Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забравена фигура, след рестарт на телефона
#1

Здравейте,

Моля помагайте!

Майка ми си забрави фигурата на телефона WTF и сега не може да се отключи. Има важна информация на телефона и не искам да правя фактори ресет.

Има ли спасение?


Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм сигурен на 100%, но мисля, че ако се въведе достатъчно пъти грешна фигура, би трябвало да се появи опция за промяната ми с логване в гугъл акаунт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#3

Пробвах да намеря устройството с Google account през интернет, вързано е към рутера, но нещо не го намира.

Дано да имам късмет да спася положението.

Благодаря!
Цитирай
#4

Това е положението. Аз съм с дълга парола, но ползвам и Smart Lock на гугъл и у дома си е отключен постоянно. https://www.howtogeek.com/226942/what-to...-password/
Цитирай
#5

Ем, още няколко опита да се налучка и ще последва Hard reset.

Според Вас, ако се обадя на сервиза в София официалния на Huawei ще помогнат ли без да изтриват данните?
Цитирай
#6

Нищо не губиш да се обадиш.
Цитирай
#7

Няма да бързам тогава, ще изчакам до утре и ако ли не балтия и всичко заминава.

Обадих им се и доколкото може да се вярва на жената която отговори беше, че е извън гаранционна услуга да ти изтрият данните - хахххахаха, нещо което всеки може да направи сам.
Цитирай
#8

При положение, че има сензор за пръсти за какво изобщо и е трябвало картинка да слага...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#9

Пробвай с това приложение ако се свържеш ще можеш да смениш паролата.
https://play.google.com/store/apps/detai...oidmanager

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

(2018-10-29, 09:58:58)eksoldier написа:  При положение, че има сензор за пръсти за какво изобщо и е трябвало картинка да слага...

Изисква се след всеки рестарт!!!

Fingerprint ID and Face unlocks are only available when PIN or Pattern is set!

Направих фактори ресет.
Цитирай
#11

Добре през гугъл акаунта можеш да махнеш заключването или поне преди време беше така

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#12

(2018-10-29, 10:59:05)Viiipeer написа:  Изисква се след всеки рестарт!!!

Fingerprint ID and Face unlocks are only available when PIN or Pattern is set!

Направих фактори ресет.
Мда. Забравих, че ми иска парола при рестарт. Не ми се е налагало до сега, само при ъпдейт.
Цитирай
#13

(2018-10-29, 19:35:09)Gosho223 написа:  Добре през гугъл акаунта можеш да махнеш заключването или поне преди време беше така

Телефона не се локейтваше, при включен wi-fi, иначе доколкото прочетох, този метод важеше до версия 4.4 Android. Иначе пробвах да задам да се заключи през Google, но не се намери устройството, което принуди  hard reset.
Цитирай
#14

Аз ползвам програмата cerberus. Само да кажа, че на новите андроиди командата изпратена от компютър за отключване не работи. Когато гугъл я засече директно заключва телефона. С други думи си помнете паролите!
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)