Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

случайно рeстартиране на P20
#1

Здравейте,

приятелката ми си оставила телефона на облегалката на дивана, уж заключен, и след малко усетила вибрация. Явно по някакъв начин го е побутнала с ръка и е притиснала страничните бутони към станата и усетила вибрация. Като го погледната телефонът се включвал, след което изписал "system installation failed" или "system update failed", не беше сигурна какво точно, а долу имало опция "reboot system", което натиснала, и телефонът се включил. Последните приложения, които отваряла преди това, все още седяли. 
Въпросът е възможно ли е при заключен телефон да се изключи с комбинация на клавишите и какво точно е станало? Някави предположения?
Цитирай
Аксесоари
#2

Бе така лесно не се притискат бутони, че и в комбинация. Това прилича на спряна инсталация при ъпдейт. Р20 не сте ли получавали скоро нещо? Ако телефонът е настроен автоматично да инсталира ъпдейти на системата... ама това май е само през нощта да се инсталира и рестартира автоматично. През деня ръчно трябва да се стартира инсталацията.  Да го е видяла в този момент, евентуално, защото ми се е случвало с друг телефон - той си извършва операцията и аз го виждам в края на ъпдейт, преди рестарт, ама аз съм нощна птица и между 2:00 и 4:00 често съм съвсем будна. 
Иначе, струва ми се и такова се е случвало (не помня вече с кой телефон, ползвам ги по година горе долу и какво ли не ми е минало през ръцете), но не е било нищо притеснително. Да го наблюдава, ако пак се случи или нещо друго необичайно.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)