Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с микрофона при видео разговори в Messenger
#1

Здравейте колеги, някой знае ли решение на проблема. Хората ме чуват само като си доближа телефона до устата, но отдалеча ли го на педя и половина... едва едва ме чуват.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-10-30, 22:37:40)Kn0cK3r написа:  Здравейте колеги, някой знае ли решение на проблема. Хората ме чуват само като си доближа телефона до устата, но отдалеча ли го на педя и половина... едва едва ме чуват.
Това само на messenger?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Да, пробвах да направя звукозапис от разстояние и си работи напълно нормално. При messenger проблема е че сякаш телефона не разбира че съм на високоговорител и микрофона не хваща от разстояние. Чува се едва едва.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#4

Значи бял кахър, те тия приложения нон-стоп ги ъпдейтват така, че може да изчакаш фикс.Пробвай ако имаш Вайбър дали прави същия проблем.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

С Вайбър работи перфектно. Явно проблема наистина е в Messenger.. срамота..

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#6

Това същото с месинджъра го имах и на 1+5. Само и единствено при това скапано приложение беше така слабо.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)