Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 7.1 - Лични впечатления и коментари
#76

Когато говориш екрана трябва да загасва. Нищо не се настройва. Може би имаш проблем със сензора за близост
Цитирай
Аксесоари
#77

Не е само той с подобен проблем. И при мен го има. Ако разместя дори и малко, слушалката по време на разговор, екранът се включва и с бузата натискам изчакване или без звук. Дано го оправят при следващ ъпдейт.
Цитирай
#78

Малко късно се включвам, но само да предпожа/предположа нещо.

Тествайте няколко разговора и на другото ухо. Струва ми се, че вероятно сензора за близост може да е някъде по в страни и в зависимост на кое ухо се провежда обаждането той да не се покрива добре с лицето, поради което екрана може да святка.
Цитирай
#79

Хора излезе ли някакъво решение за този сензор за близост,направо не се издържа.Невъзможно е да се говори като си сложиш тела на рамото и веднага отива на някъде,или почва да набира или задържаш разговора.Ако някой е намерил решение ще съм благодарен да сподели
Цитирай
#80

При мен го няма този проблем със сензора, ползвам го вече около четири месеца.

Изпратено с Tapatalk
Цитирай
#81

(2019-03-19, 17:02:05)вес написа:  Хора излезе ли някакъво решение за този сензор за близост,направо не се издържа.Невъзможно е да се говори като си сложиш тела на рамото и веднага отива на някъде,или почва да набира или задържаш разговора.Ако някой е намерил решение ще съм благодарен да сподели

Пробва ли на другото ухо да провеждаш разговорите?
Цитирай
#82

Пробвано и на двете уши - опитам ли да го държа с рамо върху ухото, за да са ми свободни ръцете по време на разговор, греда!
Цитирай
#83

… изключително дразнещ е този проблем... напоследък направо нямам нерви да го търпя повече...

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#84

Здравейте, от скоро гледам да си купя нов телефон и много ми допада 7.1 - сивият дизайн, но като изчетох темата, явно има няколко често срещани проблеми, които са доста досадни. Колебаех се между 7.1 и P20 Lite, на който бързо му падна цената, след като излезе серията P30, а и все пак е по-стар модел, но са със сходни параметри. Благодаря, че коментирате различни неща по телефона, доста е полезно!
Цитирай
#85

Телефона е добър, ако се влияеш от всяко мнение, никога няма да имаш телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#86

Ползвам го от около четири месеца, телефона за тези пари е идеален, предишният ми беше Galaxy S8. Този повече ми харесва, най вече заради чистият андроид, и батерия та е малко по добре.

Изпратено с Tapatalk
Цитирай
#87

От 4 месеца го има мой колега и всеки ден пътуваме заедно и си говорим за телефони, защото аз съм с Нокиа 8.
Никакви проблеми няма с нищо. Даже вчера тествахме и на неговите и на моите уши Smile перфектно е.
Цитирай
#88

Здравейте. Днес закупих Nokia 7.1, но все още нямам впечатления. Заредих го до 100% и му зададох фабрични настройки. Проблема е, че сега имам само няколко икони, но липсва дори стандартната икона Settings, където са приложенията, настройки за Wi Fi и други подобни. Преди да задам фабричните настройки, имах 3-те иконки долу, отляво надясно - триегълниче, кръгче и квадратче (от което се премахват отворените приложения, във фонов режим), а сега имам само триъгълник и едно продълговато символче, което е в средата. Как мога да извадя иконата Settings, да си стои при останалите? Как да си настроя и трите бутончета, за които обясних? В момента имам една малка иконка за Settings, която е в лентата с инструменти горе - тези която се слайдва надолу и минава през ноча. Какво да направя? Благодаря!
Edit: А току що получих актуализация за Pie 9.

[Изображение: Screenshot-20190406-181811.png]
Цитирай
#89

Тъй е с новия андроид пай. На телефона на жена ми свалих custom launcher.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#90

Ясно, благодаря!
След като поровичках телефона, вече започна да ми харесва. Не съм се занимавал много, но първите ми впечатления са много добри. Smile
Цитирай
#91

Привет,
Чекмеджето (App Drawer) се изкарва плъзгайки нагоре с пръст през екрана, там е иконката за настройки.
Изкарване на старото навигационно меню с 3 бутона става от Системни настройки --> Жестове --> Прекарване на пръст през бутона "Начало" --> Изключено.
Цитирай
#92

Яко, получи се! Smile Сега се чудя дали не е по-добре с новото, понеже свикнах с него... :Д
Цитирай
#93

Nokia 7.1 подържа ли OTG?
Цитирай
#94

Минаха 8 дена, след като си купих телефона и продължавам да съм на мнение, че е отличен избор. Работи много добре и не се усеща грам лаг.
Цитирай
#95

Има доста теми за телефона, които съм направил, пишете в тях, за да имате раздел.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#96

И аз вече съм собственик на gloss steel Smile
Цитирай
#97

(2019-04-09, 07:00:25)zmiy написа:  Nokia 7.1 подържа ли OTG?
Поддържа. Даже го използвам понякога да си ъпдейтвам Адруино проектите директно от телефона през USB-C > USB
Цитирай
#98

Здравейте отново! След като имам телефона вече повече от 2 месеца, мога спокойно да кажа, че съм много доволен от избора. Дано не го урочасам, но работи много плавно и не забива. Батерията е 3000 MAh, но го зареждам на около 4-5 дни. Е, вярно че не съм от хората, които са залепени на телефона постоянно, но все пак...
Като заключение мога да спомена, че бих го препоръчал на някой, ако ме попита дали да си го купи. Smile
Цитирай
#99

Здравейте, понеже ще вземам телефончето за подарък на майка ми, ме интересува има ли и тук калъф в кутията, както при nokia 7+?
Цитирай

В моята кутия нямаше калъф (А1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)