Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy s8 + изхвърляне от приложенията
#1

Здравейте ,имам проблем със приложенията на S8+ 
Понякога незнайно поради каква причина ме изхвърля директно и изписва (приложението спря) след ,което не иска дасе стартира опитвам да отворя друго и пак изхвърля ? Възможно ли е да е от андройда ? Дайте някакви насоки преди да отида на сервиз . Чиста кеша и пак същото ,не загрява ,държи си батерията нормално ?
  П.с :телефона го имам от скоро ,втора ръка е и беше за-нолен и е така от както е при мен.
Благодаря !
Цитирай
Аксесоари
#2

Брато сигурен ли си, че не си с реплика?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#3

След като е бил форматиран (занулен) не би трябвало така да прави...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • bumboy
Цитирай
#4

Карта с памет ползваш ли?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Карта памет ползвам

(2018-10-28, 19:41:51)vladi1 написа:  Брато сигурен ли си, че не си с реплика?

Не не е ,сигурен съм
Цитирай
#6

Дай скрийншот от НАСТРОЙКИ->ЗА ТЕЛЕФОНА + също на Информация за софтуера.

Кои приложения правят проблем? Предполагам си го рестартирал?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

(2018-10-29, 07:18:01)bumboy написа:  Карта памет ползвам


Там е ключа за бараката. Махни картата, форматирай телефона и го ползвай малко без нея да видиш дали ше се оправи.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

Искаш да кажеш, че заради картата памет някои приложения спират? Може ли да обясниш, защо причината е в картата, понеже и на мен ми се случва същото от време на време? Моята карта е на Самсунг.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#9

От самата карта едва ли е възможно да се проявяват такива проблеми, но от съдържанието ѝ е доста възможно.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#10

Хм, аз карта сложих само за adb shell командите. Картата ми е малка, действително за кратко снимките се записваха на нея, но вече не, и отдавна не я ползвам освен за adb shell ... Освен да изчистя всичко, което все още е на картата. Спират ми само 2 приложения за снимки. Всичко друго върви гладко.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

Със сигурност проблема с force stop-a е някаква несъвместимост на приложенията с версията на ОС-а на телефона. Примерно приложения, които не са били ъпдейтвани от година или повече. Недейте да си триете нещата от картата с памет, ако нямате сериозни проблеми. Това е все едно да ви се спука гума на колата, ама вместо само да залепите гумата, да си смените и предното стъкло?!

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#12

Едното приложение, което спира при мен е "Галерията". Редовно се ъпдейтва, но е "претоварено" там  - освен, че има множество папки, взаимодейства и с други приложения. Едно от тях е другото, което "спира" - може то да е източника на проблемите и с галерията. Мога да го деинсталирам, за да видя - дали то е причината за спиране и на Галерията.

Действително не ми е драма, не се случва често.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#13

И от картата с памет може да е... Преди като имах телефони с карта памет най често го правиха тоя проблем. Даже си спомням преди 2години като бях с Lenovo A1000 че счупих картата с памет от нерви че не спря да ми крашва апповете

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#14

Мен ми се е случвало на S5 да грее и съответно батерията да пада бързо, като също да забива често. Форматирах често, но си се проявяваше при не определени условия. Трайно се оправи като махнах картата памет Smile .

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#15

При възможност ползвайте качествени,маркови памет карти(отново не е гаранция..но все пак).Имам кофти опит през годините със всякакви карти и определено допринасят за множество проблеми.Друго много важно нещо,което много от потребителите не спазват ,е че при прехвърляне на карта памет от едно устройство на друго то задължително трябва да се форматира,за да работи добре.Това е като закон,освен ако не я закачаш като USB OTG,тогава не създават проблем понеже се разпознава като външен "хард" и е само за прехвърляне на информация.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • divna
Цитирай
#16

Като уточнение към горното ...добре е да се форматира на устройството на което ще се използва.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)