Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6T - Лични впечатления и коментари
#26

В няколко Telenor-a в чужбина си го предлагат като устройство, та нищо чудно и тук да го пуснат. Ще видим цената каква ще бъде обаче.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-02-04, 10:17:17)NoMaD написа:  Разгледах каталога, но OnePlus 6T не видях да предлагат.
Да не говорим, че се чуват и слухове, за още един от нашите оператори, който ще го предлага...


Прикачени файлове Миниатюри
   

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#28

Остава сега да видим и цената...приемлива, разбира се.

 
Цитирай
#29

Трябва да е много приемлива, за да ме накарат да си го взема от тях, вместо директно от OnePlus

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#30

Добавиха ли вече БГ език в менюто?При положение че ще се предлага от нашите оператори е редно да има.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#31

(2019-02-04, 20:21:04)vini написа:  Добавиха ли вече БГ език в менюто?При положение че ще се предлага от нашите оператори е редно да има.
Не, български език няма. А що се касае операторите, то и iPhone е без българско меню, ама също го предлагат.

 
Цитирай
#32

@vlaf, а още кой оператор ще го предлага?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

За момента са слухове, затова не искам да споделям.Другата седмица ще разберем повече......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#34

Дано никога не добавят Български Език. Съкращенията и тъпия превод са убийствени. По добре да няма.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#35

По-добре за теб, а хората които не знаят друг език да не си го купуват?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#36

До тук, с обсъждането дали искате или не искате български!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 2 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • Shortyoko, Victormihov
Цитирай
#37

Здравейте. Искам да ви попитам вас, собствениците на OnePlus, колко ъпдейта на Android получават телефоните? Имам в предвид следното: среден клас телефон получава само 1 ъпдейт, флагмен получава 2 ъпдейта. OnePlus като Pixel ли е, демек постоянни ъпдейти да получава?
Цитирай
#38

(2019-02-15, 10:05:07)innerhollow написа:  Здравейте. Искам да ви попитам вас, собствениците на OnePlus, колко ъпдейта на Android получават телефоните? Имам в предвид следното: среден клас телефон получава само 1 ъпдейт, флагмен получава 2 ъпдейта. OnePlus като Pixel ли е, демек постоянни ъпдейти да получава?
Миналата година си обявиха ъпдейт политиката (тип пиксел) 2 години ъпдейт на андроид+секюрити пачове и още една година само секюрити пачове.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#39

(2019-02-15, 10:05:07)innerhollow написа:  Здравейте. Искам да ви попитам вас, собствениците на OnePlus, колко ъпдейта на Android получават телефоните? Имам в предвид следното: среден клас телефон получава само 1 ъпдейт, флагмен получава 2 ъпдейта. OnePlus като Pixel ли е, демек постоянни ъпдейти да получава?

2 качвания на версията (големи ъпдейта) със сигурност. OnePlus 3/3T ще получават 3 - излязоха с Marshmallow, получиха Nougat и Oreo и в момента чакат обещан Pie, но не се знае дали ще направят подобно нещо с 5/5T и 6/6T. Колегата по горе правилно каза за обявената им политика - 2 години софтуерни ъпдейти плюс security patches и още една година допълнителното security patches. Като ще добавя, че обновяванията на security patches са през два месеца(януари -> март -> май и т.н.).

Иначе това им е схемата за големите ъпдейти, но в stable канала им, може да се очаква ъпдейт всеки месец. Ако се премине към бета канала ъпдейтите са през две седмици.

Sent from my ONEPLUS 6T using Tapatalk
Цитирай
#40

http://nixanbal.com/telenor-skoro-shte-p...-s-dogovor

Oneplus 5 Midnight Black. 
Oneplus X Onyx. 
Never Settle! 
Цитирай
#41

Същото нещо в началото на тази страница......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#42

извинявам се за глупавия си въпрос но от 1+ имат ли нещо като заводска гаранция,защото гледам в кутията не се дава warranty card,защото ще си го вземам от оператор в uk,аз не го вземам с мисълта че ще се развали ,просто до сега съм имал два хуавея едно сони и след година нещо се бъгва и сервиз,изглежда телефоните не издържат в ръцете ми,ползвам си доста активно,за това реших да пробвам с тази марка,6т ми допада има точно това което искам бързина,добър дисплей,добра батерия
1x OnePlus 6T
1x Screen Protector (pre-applied)
1x Case
1x OnePlus Fast Charge Type-C Cable
1x OnePlus Fast Charge Power Adapter
1x SIM Tray Ejector
1x Welcome Letter
1x Quick Start Guide / Poster
1x Safety Information
1x Type-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
просто искам да съм си подсигурен,защото с моя късмет Big Grin
Цитирай
#43

Гаранцията е по IMEI, няма документ, който да трябва да имаш или да пазиш.
Рекламация се завежда през сайта им, като си въвеждаш imei и те така...

Друг е въпроса, че щом ще е през оператор, най-вероятно гаранцията ти да е към оператора, който най-вероятно пък ще ти даде и документ за покупката, който може би ще служи за гаранция.

Не се притеснявай!
Цитирай
#44

Ами не е точно така за гаранцията , смисъл искат IMEI на телефона , но искат номер на поръчката (Order number) ,това е когато си го взимаш от сайта им, ти пращат едно листче като касов бон ,ама не е , и там го пише . Предполагам е за да са сигурни че ти си собственика , а и има нещо друго - гаранцията за Европа (където сме ние) е 2 години , а за Америка - 1 Wink (лично проверено)

П.п - за от оператор съм съгласен че ще е към тях .
Цитирай
#45

Теленор кога ще почне да предлага OnePlus 6T с договор?

 
Цитирай
#46

Това само те си го знаят, ако въобще се случи.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#47

Колеги, а каква са разликите между версиите на телефона: А6010 и А6013? Зарядно, частоти, нещо друго?

 
Цитирай
#48

(2019-04-28, 12:58:46)NoMaD написа:  Колеги, а каква са разликите между версиите на телефона: А6010 и А6013? Зарядно, частоти, нещо друго?
Други разлики няма. Евентуално китайската версия ако дойде с hydrogen os му се слага глобалния oxygen.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#49

Единствена разлика в Бандовете само.

А6010 - Версия за Китай и Индия, като в Китай излиза с H2OS, в Индия с OOS.
A6013 - Версия за останалия свят. Бройките предназначени за Tmobile имат различна версия на модема. Други разлики нямат.
Цитирай
#50

Камератата на OnePlus 7 Pro с режим Smart Content Detection и с поддръжка на Google Lens вече може да бъде портната на по-старите модели на OnePlus. Единственото изискване е да имате Android 9 Pie. За сваляне - apk

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)