Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 3 проблем с батерията!?
#1

Здравейте, имам въпросната Nokia 3 модел TA 1032 DS. Проблема е с батерията, от 100%заредени вечер преди лягане, на сутринта е на 50%.Спрял съм всички приложения,дори и wifi.
Телефона е ъпдейтнат. В приложения с Интензивен разход на батерия ми показва Google Play. Спрян е да работи на заден фон, същата работа.
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи едни фабрични настройки
Цитирай
#3

(2018-10-29, 10:21:45)billibi написа:  Здравейте, имам въпросната Nokia 3 модел TA 1032 DS. Проблема е с батерията, от 100%заредени вечер преди лягане, на сутринта е на 50%.Спрял съм всички приложения,дори и wifi.
Телефона е ъпдейтнат. В приложения с Интензивен разход на батерия ми показва Google Play. Спрян е да работи на заден фон, същата работа.
Провери за евентуален дрейн на батерията с BetterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
Цитирай
#4

Здравейте,
За да не отварям тема, ще попитам тук.
Преди около месец закупих Nokia 3.1 от telaviv (vivacom). Пред мен отвориха кутийката. Въпреки че изглеждаше абсолютно нов, телефонът имаше фейсбук акаунт със запаметена парола. При фабрично нулиране също си седи.
Когато взех Nokia-та, бе с андроид 8.0.0 и вечер батерията падаше с 1-2%.
От както се ъпдейтна до 8.1.0 вечер пада с 10-15%. Спрял съм гуугъл локейшън, забранил съм процеси на заден фон, но няма разлика. Закупих си и betterbatterystats, но телефонът не е руутнат и не знам как да разгледам.
Моля, дайте съвет.

NOKIA 3.1
Цитирай
#5

Опитай с reset след актуализация на устройството си.

 
Цитирай
#6

Да, опитах. Същото положение. А от съпорта на Nokia твърдят, че 20% било нормално.

NOKIA 3.1
Цитирай
#7

Не, не нормално. Провери батерията с BetterBatteryStats или Wakelock Detector за да се види кои процеси точно топят батерията.

 
Цитирай
#8

След забрана на локейшън на всички приложения, тази нощ не беше паднала и с 1%. Дано да е полезно за някого.

NOKIA 3.1
Цитирай
#9

(2018-11-06, 17:14:18)hhimler написа:  След забрана на локейшън на всички приложения, тази нощ не беше паднала и с 1%. Дано да е полезно за някого.
от кьде се забранява достьп до локация на приложения
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)