Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Надраскан екран
#1

Здравейте колеги, докато чаках да ми дойде протектора за екрана сложих на телефона flip protector, но ... аз си знам късмета. Между протектора и телефона е влязла прашинка / камъче и докато е бил в джоба се е търкало. Странно как, китайската пластмаса на протектора е непокътната, но якото горила глас стъкло е станало а г*з там, където се е търкало. Естествено ... хубавият протектор дойде на другия ден.
Та, вината си е моя, но да попитам има ли някаква паста, която да заличи драсктините Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-10-26, 13:48:53)djsnipa написа:  Здравейте колеги, докато чаках да ми дойде протектора за екрана сложих на телефона flip protector, но ... аз си знам късмета. Между протектора и телефона е влязла прашинка / камъче и докато е бил в джоба се е търкало. Странно как, китайската пластмаса на протектора е непокътната, но якото горила глас стъкло е станало а г*з там, където се е търкало. Естествено ... хубавият протектор дойде на другия ден.
Та, вината си е моя, но да попитам има ли някаква паста, която да заличи драсктините Smile
С паста за зъби и кече или вълнен парцал,това оправя пластмасата на фаровете и слюдата на скутера.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#3

По-скоро не. Надраскан ти е най-вероятно горния слой защита срещу замазване. Може да пробваш с паста за зъби и вълнен парцал. Само да не стане по-зле.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#4

(2018-10-26, 14:39:56)remixa92 написа:  По-скоро не. Надраскан ти е най-вероятно горния слой защита срещу замазване. Може да пробваш с паста за зъби и вълнен парцал. Само да не стане по-зле.

Ще пробвам първо на стария телефон Smile
Цитирай
#5

С паста за зъби, но да няма гранули в нея, аз така спасих стъклото на камерата на мой телефон преди време.
Цитирай
#6

Какъв протектор си взе? Ня моя стъклен ми се образуваха две малки балончета въпреки перфектното поставяне и ми изкарват очите понякога.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Да не прозвучи като реклама,но пробвай това:
https://dice.bg/displex-glass-repair-pol...-item34387

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)