Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интегриране на безжично зарядно в кола
#1

Здравейте хора според вас дали е възможно интегрирането на безжично зарядно в кола, както са новите коли в момента примерно мерцедес s класа, bmw 7ма серия, опел инсигния и тем подобни висок клас коли, но в случая на средно статистическа кола от 5-10 хиляди. Идеята ми е да хвана 12v от запалка и някъде бутон за пускане и спиране и каширана бисквитка на удобно место в момента съм измислил на 2те ми коли къде мога да пъхна бисквитките за безжичното зарядно, но в момента не разполагам с телефон който поддържа опцията за да тествам. Та мисълта ми е някой който има възможност може ли да пробва със зарядно за кола да подаде 12v към бисквитката и да тества дали ще започне да зарежда, ако стане доста хора ще се възползват от това безжично зареждане и когато го направя ще постна снимки на това което се е получило.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Нито едно от готовите решения ли не те устройва?
https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...ss+charger
Цитирай
#3

Не и на джипа и на пежото си имам нещо като жабка и си слагам телефона там тези не ме устройват защото трябва да си откачаш телефона а в моят случай само го пъхам и вадя за няма и секунда

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)