Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефон, карта, обслужване А1
#1

Мой роднина скоро се оплака от един проблем - набира номер, чува се еднократно тиит и повече нищо не се чува. От другата страна вдигат и го чуват, отчита разговор, но той нищо не чува. Случва се рядко. Сменихме апарата. И двата са нокиа с бутони. Със сменения прави същите номера. Случва се при набиране на различни номера, случва се и при използване от различни места (т.е. свързан е към различни клетки). Според великите консултанти в офис на А1 няма как да е от картата, защото видяха нейните параметри в системата.

На някой да му се е случвало подобно нещо? Идеи?

Android Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#2

Сим картата е проблема.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Или това?

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Забравих: Проблемът се появява в София град и област

Android Huawei P30
Цитирай
#5

Имах подобен проблем с една симка на боб навремето,вечно всеки път като мина на мобилен трябваше ръчни настройки да правя.И то с няколко телефона,накрая им бих шута и смених оператора.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Жена ми е на А1, а аз на Виваком.
От няколко дни А1 имат проблеми с мрежата си в региона на Бургас.
Често и се случва да набира някого и да няма никакъв сигнал.
Налага и се да набира по няколко пъти и понякога не може да проведе разговор
Поне в 10 разговора помежду ни спирам да я чувам по някое време
и веднага след това се чува все едно превъртане като на магнетофонна ролка.
Идея си нямам докога ще си "подобряват" мрежата
Цитирай
#7

A1 са едно минало ,едно нищо или казано така:
Вълкът козината си мени но нрава никога.
От скоро съм на Теленор и от 3г. на Мтел,имам още няколко месеца и им бия шута.Мрежа-трагедия,интернет-трагедия,обслужване-трагедия.Чудя се с какъв акъл подписах тогава за още 2ве години.От както съм на Теленор мога да кажа че съм 6.Мрежа на 4г и не да играе обхвата и да си губи като на Мтел,а стабилна и затова интернета ми е през Теленор,а ало,ало през Мтел до изтичане на тези 4 месеца.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#8

Всеки оператор си има кусури, но не споменаваш и недотатъците на теленор, а само ги хвалиш! Както и да е, да не се отклоняваме от темата. Автора да сподели на консултантите това което сподели на нас! За мен проблемът е в чипа/картата. Посети и други офиси, ако откажат, можеш да повредиш ти чипа/но така че да няма външни белези/ Тогава щат не щат, ще ти го сменят.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

(2018-10-28, 13:20:45)pepy1 написа:  можеш да повредиш ти чипа/но така че да няма външни белези/ Тогава щат не щат, ще ти го сменят.

И аз се замислих за това, но не знам дали ще се получи повреждането.

Android Huawei P30
Цитирай
#10

Ред е на alisali1234 да ти помогне, все пак е техен бивш кадър!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#11

(2018-10-28, 13:20:45)pepy1 написа:  Всеки оператор си има кусури, но не споменаваш и недотатъците на теленор, а само ги хвалиш! Както и да е, да не се отклоняваме от темата. Автора да сподели на консултантите това което сподели на нас! За мен проблемът е в чипа/картата. Посети и други офиси, ако откажат, можеш да повредиш ти чипа/но така че да няма външни белези/ Тогава щат не щат, ще ти го сменят.
А защо не като съм доволен,в цяла София мтел 4г е пълен....интернета също.За мой късмет в кавички имам служебна бисквитка за лаптоп към мтел... мъъъка с интернета,добре че си взех нот9 с теленор че успявам да си свърша служебните работи,а и при теленор интернета не се топи като на ментела.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#12

Когато Мател/А1 си оптимизираха мрежата в гр. София също имаше такива проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)