Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android P бета
#51

(2019-01-08, 15:21:37)koprio написа:  Ще следя с интерес да видя дали ще се оправят проблемите с тъча.Всяка втора тема в miui форума е за проблем с тъча
П.с. Един даже показа снимка снимка с жълто петно точно в лявата част на ноча

Sent from my E2303 using Tapatalk
Те в тоя форум се оплакват за всичко с тъча проблема е реален но от доста време нямам проблеми

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
Аксесоари
#52

Тъча няма проблем, поне не този с мултитъча. Проблем има при бързо писане, по някога някоя буква не се отчита. В xda пише, че като се спре жеста с 3 пръста да прави скрийншот, проблема с мултитъча изчезва. Аз съм го спрял, като съм направил със задържане на back бутон да прави скрийншот и проблем нямам. Цъкам си PuBg без проблем, тествах и с програма за мултитъч тест, докосвам едновременно с петте пръста, движа ги по екрана и си отчита 5 точки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#53

Аз бая разцъках едно поко в технополис,но не забелязах да има проблеми

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#54

Относно тъча и аз да си кажа. Не знам точно дали действителноп има проблем или аз си втълпявам.

Всъщност преди това ползвах Redmi Note 4 и не съм имал проблем с това. При мен съмнението за тъча идва при писане на клавитурата. Ползвам Gboard, с която си идва и самия телефон. Най-често, когато съм изключил бутонното меню и съм активирал управлението със жестове, при бързо писане на клавиатурата често ми я затваря. Друго, което съм забелязал. По дефолд при писане на клавиатурата е вкл. да има вибрация при натискане на бутоните . Когато пиша с вибрация в бързината, при даден символ вибрацията сякаш се забавя и при избиране на следващ бутон сякаш не ми дава да избера следващата буква... сякаш телефона избира по-бавно от мен..и накрая като видя какво е написано трябва да редактирам доста неща в написаното.или и аз точно не знам как да го обесня, но го имам като усещане.

За това съм изкл. въпросната вибрация за обратна връзка и жестовете - така клавиатурата е леко вдигната и сякаш не се самоизключва по погрешка - от тук не знам дали има проблеми с тъча иоли е свързана с оня проблем дето изсветлява екрана на някой модели поко, оплакваха се други

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#55

(2019-01-09, 14:55:25)kstavrev написа:  Относно тъча и аз да си кажа. Не знам точно дали действителноп има проблем или аз си втълпявам.

Всъщност преди това ползвах Redmi Note 4 и не съм имал проблем с това. При мен съмнението за тъча идва при писане на клавитурата. Ползвам Gboard, с която си идва и самия телефон. Най-често, когато съм изключил бутонното меню и съм активирал управлението със жестове, при бързо писане на клавиатурата често ми я затваря. Друго, което съм забелязал. По дефолд при писане на клавиатурата е вкл. да има вибрация при натискане на бутоните . Когато пиша с вибрация в бързината, при даден символ вибрацията сякаш се забавя и при избиране на следващ бутон сякаш не ми дава да избера следващата буква... сякаш телефона избира по-бавно от мен..и накрая като видя какво е написано трябва да редактирам доста неща в написаното.или и аз точно не знам как да го обесня, но го имам като усещане.

За това съм изкл. въпросната вибрация за обратна връзка и жестовете - така клавиатурата е леко вдигната и сякаш не се самоизключва по погрешка - от тук не знам дали има проблеми с тъча иоли е свързана с оня проблем дето изсветлява екрана на някой модели поко, оплакваха се други
Начи при първите покота(като моето) го имаха проблема тези по новите мисля че го нямат

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#56

(2019-01-09, 16:23:36)niteone написа:  Начи при първите покота(като моето) го имаха проблема тези по новите мисля че го нямат

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Ми моето е от Теленор, тези които ги продават онлайн. Имам си и гаранция, но не знам дали има смисъл да ми го отварят, да го ровят за нещо, което не знам практически да покажа защо не ми допада. Та все се надявах да е софтуерен проблема?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#57

На мен ми затваря клавиатурата въпреки, че не съм в режим цял екран. И букви пропуска и адски трудно ми се пише. Пробвах и без вибрация на бутоните, но пак греша и я върнах, като съм я задал на 1. Със Суифт съм и затварянето може да е и от жест надолу, който правя без да искам докато пиша. Понеже единствения начин да спра въвеждането с жестове е да превключа на ляво за триене на дума и надолу за затваряне на клавиатурата.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#58
Rainbow 

(2019-01-09, 17:20:09)vargala81 написа:  На мен ми затваря клавиатурата въпреки, че не съм в режим цял екран. И букви пропуска и адски трудно ми се пише. Пробвах и без вибрация на бутоните, но пак греша и я върнах, като съм я задал на 1. Със Суифт съм и затварянето  може да е и от жест надолу, който правя без да искам докато пиша. Понеже единствения начин да спра въвеждането с жестове е да превключа на ляво за триене на дума и надолу за затваряне на клавиатурата.

Май подобно е и при мен. Ок махни вибрирането, махни жестовете и увеличи размера на клавитурата - така някак си не се усеща толкова

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)