayPal. 1SW$ е около 1000 крачки. За 20000 SW$ можете да си вземете iPhone XS или 1000$, което идва по 0.05$ на 1000 крачки и ако правите по 8-10 000 крачки, това са ви 0.40-50$ на ден, 12-15$ на месец, което не е много, но пък няма грам инвестиция. Относно батерията, моят Honor 10 издържа ден и половина с фейсбук, камера, разговори и т.н. Можете да прочетете ревюта в интернет, има хора които са взимали пари от там. В момента събирам валута и "последователи" за да видя как стоят нещата с PayPal.
Сега дойде и момента с уловката:
Приложението отчита крачки само когато ходите извън сгради и е нужно GPS-а да е пуснат(Въпреки че на мен ми брои и малка част от крачките които са в сграда).
Ще съм ви благодарен ако помогнете и се регистрирате през МОЙ реферален линк, а това е Приложението в GooglePlay[Изображение: 6b62b645d09c1a84a7dacf3336def512.jpg][Изображение: 744c9e7fe23e25a492592f3518471be3.jpg][Изображение: e17dc0c2907eb28c9d4160ec81697982.jpg][Изображение: ddb26bbccaef0e852b42a2167fb0a180.jpg]

Sent from Honor 10
Цитирай
Аксесоари
#2

...Ахам, и един мормот..знае се какво..

 
Цитирай
#3

Не те разбрах

Sent from Honor 10
Цитирай
#4

"Стани донор за биткойн" да си кажем истината,а след няколко месеца я батерия я телефон на боклука!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Можете и от Runtopia.
Братовчед ми си взе тениска от там. Имах акаунт за малко, но му го подарих (да си купи нещо от там).

Мисля, че ще може да се мами това приложение.
Хвани телефона си в ръка и имитирай движение все едно ковеш нещо с чук XD Прави го примерно 1 минута.
Цитирай
#6

Приложението работи от 2 години и плаща, за България е пуснато официално преди два месеца.
От приложението може да се печели по 50-100 $ на месец, но за целта е нужен тим, а не стадо каквото сме ние българите.
Метода по който работят с приложението нормалните хора в нормалните страни е като се организира отбор и се избира един от потребителите на отбора за boss с вертифициран пейпал акаунт.
Приложението има опция да се изпращат заработените точки през деня на избран потребител на приложението - в случая биват изпращани на избрания потребител (boss) дневните точки.
Като за целта се прави публичен чат във вайбър със всички потребители в отбора, и в този публичен чат се споделят и скрийншотове от дневните точки на всеки потребител на приложението, според скрийншотовете отговорника на отбора разпределя на всеки печалбите като се достигне минимума от 20 000 точки за пейпал и им изпраща заработеното в техните пейпал акаунти.
Ползвам приложението от самото му одобряване и включване на България в него, от преди два месеца, не видях смисъл да пускам тема където и да е било за него, поради причините по долу.

Има и други тънкости но не ми се навлиза в подробности поради доста причини.
И тук в тази държава  ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО ДА СЕ СЛУЧИ! 

Първо: Хората са предубедени и не вярват, започват да вярват когато вече е твърде късно.
Второ: Завист, алчност злоба.
Трето: Ограничено и овчо мислене, защото сме стадо, а не тим.
и т.н.
Цитирай
#7

Здравей, колко успя да събереш за 2 месеца?
Аз за 5 дни събрах около 65$ с 2-ма поканени.
Тук никога няма д може да се организира неещо като отбор, щото го има "аз ще ходя, ти ще ми откраднеш парите" ..
Sent from Honor 10
Цитирай
#8

(2018-10-24, 20:02:39)barut написа:  Ограничено и овчо мислене, защото сме стадо, а не тим.
и т.н.

Много точно казано!

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#9

Да внеса малко смут - някой може ли да провери - понеже това печелене се превръща в "занятие" дали не трябва печелищите и получаващи доходи от услуги в чужбина да се регват по ДДС?

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#10

ДДС - ако си търговец.
Иначе всеки за доход със сигурност се дължат данъци
Цитирай
#11

Ако е по занятие - ставаш като търговец. Аналогично с драмите с Еконт и НАП.

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#12

с Еконт и Нап е малко по-различно
Цитирай
#13

Здравейте вече и аз имам Sweetcoin, ако някой желае да се присъедини да използва линка и аз ще му обясня как действа.. Копирайте линка www1.sweatco.in/i/valentin737376 Check out this free app ? It pays to walk!  можем да се обединим и така много бързо ще спечелим.. това е моят номер, ако някой иска да пита, няма проблем 0895868062
Цитирай
#14

(2018-10-24, 20:27:42)KngRoo написа:  Тук никога няма д може да се организира неещо като отбор, щото го има "аз ще ходя, ти ще ми откраднеш парите" ..
Sent from Honor 10
Ами че то винаги става така, как хората няма да мислят така?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#15

Попринцип няма нищо безплатно, ако съм наясно с уловката, мога да преценя дали ме устройва или не. Клоня към присъединяване, но с това неизвестно ми е трудно да се реша. Ако споделите би било добре.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#16

(2019-02-24, 16:23:39)pepy1 написа:  Попринцип няма нищо безплатно, ако съм наясно с уловката, мога да преценя дали ме устройва или не. Клоня към присъединяване, но с това неизвестно ми е трудно да се реша. Ако споделите би било добре.

Ами по-принцип нищо не губи човек, когато го има.. аз си го инсталирах защото работата ми е свързана със ходене, и всеки ден изминавам по 10 000 крачки.. до колкото прочетох като събереш 20 000 виртуални пари можеш да си вземеш телефон или 1000долара кеш.. ако има отбор от 5 човека за 2 месеца да се съберат виртуално тези пари после си ги разделяте Smile
Цитирай
#17

Ей тъй ходиш и ти дават пари. Даже не е приложение да показва реклами, то е в джоба, ти ходиш и ти дават пари...а те какво взимат в замяна или това е някакво благотворително?

Нещо тъй да си копа криптовалутка, някой ботнет, такова нещо... Big Grin Big Grin
Цитирай
#18

За копането трябва сериозен хардуер и специфични температурни условия, пък и ще се усети по устройството. Така си мисля, може и да бъркам. Аз затова попитах за уловката. Иначе знам какво представляват стаите с климатици и сериозни видеокарти за виртуална валута.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#19

(2019-02-24, 16:40:10)Valko_9309 написа:  Ами по-принцип нищо не губи човек, когато го има.. аз си го инсталирах защото работата ми е свързана със ходене, и всеки ден изминавам по 10 000 крачки.. до колкото прочетох като събереш 20 000 виртуални пари можеш да си вземеш телефон или 1000долара кеш.. ако има отбор от 5 човека за 2 месеца да се съберат виртуално тези пари после си ги разделяте Smile

Аз ходя също по 8000 10000 крачки на ден. Да ти кажа ли колко койн-а получавам- около 1 на ден, в добрия случай 2, което е равно на 2000 до 4000 стъпки. Но си го ползвам, нищо не ми струва, и батерия не харчи особено.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)