Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI MIX 3- покупка, магазини и цени
#51

(2019-01-18, 09:16:03)airbus написа:  Клиентите могат да закупят флагманите ексклузивно на a1.bg срещу 839,99 лв. в брой за Xiaomi Mi Mix 3 и 869,99 лв. в брой за Xiaomi Mi 8 Pro.


Цените не са лоши, за последно поколение флагмани и с две годишна истинска официална гаранция във България. Но като ще плащате 50 лв. на месец за абонаментен план, можеха да дават неограничен нет, както Виваком за тези пари или поне 50-100 ГБ на максимална скорост. Сегашната оферта на Мтел/ А1 за 15 ГБ нет с план от 50 лв. е подигравка....

Виваком от друга страна нямат нито един флагман на Xiaomi в каталога си, за разлика от двата други оператора. Винаги са предлагали най-добрите планове на пазара с най-много включени услуги и най-лош избор откъм телефони.


Цитирай
Аксесоари
#52

Привет, от днес съм с Mi Mx 3, закупен от официалния вносител. Вероятно избързах малко, но .... За първи Xiaomi  първоначалните ми впечатления са, че надминава очакванията. Въпреки притесненията ми относно  батерията с фабричния заряд успях да постигна 4.12  SOT.  Поздрави!


   
[-] 2 потребители изказват благодарност на dap за това мнение:
  • milss, suffer
Цитирай
#53

(2019-01-23, 22:24:16)dap написа:  Привет, от днес съм с Mi Mx 3, закупен от официалния вносител...
Ако не е тайна, кой е той?

 
Цитирай
#54

@dap, Честито ново устройство.
Не си споменал и от колко процента на батерията реално си започнал твоята консумация при използването на новата си придобивка.
4 часа като цяло е сравнително нисък резултат (дори за мен незадоволителен), като си го обяснявам с неясното начало на стойност на батерията и липсата на първоначални цикли на зареждане като за нова батерия. Пожелавам ти поне двойно потребление, което вярвам, че трябва да бъде възможно за устройство от това поколение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#55

4 часа СОТ със фабричния заряд, който няма да е повече от 65% си е супер

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#56

Дай малко повече информация за слайда? Мен това ме спря да си го взема. В смисъл че докато гледах някакво ревю, забелязах, че не прилепва съвсем плътно? Така ли е?
Цитирай
#57

Това с разтоянието е умишлено направено така. Едва ли ще има някакви ядове със слайда.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#58

Да. Предполагам, че е умишлено и са го направили възможно най здрав. Някак си само визуално нещо не ми хареса... Но пък не съм го виждал на живо. Може да е много добре. Ще изчакам ми9 Smile
Цитирай
#59

@NoMaD, не е тайна - Солитрон. Относно заряда не съм много сигурен, тъй като бях развълнуван, но както колегата е написал, не беше над 60%. Луфтът на слайдера е минимален. Нещо много дразнещо, когато телефон е в режим "Full screen gestures", че клавиатурата не хваща добре по краищата (one hand mode на клавиатурата помага). До колкото знам, последното не е проблем само за този модел. Друго леко дразнещо, което според мен е заради слайда, е вибрацията, която някак си дрънчи на кухо  Big Grin . Днес дори успях да подкарам VoLTE, ако за някой представлява интерес.

Поздрави!
[-] 3 потребители изказват благодарност на dap за това мнение:
  • milenvn, milss, suffer
Цитирай
#60

(2019-01-25, 19:44:43)dap написа:  @NoMaD, не е тайна - Солитрон...
С една малка подробност, че един дистрибутор или официален представител, който има договор за това със съответната фирма може да има претенции към други вносители или разпространители на същия продукт. Ако няма такъв договор - нищо не пречи на други фирми да продават съответния продукт. Което всъщност и правят другите онлайн търговци, които също предлагат устройствата от същия бранд. Така че табелките “официален вносител”, “основен вносител”, "оторизиран вносител" са си по - скоро за заблуда на клиентите.

 
Цитирай
#61

Хайде не със "лошо". Много да те радва телефона. Ще следя с интерес мненията за телефона. Друго си е мнение от притежател на телефона.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#62

(2019-01-25, 19:44:43)dap написа:  Днес дори успях да подкарам VoLTE, ако за някой представлява интерес.

За много хора представлява интерес, благодаря за ценната информация! Добaвям телефона в списъка с поддържани модели за VoLTE,  а на теб желая дълго и безпроблемно ползване!


Цитирай
#63

Промоция в Get.BG за 969лв. https://www.get.bg/xiaomi-gsm-mi-mix-3-d...3aQo-cEfIE
Цитирай
#64

Здравейте колеги, от един месец използвам Mi mix 3, закупен от А1 с договор и съм много доволен. Днес обаче зарядното на телефона спря да работи. Когато купих телефона включих зарядното в контакта и от тогава не съм го изключвал. Телефона е зареждан винаги само безжично. Когато изкарам кабела от щепсела и го мушна в USB порта на лаптопа ми, мога да зареждам телефона жично и безжично. Което според мен означава, че щепсела си е отишл. Интересува ме гаранцията, която имам важи ли и за щепсела или е само за телефона, а също и дали щепсела се е прецакал, защото безжичната плочка е била включена в него нон стоп един месец.
Цитирай
#65

Гаранцията за аксесоарите беше 6 месеца, ако не се лъжа.
Не мисля, че е проблем, че постоянно е включен. Моя пад и той е постоянно с кабела. Имам и един на Самсунг който повече от 2 години не е изключван.

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)